Гібіскус сірійський French Cabaret Pastel та French Cabaret Red: використання в ландшафтному дизайні, особливості посадки і догляду, переваги сортів

  • 2020-06-05

До переліку найбільш бажаних багаторічників із ефектними квітами та тривалою фазою цвітіння у ландшафтному дизайні належать два сорти розкішного сірійського гібіскусу – Френч кабарет Пастель та Френч кабарет Ред. Ці рослини мають доволі високий темп росту і якщо місце зростання їм підібрати вдало та забезпечити належний догляд – вони віддячать буйним цвітінням, яке триватиме декілька місяців.

Самі ж квіти заворожують погляд – вони густо махрові, забарвлені у рожеві та пурпурові відтінки. Однак, щоб кущик добре прижився, кожен, хто ним опікується повинен знати не лише біологічні особливості сорту, але і правила догляду. Отож, для поціновувачів гібіскусу, ми розповімо усе найважливіше, що стосується садових красунь French Cabaret Pastel та French Cabaret Red.

Використання Hibiscus French Cabaret Pastel та French Cabaret Red у ландшафтному дизайні

Оскільки кущ має досить красиву форму, густо вкритий зеленими трьохлопатевими листками та ефектними квітами, він сміливо може використовуватися як солітер у парку чи саду. У різних за складом групах гібіскусу слід відводити роль акцентної точки, адже своїм неперевершеним цвітінням він затьмарить ряд інших декоративних культур. Придатна рослина для лінійних насаджень. Таким чином, можна створити живопліт. Власники дач, заміських садиб, прибудинкових клумб можуть насаджувати кущі біля лавочок або альтанок – так чудесними квітами вдасться насолоджуватися зблизька. Вигідні насадження гібіскусу із махровими квітами у якості «живої фотозони».

Якщо Ви не маєте можливості висадити кущі у відкритому ґрунті, але не можете собі відмовити у покупці рослин в контейнерах, не засмучуйтеся! Гібіскус чудово житиме на балконі чи терасі. У житлових чи службових приміщеннях кущі почуватимуться не менш прекрасно – їх звабливою красою можна буде насолоджуватися тривалий період.

Як правильно пересадити гібіскус

Хоча із контейнерів у відкритий ґрунт багато рослин можна пересаджувати практично цілий рік (за винятком зими), проте для екземплярів сортів кабарет Пастель та Френч кабарет Ред найкраще обрати весняні чи осінні місяці. Переконайтеся у тому, що коренева система саджанця здорова і міцна, гарно розвинута та пропорційна надземній частині. Знайдіть місце із легкими та родючими землями. При необхідності – придбайте потрібну кількість поживного субстрату.

Забезпечте достатній шар дренажу, адже застійну вологу рослина не переносить. У посадкову ямку можна насипати пісок та компост. Не зайвим буде додавання торфу. Слідкуйте, щоб коренева шийка не була надмірно заглиблена або знаходилася занадто високо. Ґрунт утрамбуйте, а зону навколо куща замульчуйте. Важливо також після посадки добре підлити кущик.

Догляд за екземплярами сортів кабарет Пастель та Френч кабарет Ред

У вирощуванні багаторічник гібіскус не надто примхливий. Проте, базових правил догляду слід дотримуватися садівникам із різних куточків України. По-перше, молоденькі кущики, які нещодавно були пересаджені на нове місце, слід підготувати до успішної зимівлі. Для цього проводять обрізку і влаштовують укриття із гілок хвойних дерев, агроволокна чи інших матеріалів. По-друге, садівник мусить контролювати загущеність крони і вчасно вилучати зайві гілки. Так можна досягнути рясного цвітіння. Інструменти для обрізки мусять бути бездоганно заточеними. Підходять для такого завдання садові ножиці та секатори. Санітарна обрізка проводиться щороку – при цьому вилучаються сухі та дефектні гілки. Запам’ятайте, що правильна обрізка впливає на рясність цвітіння!

Не забувайте про своєчасний полив, прополки, систематичне підживлення кущиків. Купуйте для рослин готові препарати, застосовуйте калійні та інші добрива. Після відцвітання вчасно вилучайте зів’ялі та підсохлі квіти.

Переваги Hibiscus syriacus French Cabaret Pastel та Hibiscus syriacus French Cabaret Red

Перевагами даних сортів є такі:

  • довговічність – на одному місці рослина житиме багато років, а якщо догляд коректний, то ще й рясно цвістиме;
  • тривала фаза цвітіння – охоплює липень, серпень, вересень;
  • квіти феєричні, дуже пишні та яскраві, густо вкривають усю крону;
  • у догляді рослина не надто примхлива;
  • використання в озелененні та ландшафтному дизайні різнопланове: одиночні та різні групові насадження, вирощування у приміщеннях;
  • ціни на посадковий матеріал цілком прийнятні;
  • рослини доволі стійкі до забруднень повітря, тому можуть вирощуватися навіть у мегаполісах;
  • шкідники та хвороби майже не дошкуляють кущам, але тільки тоді, якщо за ними правильно доглядають.

Як вдало купити саджанці гібіскусу сортів Френч кабарет Пастель та Френч кабарет Ред

Щоб не зажуритися після замовлення і покупки посадкового матеріалу, а невдовзі після пересадки на постійне місце зростання, тішитися буйним ростом і рясним цвітінням – купуйте рослини лише у компаній з гарною репутацією. До таких належить Інтернет-магазин Клубу Рослин. Саджанці реалізовуються за вигідними цінами, вони є акліматизованими, міцними, із здоровою кроною та кореневою системою. Рослини придатні для вирощування практично по всій території України.

Посадіть для насолоди і покращення ландшафту чи приміщення яскраві сорти гібіскусу Френч кабарет Пастель та Френч кабарет Ред. Оточіть себе красою – живіть серед квітів!

 

Залиште коментар