Саджанці дерева Гінкго Білоба

Ginkgo
(Знайдено: 6 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Гінкго білоба

Велике, дуже красиве дерево з характерним віяльно-дволопатевим листям сіро-сріблястого кольору. Дорослі екземпляри виростають 40 м у висоту. Крім унікальної форми листя, прихильників цього незвичайного дерева привертають такі його характеристики:

  • це реліктове дерево, яке «пам'ятає» динозаврів. Дотик до живої давнини у власному саду може бути надзвичайно приємним;
  • толерує забруднену димом, кіптявою, вихлопними газами атмосферу міст;
  • має велике поле для лікарського застосування. Спиртовий екстракт із листя цієї рослини використовують як стимулятор мозкової діяльності, протиалергічний, протизапальний засіб.

Використовують гінкго білоба як акцент на широких відкритих просторах: у великих парках, ботанічних садах та інших зонах відпочинку. Особливо ефектно виглядає дерево восени, коли його листя набуває інтенсивного золотистого кольору.

Купити саджанці гінкго білоба пропонуємо в «Клубі рослин», з комфортом і без зайвих витрат часу. За допомогою одного кліка на сайті можна зробити замовлення, і через кілька діб ми доставимо Вам саджанці гінкго білоба з корінням у пластикових контейнерах. Залишайте для зв'язку Ваш номер телефону за кнопкою «Купити в один клік» поруч із назвою рослини: представник інтернет-магазину подзвонить Вам для оформлення замовлення.

Доставка по Україні здійснюється впродовж кількох діб. Ви можете також придбати гінкго самовивозом, якщо відвідаєте наші київські або львівські магазини. У будь-якому випадку, купити саджанці гінкго – це рішення на багато і багато десятиліть, бо Ви купуєте рослину, що живе довгі роки.

Крім гінкго, можемо запропонувати й саджанці інших великих дерев, які вирізняються екзотичною формою листя або його надзвичайно декоративним кольором. Це, перш за все, ліріодендрон або тюльпанове дерево, а також ліквідамбар смолоносний. Всі вони підходять для прикрашання широких просторів у парках та міських садах.

Декоративні властивості

Гінкго білоба - рослина дводомна. У ландшафтах в основному використовують чоловічі особини цих дерев, бо плоди жіночих дерев мають неприємний запах після опадання. Зазвичай крона чоловічих дерев більш витягнута, загострена, а жіночі особини мають розлогу крону. Гінкго білоба – дерево, яке може бути чудовою акцентною точкою на Вашій присадибній ділянці. Часто його можна зустріти в оформленні ботанічних садів, парків відпочинку тощо.

На даний момент існує кілька декоративних сортів гінкго – з конусоподібною та з плакучою кроною. Що перший, що другий сорти – унікальні завдяки своїм декоративним властивостям. Дерева мають дуже великий термін життя – ймовірно, саме такі варто висаджувати, щоб лишити про себе згадку кільком наступним поколінням.

Вирощування. Ґрунт, освітлення

Дорослі рослини абсолютно невибагливі. Будуть рости в будь-якому ґрунті, родючому й не дуже. Повне сонячне освітлення, тінь або півтінь – висаджувати гінкго можна при будь-яких вихідних даних.

Молоді гінкго білоба – саджанці, які потребують деякої уваги. Краще купувати культуру в контейнері – так вона гарантовано приживеться. Висаджувати рослину варто обережно – розрізати контейнер і обережно розподілити корінь в лунці. Дерево росте дуже великим, проте при оптимальній обрізці його можна зробити карликовою культурою.

Досвідчені садівники розповідають, що саджанці гінкго білоба вирощуються при максимальній вологості – до 90%. Відповідно, зволоженню культури треба буде віддати належне хоча  на початках вирощування.

Стійкість до природних факторів

Дорослі рослини морозостійкі та засухостійкі. Регулярний полив та укриття на зиму необхідні тільки молодим рослинам. Коли деревце в достатній мірі зміцніє, гінкго білоба в повній мірі підтвердить свою репутацію вкрай невибагливої рослини, яка відмінно почувалася на Землі в епоху динозаврів, і так само добре росте й розвивається зараз.

Значної шкоди протягом життя дереву можуть завдавати гризуни, від яких гінкго необхідно захищати. Можливе зимове пошкодження молодих рослин кучугурами снігу, що ламають гілки: необхідно вчасно струшувати сніг із крони в зимовий час.

Рослини погано переносять пересадку. В цьому відношенні спосіб доставки саджанців від «Клубу рослин» – з захищеним пластиковим контейнером корінням – має значну перевагу перед покупкою саджанців з відкритими корінням. Висадка рослин нашої поставки відбувається без стресу для дерев.

Відразу після висаджування вони готові повноцінно рости й розвиватися, щоб дарувати неймовірну естетичну насолоду своїм господарям. Якщо говорити про співвідношення ціни й того, що клієнт отримує з саджанцем, то на Гінкго білоба ціна в «Клубі рослин» цілком адекватна.