Садові інструменти Bellota — якість за доступною ціною

  • 2015-06-08

Компанія Bellota є відомим виробником професійного інструменту для сільського господарства та ремонту. Більш ніж 100-річний досвід наполегливої праці поєднує у собі традиційні секрети та новаторські прийоми.

Ручні інструменти для сільського господарства та садів компанії "Bellota" (Іспанія) з 2000 року відзначені сертифікатами якості ISO 9001 та екологічності ISO 14001, що є найвищими міжнародними відзнаками в системі управління якістю та збереження навколишнього середовища.

Товари торгової марки Bellota створені для тих, хто справді цінує якісні професійні інструменти для саду за доступною ціною.

Професіоналу та аматору в галузі ландшафтного дизайну, садівництва чи озеленення стануть у пригоді:

  • ручні садові інструменти для підготовки землі: сапки, лопати, граблі, культиватори;
  • інструменти по догляду за садом;
  • професійні секатори та інструменти для обрізки;
  • ручні и ранцеві оприскувачі;
  • коси, сокири, вила, серпи та інший сільськогосподарський реманент.

Дотримуючись традиційних стандартів компанія Bellota не стоїть на місці. Постійний пошук вдосконалення та ще вищої якості дозволяє залишатись однією з популярних світових компаній та постійно пропонувати садівникам найкращі рішенні для підвищення якості та полегшення їх роботи. Жорсткий контроль якості гарантує найкраще співвідношення пружності та твердості металу. Це придає усім виробам винятково високу довговічність.

Усім, кому потрібні дійсно якісні професійні та побутові інструменти чудової якості за доступною ціною, час познайомитися з тороговою маркою Bellota. Широкий асортимент садового інструменту та товару для садівництва "Bellota", у кількості більше 70 найменувань уже скоро з'явиться в інтернет-магазині “Клуб Рослин”.

Якщо ви вирішили зекономити при покупці, інструменти Bellota для вас! Адже Bellota - це довговічна експлуатація, зручність та безпека використання за розумною ціною!

Залиште коментар