Чому варто купувати інструмент та супу​тні товари в компанії «Клуб Рослин»?

Чому варто купувати інструмент та супу​тні товари в компанії «Клуб Рослин»?

Асортимент садового інвентарю та супутніх товарів для здійснення садових робіт в «Клубі Рослин» - це бездоганні зразки провідних світових компаній, які спеціалізуються на виготовленні високоякісних інструментів для садівників-любителів та професіоналів. Інструмент, представлений в наших каталогах, здатний задовольнити вимоги не лише садівників-аматорів, але й власників великих бізнес-плантацій, які потребують ефективних засобів для догляду за своїми площами насаджень.

Пов’язане зображення

«Клуб Рослин» веде успішну співпрацю з ​такими компаніями

  • ARS (товари з Японії);
  • Fiskars (виробник з Фінляндії);
  • Felco (країна виробництва – Швейцарія);
  • Victorinox (інструменти з Швейцарії);
  • Tina (країна-виробник – Німеччина) та багато інших.

На сайті інтернет-магазину «Клуб Рослин» можна купити сучасні висококласні зразки секаторів і сучкорізів, ножів для щеплень та проведення окуліровки рослин, а також – бездоганні екземпляри ножиць для садівництва, багато різновидів сокир, лопат, вил та граблів. Крім того, ми поставляємо змінні частини до садового інвентарю. Позиції наших каталогів задовольняють потреби як великих агропідприємств, так і власників невеличких садів.

Особливості садо​вого інвентарю, представленого в «Клубі Рослин»

Без садового інвентарю неможливо обійтися тим людям, які постійно контактують з рослинами. Неважливо, чи наш клієнт – дачник, городник, чи садівник. В будь-якому разі він потребує нових засобів для здійснення догляду за рослинами. Незалежно від розмірів ділянки, утримувати її в бездоганній чистоті та доглянутому вигляді буває непросто. Саме для спрощення всіх відомих процедур з догляду за рослинами створений садовий інвентар. Якісний інструмент спрощує всі без виключення маніпуляції в саду. Так, за допомогою сучкорізів і секаторів вдається з мінімальними зусиллями доглядати за пагінцями культур. Вила і граблі допомагають тримати присадибну ділянку в чистоті, а ножі всіх видів спрощують процедури щеплення, окуліровки чи просто обрізки зайвих гілочок на садових культурах.

Гуртовий продаж садового інструменту

Результат пошуку зображень за запитом

В каталогах компанії «Клуб Рослин» містяться високоякісні позиції інвентарю, які діляться на декілька суттєвих груп:

  1. Інструменти для робіт з ґрунтом. До цієї групи належать найменування лопат, вил, граблів, сап та інших засобів для розпушення, перекопування, розрівнювання землі та прибирання бур’янів.
  2. Інструменти для робіт з різними сортами рослин. Такий інвентар застосовують для проведення обрізок, стрижок, видалення зайвих гілок, догляду за кроною тощо. Це – секатори, сучкорізи, садові ножиці, а також – всі види пил та ножівок. До цієї категорії зазвичай відносять і електроінструменти (газонокосарки, мотоблоки), і бензопили (призначені для виконання робіт на величезних ділянках).
  3. Інвентар для здійснення поливу. До цієї групи відносяться шланги для поливу, лійки, різноманітні тачки та інші супутні інструменти (наприклад, драбини, сітки та інвентар для створення і зв’язування кореневих комів).

Як купити гуртом і вроздріб садові інструменти?

Якісні і надійні інструменти для садівництва можна придбати як гуртом, так і вроздріб. Ми співпрацюємо з провідними виробниками, які позитивно зарекомендували себе на світовому ринку. Обираючи інвентар, звертайте увагу на всі без виключення характеристики – вони подаються на сайті для того, щоб спростити процедуру вибору.

Пов’язане зображення

Ознайомившись з усіма особливостями інвентарю, клієнт завжди може зупинити свій вибір на ідеальному варіанті саме для нього. Багато хто купує обладнання зі схожими функціями, але різне за розмірами. Раціональне зерно в такому виборі очевидне – там, де не впорається мініатюрна модель, засіб з більшими розмірами стане незамінним. Замовити інструмент можна кількома способами: безпосередньо на сайті інтернет-магазину, за допомогою телефонного дзвінка або відправлення листа на електронну скриньку магазину.

Доставка садового інвентарю здійснюється в усі регіони України. Ви завжди можете проконсультуватися у нашого менеджера, якщо залишилися запитання.

  • Дата публікації: 28.08.2018


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи STAFOR 807.80, 808.80, 809.80 – новинки для професіоналів та любителів

Для створення красивого саду з акуратними кронами дерев та чагарників потрібно немало зусиль. Але, крім уваги садівника, потрібні ще й якісні садові інструменти. ...

Агроволокно Plant-Protex – вдалий вибір для саду та городу

На вітчизняному ринку постійно зявляються нові та покращені засоби для саду і городу. До них належить агроволокно Plant-Protex від відомої польської компанії Texton. Про те, як обрати необхідний зразок, при цьому зекономити гроші, час для догляду за насадженнями та отримати гарний результат, мова йтиме далі. ...

Агроволокно для полуниці: посадка полуниці під агр​оволокно

Проблема вирощування якісної полуниці актуальна в ХХІ столітті для безлічі садівників і дачників. Про те, як слід доглядати за цією культурою правильно і отримувати хороший результат, мова йтиме далі. ...

Щеплення рослин: покращуємо техніку (Коженєвський Сергій Романович, 2017)

Чудовий та надзвичайно інформативний посібник. Саме завдяки цьому посібнику ви отримаєте вичерпну інформацію щодо до того, як проводити щеплення, які інструменти для цього необхідні та декілька професійних секретів! ...