Клуб Рослин став прямим імпоретором Felco і дистриб'ютором Mankar!

В силу динамічного та успішного розвитку нашої компанії, відтепер «Клуб Рослин» став прямим імпортером легендарного інструменту Felco і офіційним дистриб'ютором товарів для садівництва Mankar в Україні. Продукція, яку ми пропонуємо, широко використовується та є визнаною провідними агрофірмами з усього світу. Ми дуже раді, що маємо змогу продавати нашим клієнтам товари для садівництва світових брендів за найкращими цінами.

Коротко про фірми з якими ми працюємо:

Mankar – німецька компанія по виготовленню лінії обприскувачів, які здійснюють хімічний контроль бур'янів з можливістю низького екологічного впливу. Це системи професійного розпилення, технології виготовлення яких, є запатентованими та стрімко розвиваються на ринку.

Переваги розпилювачів Mankar:

 • Мінімальне використання гербіцидів. Технологія ULV (Ultra Low Volume) - оптимально дозує гербіциди і зменшує їх використання на посівних площах від 50%  до 80%;
 • Економія часу на обприскуванні. Концентрована суміш гербіциду не потребує використання води, що значно економить час в порівнянні з розпилювачами у яких велика затрата часу йде на розбавлення та розмішування гербіцидів з водою.
 • Легка вага розпилювача. Середня вага звичайного обприскувача може перевищувати 20 кг, у той час як повністю завантажений Mankar-HQ 20 важить всього 2,6 кг;
 • Безконтактне застосування. Mankar розпорошує точно там, де Ви бажаєте і ніде більше. Завдяки безконтактному застосуванню під кутом в 90 ° до поверхні і повністю закритій системі розпилення, формування гербіцидного пилу зводиться до мінімуму.
 • Працює від акумулятора. Всі електричні моделі мають акумуляторні батареї. Залежно від моделі, акумулятори дозволяють працювати 8 або 16 годин без підзарядки.
 • Широкий модельний ряд і спектр ширини обприскування. Величезний вибір моделей і ширини розпилення задовольнить будь-які Ваші потреби.

Зараз у Вас є можливість придбати обприскувачі Mankar наступних серій:

 1. MANKAR®-Roll – портативний пристрій, призначений для точного дозування гербіциду за допомогою насосу, під’єднаного до колеса. Дозування гербіциду залежить від пройденої відстані. Розпилювачі MANKAR®-Roll дуже добре підходять для обробки великих площ культивування.
 2. MANKAR®-Carry – ручний мобільний пристрій є найбільш придатними у місцях, де потрібна максимальна гнучкість і ефективно використовується на малих площах культивування.

Використання обприскувачів Mankar дозволяє виключити застосування бензинових і електричних тримерів, а також ручної праці там, де потрібне тотальне знищення бур'янів: в багаторічних насадженнях, розплідниках, на присадибних ділянках, у виробничих зонах, на територіях складів, механізованих дворів, ферм і т.д. Сучасні технології дозволяють скоротити Ваші витрати на персонал, запчастини для тримерів і газонокосарок та паливно-мастильні матеріали.

Felco – світовий лідер по виготовленню професійних секаторів з 1945 року.  Садовий інструмент цієї швейцарської компанії успішно продається більше ніж в 100 країнах по всьому світі.

Чому професійні садівники вибирають Felco?

 • Ергономічність інструменту Felco – це одна з основних особливостей цієї фірми. Ще з початку свого існування компанія почала виготовляти компактні, зручні та легкі секатори, які і до сьогодення вважаються найбільш ергономічними серед секаторів інших виробників.
 • Зносостійкість. Застосування загартованої вуглецевої сталі у виготовленні робочої частини, та кованого алюмінію для рукояток інструменту, робить його міцним та зносостійким, що відповідно продовжує термін його експлуатації.
 • Можливість заміни деталей інструменту Felco. Тривале використання секатора з часом призводить до притуплення лез, що стає причиною купівлі нового секатора. Але Felco передбачила необхідність заміни деталей в таких випадках. Тому, практично, до кожного садового інструменту Felco завжди доступні комплектуючі. Це дуже важлива та необхідна перевага, яка цінується багатьма професійними садівниками.
 • Широкий асортимент товарів. Крім великої лінійки професійних секаторів, якими так славиться фірма, Felco також може похвалитися широким асортиментом інших товарів для садівництва, а саме: садовими пилами, сучкорізами, ножами для щеплення та засобами догляду за інструментом.

Для Вас завжди працюють наші першокласні спеціалісти, які надають високоякісну консультацію щодо інструменту і товарів для садівництва та їх експлуатації. На наших складах постійно зберігаються необхідні запаси готової продукції Felco та Mankar, що дозволяє нам швидко і ефективно обслуговувати як малих так і великих клієнтів. Ми впевнені що статус офіційного дистриб’ютора  - це ще один крок на зустріч Вам - нашим клієнтам,  для найкращого задоволення Ваших потреб.  

 

 • Дата публікації: 10.07.2015


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...