Гумки та інструменти для кріплення: що потрібно мати під рукою

 • 2020-06-10

Працівник спеціалізованого господарства, селянин, дачник чи професійний ландшафтний дизайнер у догляді за рослинами регулярно використовує матеріали та засоби для кріплення рослин. Зрозуміло кожному, що без добротних мотузок, дротів, кембриків, шпагату обійтися неможливо! Якщо роботи заплановано великий об’єм, а часу обмаль – на допомогу приходять спеціальні пристрої - садові степлери) для закріплення гілок чи стовбурів до опори. Детальніше про те, які розхідні матеріали та інструменти для надійного закріплення рослин потрібно мати постійно під рукою, читайте далі.

Чому використання гумок або еластичних шнурів у рослинництві таке вигідне

 • вони оптимально розподіляють навантаження та повноцінно підтримують рослини в потрібному положенні;
 • не вростають у поверхневі тканини стовбура, пагона чи гілки;
 • підходять для різних декоративних, овочевих, ягідних, плодових культур;
 • коштують недорого;
 • виготовляються із безпечних для рослин і довкілля матеріалів;
 • довговічні – виконують своє завдання цілий сезон або і довше;
 • стійкі до дії вологи, морозу, спеки, ультрафіолету, агрохімії, інших чинників;
 • легко наносяться у потрібному місці та швидко демонтуються.

Які рослини можна підв’язувати гумками

Еластичні нитки чи гумки бувають різних кольорів та різної товщини. Безперечно, що чим тонша гумка, тим більш делікатні завдання з її допомогою можна виконувати. Товсті гумки, нитки або кембрики мають більшу міцність і здатні витримувати доволі суттєві навантаження на розрив. Отже, керуватися у підв’язці рослин слід такими параметрами, як біологічні особливості сорту (гібриду), вік рослини, товщина пагонів, стовбурів, гілок, специфіка опори. Гумки придатні для роботи із декоративними ліанами, виноградом, різними квітами, овочевими, ягідними, плодовими культурами.

Переваги степлерів для підв’язування рослин та принцип їх роботи

Щоб марудна праця із закріплення гілок, пагонів та стовбурів не відбирала у садівника надто багато часу, розробники садового приладдя винайшли спеціальний степлер для рослин. До переваг таких інструментів слід віднести економію часу, високу якість закріплення, універсальність у застосуванні, хорошу маневреність. Інструмент може використовуватися на плантаціях, у ботанічних садах, в садових центрах, приватних садах, дачах, городах. Беззаперечним достоїнством є доступна ціна на самі інструменти та можливість недорого докупити розхідні матеріали (скоби, нитки), ножі, інші запчастини.

Інструмент є механічним пристроєм – він працює від натискання працівником на важіль. Таким чином, натиснувши один раз – Ви закріплюєте рослину у одному місці. Кількість скобок чи довжина шнура або кембрика, які закладаються у інструмент, залежать від конкретної моделі виробу. Більшість виробників передбачають можливість тривалої і безперервної роботи, тому виготовляють інструменти, які за один прийом дозволять виконати десятки закріплень.

Найкращі зразки степлерів для підв’язування гілок і стовбурів, які продаються в Україні

 • Степлер-зшивач HR-F Max для кембрика сподобається тим користувачам, яким найчастіше доводиться працювати із агрошнуром (кембриком). Таку синтетичну трубку інструмент зшиває дуже надійно з допомогою металевих скоб. Радимо покупцям запастися скобами G1305M. Їх у спеціальний відділ (магазин) поміщається 50 штук.
 • Степлер-зшивач тапенер для рослин HT-B1 MAX Tapener (Макс) працює із стрічками, які надійно та швидко наносяться у потрібному місці. Така модель однаково зручна, як у приватному використанні, так і в якості робочого інструменту на виробництві.
 • Степлер-зшивач тапенер для рослин HT-B(NL) MAX (Макс) сумісний з ПВХ-плівками та паперовими полосками. Як і попередній зразок, він є доволі затребуваним та популярним серед індивідуальних користувачів та крупних виробників рослинної продукції.
 • Степлери-зшивачі тапенери для рослин Tapener HT-R1 GUN MAX Tapener (Ган Макс) та HT-RS MAX Tapener (Макс) бездоганно зшивають паперові та ПВХ-стрічки. Ці професійні японські інструменти виготовлені із довговічних деталей, прості у обслуговуванні, залюбки використовується садівниками у всьому світі.
 • Французький степлер-зшивач Attalink типу 3А вважається одним із кращих серед подібних моделей, які дозволяють зшивати еластичну нитку. Важить цей зразок усього лиш 450 г, тому його залюбки купують не лише чоловіки, але і жінки. Особливо подобається інструмент ландшафтним дизайнерам та квітникарям.

Де вигідно купити інструменти і розхідні матеріали для кріплення рослин

Якщо Ви ніколи раніше на працювали із степлером, але бажаєте його купити, радимо попередньо детально ознайомитися із його технічними характеристиками, оглянути тематичні відеоролики. Досвід тисяч клієнтів свідчить про те, що найбільш вигідні покупки здійснюються у компаній з гарною репутацією. Так Ваші шанси стати власником підробки чи бракованого товару зводяться до мінімуму. В Україні до переліку копаній, яким довіряють садівники, належить Клуб Рослин. Саме у Інтернет-магазині Клубу Рослин можна купити за доступними цінами сучасні, ергономічні, довговічні та високоякісні інструменти для підв’язки рослин. З розхідними матеріалами та запасними деталями усе просто – їх завжди можна замовити і докупити у потрібній кількості.

Щиро бажаємо кожному, хто піклується про життя рослин, досягнути гарних результатів. Нехай усі необхідні речі для догляду за садом чи городом завжди знаходяться у потрібному місці підсобки чи комірки. Купуйте сучасні степлери та розхідні матеріали до них (кембрики, гумки, стрічки) – так підв’язування трав, кущів, дерев і ліан із важкої та марудної праці перетвориться у захоплюючий і технічно легкий процес!

 

Залиште коментар