Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Власникам приватних садових ділянок і промислових виноградників однаково хочеться отримувати стабільно високий урожай. Але тонкі гілки, особливо у молодих посадок, можуть не витримати ваги радості садівника, зігнутися або навіть зламатися. Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити кембрик Agrario для підв'язування рослин. Він виготовлений сумлінним українським виробником, який прагне, щоб в товарі поєднувалися адекватна ціна та висока якість.

Агрошнурок українського виробництва

Кембрик призначений для підв'язування рослини до опори або шпалерного дроту. Виготовляють його з ПВХ, що є безпечним як для рослини, так і для людини. Спеціально розроблена технологія виробництва дозволила Agrario отримати еластичний матеріал, який не схильний до деформації та заломів в місцях згинів. При розтягуванні шнурок здатний подовжуватися в 5 разів, а після використання стягується назад майже до своєї початкової довжини. Завдяки цьому кембрик не перетискає пагони, не вростає в них і не перерізає, що дозволяє використовувати його для молодих саджанців, винограду, декоративної лози.

Кембрик Agrario випускаєтся в черному або зеленому кольорі

Шнурок має матову шорстку поверхню. Вона не ковзає, міцно утримує підв'язану гілку, її можна закріплювати без вузла. Матеріал стійкий до впливу ультрафіолету, вологи, хімічних добрив, засобів для боротьби з хворобами та шкідниками. Морозостійкість до -25°C, тому багаторічники, які не потребують укриття, на зиму можна не відв'язувати. Агрошнурок довговічний, використовувати його можна кілька сезонів.

У лінійці бренду є кембрики Аграріо діаметром від 3 до 7 мм. Це дозволяє вибрати відповідний варіант як для саджанців з трав'янистими пагонами, так і для дорослих рослин з товстим стовбуром. Шнурок міцний, витримує велику вагу зеленої маси та врожаю.

Продають кембрик Agrario в бухтах по 1 і 5 кг, а також в нарізаному вигляді. Великий моток використовують в парково-садових господарствах, ботанічних садах, розсадниках. На дачній ділянці й винограднику зручно використовувати маленьку бухту. Запакована в сітку, її можна легко закріпити до поясу або покласти в сумку. При витягуванні шнурок не заплутується і не чіпляється. Це прискорює час роботи та робить її максимально простою.

Щоб наочно переконатися в якості товару, дивіться детальний огляд кембрика Agrario від нашого експерта.

Переваги агрошнура Аграріо

 • підтримує рослини при багатому врожаї;
 • допомагає надійно та акуратно прикріпити пагони до опори;
 • не деформує стовбур, не врізається в кору;
 • не перерізає молоді пагони;
 • не боїться морозу, спеки, вологи, хімічних сполук;
 • не виділяє токсичні речовини при нагріванні;
 • не втрачає еластичність при різних температурних режимах;
 • не тріскається, не заламується, термін використання – кілька сезонів;
 • широка лінійка розмірів;
 • не псує зовнішній вигляд саду і ландшафтного дизайну;
 • скорочує час роботи в саду, полі, на винограднику.

Кембрик Agrario в бухтах, а також в нарізанному вигляді

Особливості використання кембрика

Звичайні мотузки й шнури, які застосовують для підв'язування плодових і овочевих рослин, часто деформують їх, врізаються в пагони та перешкоджають росту і розвитку плодів. З кембриком Аграріо, що виготовлений з якісного ПВХ, це виключено. Матеріал розтягується в міру росту рослини та не заважає руху соку по стовбуру.

Використовують в сільських, лісових, садово-паркових господарствах, в теплицях, на виноградниках, в приватних садах і городах, на дачних ділянках, в розплідниках і на баштанних полях. Вибір діаметра залежить від сфери застосування, ваги врожаю і товщини стовбура.

Завдяки агрошнурку від пошкоджень можна врятувати не тільки плодові рослини. Багато декоративних культур (особливо ліани) також потребують підв'язування до опори. Щоб не псувати зовнішній вигляд ландшафтного дизайну, рекомендуємо вибрати професійний матеріал чорного або зеленого кольору, який збереже акуратний та доглянутий вигляд саду.

Кембрик Agrario в зручній бухті

Купити кембрик Agrario на вигідних умовах ви можете в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Наші переваги – перевірка якості кожної позиції, розумна ціна для гуртових і роздрібних покупців, оперативна доставка товару в будь-який куточок України.

 • Дата публікації: 21.07.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...