Компанія Due Buoi - один з лідерів - виробників ріжучих інструментів (Італія)

 • 2016-01-04

Італійська компанія Due Buoi, заснована в 1884 році, більше 130 років по праву займає провідне місце на світовому ринку виробників високоякісних ріжучих інструментів поряд з відомими брендами Дел Вен (Італія) і Золінген (Німеччина). Пріоритетна продукція компанії - садовий інструмент: садові ножі та ножі для щеплення, секатори й спеціальні інструменти для щеплення, розроблені за власними інноваційними технологіями.

На сьогодняшній день компанією керує четверте покоління сім'ї Centa, яка володіє власним заводом на «малій батьківщині» світового бренду - у місті Маньяго на півночі Італії. На логотипі компанії зображені два воли (due buoi), які символізують важку працю на землі: в Італії для робіт на полях і в саду використовувалися воли, запряжені в плуг по двоє. Торговельний знак компанії Due Buoi - символ сили і наполегливої ​​праці, впізнаваний і шанований у всьому світі завдяки прекрасним характеристикам:

 • постійні надійні прямі контакти з дилерською мережею по всьому світу;
 • проведення інноваційних прикладних досліджень з подальшою практичною розробкою нових продуктів з 100% гарантією якості;
 • висока якість обслуговування споживачів, заснована на взаємній довірі і повазі.

Уміло поєднуючи старовинні ремісничі традиції та напрацювання трьох попередніх поколінь власників з сучасними технологічними інноваціями і відкриттями 21 сторіччя, компанія сьогодні створює високоякісні ріжучі інструменти, покликані максимально полегшити працю людей, зайнятих у сільському господарстві та садівництві.

Незаперечними перевагами продукції Due Buoi є:

 • високі технічні характеристики матеріалу виробів;
 • максимальна гострота і міцність лез в поєднанні з корозійною стійкістю;
 • гармонійна збалансованість практичності, ергономічності компактного дизайну виробів;
 • велика зносостійкість і стійкість до агресивних середовищ;
 • надійність, простота і безпека в експлуатації.

Особливої ​​уваги заслуговує лінійка продукції Due Buoi, що користується підвищеним попитом на ринку і є безумовним лідером продажів, «обличчям» торгового бренду - універсальні садові і прищепні ножі і секатори, завдяки яким ефективність щеплень підвищується до 90%.

Садові ножі - дуже важлива група товарів для компанії: з неї і почалася славна історія Due Buoi. У лінійці ножів налічується більше 40 моделей, зроблених з високоякісної вуглецевої сталі, яка гарантує 100% твердість клинка і прекрасно «тримає» заточку. Для кожного виду роботи в саду існує своя форма леза ножа, що дає змогу споживачу вибрати необхідний продукт (для щеплення, обрізки, очищення кори). Садові і прищепні ножі Due Buoi дозволяють виконувати практично всі види робіт в саду завдяки відмінним характеристикам:

 • міцна пружина надійно тримає лезо під час роботи і заточування;
 • ергономічні ручки з якісної деревини або рогової кістки бика (данина вікової перевіреної традиції) забезпечує зручність і легкість у використанні;
 • міцний корпус із сталі і латуні гарантує безпеку садівника під час роботи.

Гострі, як скальпель, леза ножів дозволяють швидко, без зайвих зусиль зробити надріз потрібної форми і одночасно сприяють швидкому загоєнню «ран» на рослині.

Величезною популярністю і великим попитом серед садівників-професіоналів і любителів користуються садові і прищепні секатори Due Buoi, лінійка яких здатна задовольнити запити кожного покупця, гарантуючи якісну і ефективну роботу інструмента на довгі роки.

Технічні характеристики секаторів Due Buoi підтверджують цей висновок:

 • Ковані ножі секаторів виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі;
 • Корпус і рукоятки виготовлені з посиленого скловолокном пластику і володіють високою міцністю і довголіттям.
 • Комплектація двома видами ножів V-подібною і Q-подібної форми і ключем для їх заміни дозволяє проводити різні види прищепних робіт.

За допомогою чудо-секатора Due Buoi досягається ідеально чистий зріз живців товщиною від 4 до 12 мм, результативність зрощування досягає 90%, а кількість успішних щеплень одним ножем – 700 - 1000.

Прекрасними рекомендаціями на світовому ринку володіють садові секатори з високоякісної загартованої сталі для обрізки плодово-ягідних і декоративних дерев зі зручною алюмінієвою прогумованою ручкою і гострими лезами з одностороннім і двостороннім заточуванням, які тривалий час зберігають гостроту.

Італійські садові ножі та секатори компанії Due Buoi - це надійні інструменти-помічники, перевірені часом і мільйонами користувачів у всьому світі. Кожен поважаючий себе садівник, професіонал чи аматор, зробить правильний розумний вибір, зупинившись на покупці такого надійного і престижного інструменту, що завоював весь світ.

На сьогоднішній день компанія продовжує дослідження і розробки, націлені на подальшу оптимізацію виробництва та поліпшення якості продукції, що є твердим гарантом безсумнівного лідерства і високого рейтингу на світовому ринку.

Залиште коментар