Добрива ЕКОТЕ – бездоганна якість, ефективність та швидкий результат

  • 2019-03-05

Кожен сучасний садівник чи аграрій розуміє, що від того, на скільки вдало буде обрано марку добрив, залежатиме темп росту, стресостійкість, вигляд рослин, кількість та якість урожаю. Так що ж варто обирати для покращення родючості ґрунтів та отримання бажаного результату? Про це мова йтиме далі.

На українському ринку широкий асортимент інноваційних гранульованих добрив ЕКОТЕ пропонує покупцям офіційний дистриб’ютор – Клуб Рослин. Це препарати для газону, декоративних, плодово-ягідних дерев та кущів, городніх ягідних культур. Препарати голландського виробництва впевнено завойовують прихильність та любов як крупних виробників рослинної продукції, так і садівників-любителів з усього світу.

Чим препарати​ ЕКОТЕ відрізняються від інших добрив

Від ряду класичних засобів для підживлення рослин голландські добрива відрізняються більш збалансованими формулами для конкретних груп рослин. Виготовляють добрива ЕКОТЕ на сучасному обладнанні з врахуванням потреб того чи іншого біологічного виду або сорту, опираючись на результати ряду лабораторних досліджень. Такі дослідження проводять кваліфіковані спеціалісти. Перед серійним виробництвом препарати проходять серію випробувань.

Переваги добрив ЕКОТЕ:

  • існують марки для конкретних груп рослин, які відрізняються за набором компонентів;
  • екологічні та безпечні для довкілля;
  • не шкодять кореням при передозуванні;
  • мають пролонговану дію – забезпечують рослини необхідними мінералами впродовж декількох місяців;
  • практично 100% їх засвоюється коренями;
  • дають помітний ефект за короткий час після внесення;
  • економлять час та гроші.

Голландські добрива відповідають одному з найважливіших критеріїв безпеки для довкілля – екологічності. Вони виготовляються таким чином, що практично 100% їх засвоюється у ґрунті кореневими системами. Оболонки гранул з часом розчиняються самостійно та не призводять до забруднень середовища, наприклад, ґрунтових вод. Класичні препарати часто обпалюють корені рослин, при порушенні технології внесення – стають причиною загибелі тварин, забруднюють середовище та накопичуються у рослинах в надмірно високих концентраціях. Таким чином, отримана продукція може становити загрозу для здоров’я людей і рослиноїдних сільськогосподарських тварин.

При помилковому внесенні надмірної кількості добрив ЕКОТЕ у ґрунт, рослина не потерпатиме від цього та не загине. «Розумна оболонка» гранул поступово вивільняє необхідну кількість азоту в різних формах, кальцію, калію, магнію, сірки, бору та інших елементів. Контрольоване вивільнення поживних речовин через полімерну оболонку є геніальним винаходом. Завдяки цьому вирощування рослин значно спрощується і здешевлюється. Одного внесення препарату вистачає на 3-9 місяців. Стандартні азотовмісні добрива з комбінованим складом мікроелементів часто доводиться вносити в декілька прийомів для досягнення гарного результату. Крім того, вони часто вимиваються дощами, вилуговуються чи переходять у недоступну для поглинання коренями форму. Таким чином, відсоток їх поглинання може становити менше половини. А це марні витрати грошей.

Добрива ЕКОТЕ вносять лінійним способом у рядки, або змішують із субстратом чи ґрунтом, для газонів можна використовувати роторні розкидачі. Період внесення у ґрунт для кожної марки може відрізнятися. Це обумовлюється фізіологічними потребами того чи іншого виду рослин та циклами їх активності.

Оскільки різні ґрунти відрізняються за показником родючості, то перед застосуванням будь-яких препаратів необхідно провести якісний та кількісний аналіз на вміст і доступність тих чи інших елементів для кореневого живлення.

Препарати ЕКОТЕ створені за найсучаснішими світовими стандартами якості у співпраці із найкращими фахівцями. На відміну від традиційних засобів, гранульовані голландські препарати дають набагато кращий результат вже після першого застосування.

Асортимент добрив, які можна купити в Україні, представлений далі.

Засоби для догляду за газоно​м

Препарат «Спорт і зелений баланс» (3-4М) дуже ефективний та діє після внесення протягом 3-4 місяців. Частка азоту дуже висока – становить 25%. Формула також містить фосфор, калій, магній, сірку, які необхідні для активного росту трави та насиченого зеленого кольору.

Препарат «Спорт і зелений газон. Сезонний» (4-5М) розрахований на тривалий вплив. Після внесення в ґрунт він діє протягом 4-5 місяців. Засіб містить 26% азоту, достатню кількість фосфору, калію, кальцію, сірки. Ідеально підходить для догляду за газоном.

Препарат «Спортивний зелений газон. Все в одному» (8-9М) ефективний після внесення протягом 8-9 місяців. У його складі 21% азоту, високий вміст калію та сірки, є також фосфор, кальцій та магній.

Засоби для догляду за​ плодово-ягідними культурами

Препарат «Фрукти. Баланс 223» (3М) 10-10-17+7CaO+4MgO – гранульований засіб, який розрахований на підживлення фруктових насаджень. Він діє протягом трьох місяців, містить 10% азоту, достатню кількість кальцію, магнію, фосфору, калію, сірки. Формула спеціально збалансована для плодово-ягідних культур, які вирощуються в Європі.

Препарат «Фрукти. Високий старт» (2-3М) 16-09-15+2MgO+МE – діє протягом 2-3 місяців після внесення у ґрунт. У складі гранул 16% азоту, високий вміст калію, фосфору, сірки, додатково включені магній, манган, бор та залізо.

Препарат «Фрукти. Яблуко» (6М) 12-06-12+9CaO+3MgO+B – створений для підживлення різних сортів яблунь як в умовах промислових садів, так і в невеликих приватних садах. Тривалість його дії – шість місяців. Збалансована хімічна формула містить 12% азоту, високий вміст фосфору, калію, сірки. Крім того, цей засіб містить додатковий магній, кальцій та бор, які позитивно впливають на ріст і розвиток дерев та формування плодів.

Препарат «Фрукти. Полуниця» (2-3М) 18-05-11+6CaO+2MgO+B – ефективний протягом 2-3 місяців після внесення. Він містить 18% азоту, високу частку фосфору, калію, сірки. Додатково включені також кальцій, магній, бор.

Препарат «Фрукти. Полуниця» (3-4М) 21-05-10+7CaO+3MgO – розрахований на дію протягом 3-4 місяців. Збалансована формула добрив ідеально підходить для садово-городніх ягідників. Вміст азоту – 21%, доданий тут також додатковий фосфор, калій, магній, сірка, бор, мідь, залізо, манган, молібден.

Препарат «Фрукти. Полуниця» (5-6М) 16-07-10+3CaO+2MgO+B – дієвий протягом половини року. Він містить 16% азоту, високу частку фосфору, калію, сірки, додатково – кальцій, магній, бор.

Засоби для догляду за декоративними насадженнями

Препарат «Декоративні рослини. Плюс» (3М) 15-09-15+2MgO+МE – впливає протягом трьох місяців після внесення у ґрунт. Частка азоту становить 15%, високим також є вміст калію, фосфору, сірки, є додатковий магній, бор, мідь, залізо, манган та молібден.

Препарат «Декоративні рослини. Плюс» (6М) 15-09-14+2MgO+ME – діє після внесення у ґрунт протягом шести місяців. У його складі 15% азоту, висока частка калію, магнію, сірки, фосфору, є також бор, мідь, залізо, манган та молібден.

Препарат «Декоративні рослини. Плюс» (9М) 15-08-14+2MgO+МE – впливає протягом дев’яти місяців. У його складі міститься 15% азоту, високий вміст калію та сірки, достатня частка фосфору, магнію, бору, міді, заліза, мангану і молібдену.

Препарат «Декоративний для дерев FG» (4-5М) 19-10-10+2MgO – засвоюється кореневими системами протягом 4-5 місяців з моменту внесення, містить 19% азоту, високу частку фосфору, калію, кальцію, сірки, включає також магній.

Препарат «Декоративний FG» (5-6М) 21-06-11+3MgO – діє протягом 5-6 місяців, включає 21% азоту, високий вміст сірки, калію, фосфору, додатковий магній. Засіб розрахований на підживлення декоративних рослин у відкритому ґрунті.

Чому добрива ЕКОТЕ такі ефективні та ​швидкодіючі

Слід пам’ятати, що засвоюватися поживні речовини із гранул почнуть після їх змочування. На упаковках виробник вказує про те, що після внесення добрив, рослини потребують поливу.

Ефект після внесення препарату можна побачити в найкоротші терміни, оскільки для коренів з гранул вивільняється не одноетапно, а поступово потрібна кількість азоту, калію, кальцію фосфору та інших елементів. Підживлення розтягнуте у часі і може тривати від трьох до дев’яти місяців. Подібних аналогів вітчизняного виробництва немає.

Ефективність добрив обумовлена їх формою, складом оболонки та внутрішнім наповненням. Швидкодія залежить від дотримання технології внесення та наявності вологи у ґрунті.

За співвідношенням ціна-якість добрива ЕКОТЕ вигідно відрізняються від інших зразків. Отож, якщо Ви піклуєтесь за стан довкілля, прагнете у догляді за садом та городом застосовувати найкращі сучасні препарати – обирайте ефективний та надійний голландський засіб! Щиро бажаємо Вам досягнути гарних результатів у використанні інноваційних добрив ЕКОТЕ!

Залиште коментар