Грунтопокривна роза: яка вона?

Перетворіть свої сади в оазиси кольорів за допомогою чудових троянд. Грунтопокривні рози існують у багатьох видах, але всі вони відрізняються своїми довгими гілками, які стеляться над землею, а не вертикально. Часто з не сильним ароматом, хоча зараз є пахучі сорти, створюють чудову композицію цвітіння навіть у найменших просторах, освітлюючи будь-який сад.

Грунтопокривна роза є досить новою групою і насправді є офіційною класифікацією кущових троянд. Була виокремлена у 70-х роках 20 ст.;

Вдалою ідеєю для саду буде купити рози грунтопокривні - розповсюджені деревні багаторічні рослини, які цвітуть багато місяців.

Ідеально підходить для вирощування в контейнері або в незручних місцях саду. Багато сучасних видів мають високу стійкість до хвороб. Асортимент покривних квітів дуже великий.

Цвіте ціле літо, щільно покриває землю, тому пригнічує бур’яни.

Розміри і вигляд

Розміри грунтопокривної рози варіюються від 0.2 м до 2 м, як у висоту, так і в ширину, що значно перевищує довжину.

 • Мілкі троянди, що стеляться з висотою до 45 см і до 1,5 м в ширину.
 • Крупні, що стеляться з висотою від 45 см і шириною від 1,5 м.
 • Мілкі рози до 95 см висотою і шириною до 1,5 м.
 • великі троянди, висота яких становить більше 1 м і в ширина більше 1,5 м.

Ці красуні розростаються горизонтально та мають дугоподібні гілки і загалом розлогий кущ.

Різноманітність сортів

 • Sweet Vigorosa - глибокий синювато-рожевий з білим 
 • Electric Blanket- затишний теплий корал 
 • Red Ribbons - яскраво-червоний 
 • Scarlet Meidiland - яскраво-червоний 
 • White Meidiland - чисто білий
 • Happy Chappy - рожеві, абрикосові, жовті а помаранчеві мікси
 • Wedding Dress - чистий яскравий білий 
 • Beautiful Carpet- глибоко насичений трояндово рожевий 
 • Hertfordshire - рожевий 

Надзвичайно популярні грунтопокривні рози стануть окрасою саду!

Вони компактні та відрізняються високою стійкістю до хвороб, просто найкращі троянди які ви можете придбати!

Де садити рози

Троянди - витривалі рослини, тому можуть впоратися з несприятливими умовами. Однак, щоб краще рости, потрібне сонячне місце в добре дренованому родючому грунті. Деякі сорти впораються з напівтінню.

Троянди грунтопокривні можуть рости у великій ємності до тих пір, поки вона буде відповідати їм по розміру, та, звичайно, на основі компосту.

Як садити троянди грунтопокривні

Голокореневі рослини купують восени і взимку - саме так спеціалізовані садові центри розсилають троянди для замовлення. Посадіть голокореневі троянди якомога швидше в сухий безморозний день. Викопайте ямку щонайменше вдвічі більшу за глибину і ширину кореневої системи, і додайте в неї добре перегнилих органічних речовин. Відіжміть коріння і помістіть рослину в лунку. Засипте і міцно притисніть землю, підлийте. Рекомендується наносити товстий шар мульчі перед посадкою щороку, щоб контролювати їх ріст.  

Ці квіти надзвичайно витривалі та мають високу стійкість до хвороб та морозів. Як правило, їх дуже легко вирощувати і витримують досить несприятливі умови, коли підростуть. Вони  чудово квітнуть, але потребують невеликої обрізки. Дуже універсальні, ідеально підходять для масових посадок, бордюрів, невеликих садів і горщиків.

Всі грунтопокривні рози доставляються "голими коренями" , дотримуючись надійного методу, коли їх піднімають з осені з полів та зберігають у прохолодному середовищі до доставки, з  міцною кореневою системою, щоб ви могли отримати свіжі сорти. Така красуня буде тішити не тільки досвідчених садівників, а й сподобається любителям, завдяки простоті у догляді.

Ви можете купити грунтопокривну троянду в садовому центрі Клуб Рослин у Львові з доставкою по всій Україні. Наші спеціалісти проконсультують вас щодо питань вирощування, та дадуть вичерпні відповіді на всі питання, які вас цікавлять.

Троянда грунтопокривна Зе Фейрі DP PC18 C2

 

Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор DP PC19 C5 / H20-30

 

Троянда Сі Фоам DP PC18 C2

 
 • Дата публікації: 24.09.2019


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Професійний секатор з коваделком ARS VA-7Z: витончена ручна гільйотина

Японський секатор ARS VA-7Z – маленький, зручний і ефективний, як гільйотина. І справа не тільки в розмірах, але і у фірмовій легкості управління однією рукою, яку можна оцінити в нашому огляді. ...

Серповидна пила ARS CT-37PRO: найтонша увага до деталей

Японська серповидна пила АРС CT-37PRO – ідеальний інструмент садівника, якому можуть позаздрити навіть хірурги. Зручність цієї пилки в тому, що не потрібно докладати занадто багато зусиль, щоб якісно пиляти. ...

Японські секатори ARS 130DX: зручність, якість, багатофункціональність

Багатофункціональні секатори ARS 130DX виробництва японської компанії ARS створювалися за принципом: максимальна зручність, найвища якість, багатофункціональність. Модель вельми популярна серед квітникарів та садівників. ...

Секатор-ножиці ARS 300L: гарний сад за декілька клацань!

Секатор-ножиці ARS 300L має спектр особливих функцій, які роблять роботу в саду більш комфортною. Таким секатором можна легко здійснювати різноманітну дрібну обрізку - тонкі гілки і стебла, плодоніжки фруктів, бур'ян. Кожна його деталь продумана до дрібниць. ...