Компанія Due Buoi - один з лідерів - виробників ріжучих інструментів (Італія)

Італійська компанія Due Buoi, заснована в 1884 році, більше 130 років по праву займає провідне місце на світовому ринку виробників високоякісних ріжучих інструментів поряд з відомими брендами Дел Вен (Італія) і Золінген (Німеччина). Пріоритетна продукція компанії - садовий інструментарій: садові ножі та ножі для щеплення, секатори й спеціальні інструменти для щеплення, розроблені за власними інноваційними технологіями.

На сьогодняшній день компанією керує четверте покоління сім'ї Centa, яка володіє власним заводом на «малій батьківщині» світового бренду - у місті Маньяго на півночі Італії. На логотипі компанії зображені два воли (due buoi), які символізують важку працю на землі: в Італії для робіт на полях і в саду використовувалися воли, запряжені в плуг по двоє. Торговельний знак компанії Due Buoi - символ сили і наполегливої ​​праці, впізнаваний і шанований у всьому світі завдяки прекрасним характеристикам:

 • постійні надійні прямі контакти з дилерською мережею по всьому світу;
 • проведення інноваційних прикладних досліджень з подальшою практичною розробкою нових продуктів з 100% гарантією якості;
 • висока якість обслуговування споживачів, заснована на взаємній довірі і повазі.Due buoi

Уміло поєднуючи старовинні ремісничі традиції та напрацювання трьох попередніх поколінь власників з сучасними технологічними інноваціями і відкриттями 21 сторіччя, компанія сьогодні створює високоякісні ріжучі інструменти, покликані максимально полегшити працю людей, зайнятих у сільському господарстві та садівництві.

Незаперечними перевагами продукції Due Buoi є:

 • високі технічні характеристики матеріалу виробів;
 • максимальна гострота і міцність лез в поєднанні з корозійною стійкістю;
 • гармонійна збалансованість практичності, ергономічності компактного дизайну виробів;
 • велика зносостійкість і стійкість до агресивних середовищ;
 • надійність, простота і безпека в експлуатації.

Особливої ​​уваги заслуговує лінійка продукції Due Buoi, що користується підвищеним попитом на ринку і є безумовним лідером продажів, «обличчям» торгового бренду - універсальні садові і прищепні ножі і секатори, завдяки яким ефективність щеплень підвищується до 90%.

Due buoi

Садові ножі - дуже важлива група товарів для компанії: з неї і почалася славна історія Due Buoi. У лінійці ножів налічується більше 40 моделей, зроблених з високоякісної вуглецевої сталі, яка гарантує 100% твердість клинка і прекрасно «тримає» заточку. Для кожного виду роботи в саду існує своя форма леза ножа, що дає змогу споживачу вибрати необхідний продукт (для щеплення, обрізки, очищення кори). Садові і прищепні ножі Due Buoi дозволяють виконувати практично всі види робіт в саду завдяки відмінним характеристикам:

 • міцна пружина надійно тримає лезо під час роботи і заточування;
 • ергономічні ручки з якісної деревини або рогової кістки бика (данина вікової перевіреної традиції) забезпечує зручність і легкість у використанні;
 • міцний корпус із сталі і латуні гарантує безпеку садівника під час роботи.

Гострі, як скальпель, леза ножів дозволяють швидко, без зайвих зусиль зробити надріз потрібної форми і одночасно сприяють швидкому загоєнню «ран» на рослині.

Величезною популярністю і великим попитом серед садівників-професіоналів і любителів користуються садові і прищепні секатори Due Buoi, лінійка яких здатна задовольнити запити кожного покупця, гарантуючи якісну і ефективну роботу інструмента на довгі роки.

Due buoi

Технічні характеристики секаторів Due Buoi підтверджують цей висновок:

 • Ковані ножі секаторів виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі;
 • Корпус і рукоятки виготовлені з посиленого скловолокном пластику і володіють високою міцністю і довголіттям.
 • Комплектація двома видами ножів V-подібною і Q-подібної форми і ключем для їх заміни дозволяє проводити різні види прищепних робіт.

За допомогою чудо-секатора Due Buoi досягається ідеально чистий зріз живців товщиною від 4 до 12 мм, результативність зрощування досягає 90%, а кількість успішних щеплень одним ножем – 700 - 1000.

Прекрасними рекомендаціями на світовому ринку володіють садові секатори з високоякісної загартованої сталі для обрізки плодово-ягідних і декоративних дерев зі зручною алюмінієвою прогумованою ручкою і гострими лезами з одностороннім і двостороннім заточуванням, які тривалий час зберігають гостроту.

Італійські садові ножі та секатори компанії Due Buoi - це надійні інструменти-помічники, перевірені часом і мільйонами користувачів у всьому світі. Кожен поважаючий себе садівник, професіонал чи аматор, зробить правильний розумний вибір, зупинившись на покупці такого надійного і престижного інструменту, що завоював весь світ.

На сьогоднішній день компанія продовжує дослідження і розробки, націлені на подальшу оптимізацію виробництва та поліпшення якості продукції, що є твердим гарантом безсумнівного лідерства і високого рейтингу на світовому ринку.

 • Дата публікації: 04.01.2016


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...