Клуб Рослин став прямим імпоретором Felco і дистриб'ютором Mankar!

В силу динамічного та успішного розвитку нашої компанії, відтепер «Клуб Рослин» став прямим імпортером легендарного інструменту Felco і офіційним дистриб'ютором товарів для садівництва Mankar в Україні. Продукція, яку ми пропонуємо, широко використовується та є визнаною провідними агрофірмами з усього світу. Ми дуже раді, що маємо змогу продавати нашим клієнтам товари для садівництва світових брендів за найкращими цінами.

Коротко про фірми з якими ми працюємо:

Mankar – німецька компанія по виготовленню лінії обприскувачів, які здійснюють хімічний контроль бур'янів з можливістю низького екологічного впливу. Це системи професійного розпилення, технології виготовлення яких, є запатентованими та стрімко розвиваються на ринку.

Переваги розпилювачів Mankar:

 • Мінімальне використання гербіцидів. Технологія ULV (Ultra Low Volume) - оптимально дозує гербіциди і зменшує їх використання на посівних площах від 50%  до 80%;
 • Економія часу на обприскуванні. Концентрована суміш гербіциду не потребує використання води, що значно економить час в порівнянні з розпилювачами у яких велика затрата часу йде на розбавлення та розмішування гербіцидів з водою.
 • Легка вага розпилювача. Середня вага звичайного обприскувача може перевищувати 20 кг, у той час як повністю завантажений Mankar-HQ 20 важить всього 2,6 кг;
 • Безконтактне застосування. Mankar розпорошує точно там, де Ви бажаєте і ніде більше. Завдяки безконтактному застосуванню під кутом в 90 ° до поверхні і повністю закритій системі розпилення, формування гербіцидного пилу зводиться до мінімуму.
 • Працює від акумулятора. Всі електричні моделі мають акумуляторні батареї. Залежно від моделі, акумулятори дозволяють працювати 8 або 16 годин без підзарядки.
 • Широкий модельний ряд і спектр ширини обприскування. Величезний вибір моделей і ширини розпилення задовольнить будь-які Ваші потреби.

Зараз у Вас є можливість придбати обприскувачі Mankar наступних серій:

 1. MANKAR®-Roll – портативний пристрій, призначений для точного дозування гербіциду за допомогою насосу, під’єднаного до колеса. Дозування гербіциду залежить від пройденої відстані. Розпилювачі MANKAR®-Roll дуже добре підходять для обробки великих площ культивування.
 2. MANKAR®-Carry – ручний мобільний пристрій є найбільш придатними у місцях, де потрібна максимальна гнучкість і ефективно використовується на малих площах культивування.

Використання обприскувачів Mankar дозволяє виключити застосування бензинових і електричних тримерів, а також ручної праці там, де потрібне тотальне знищення бур'янів: в багаторічних насадженнях, розплідниках, на присадибних ділянках, у виробничих зонах, на територіях складів, механізованих дворів, ферм і т.д. Сучасні технології дозволяють скоротити Ваші витрати на персонал, запчастини для тримерів і газонокосарок та паливно-мастильні матеріали.

Felco – світовий лідер по виготовленню професійних секаторів з 1945 року.  Садовий інструмент цієї швейцарської компанії успішно продається більше ніж в 100 країнах по всьому світі.

Чому професійні садівники вибирають Felco?

 • Ергономічність інструменту Felco – це одна з основних особливостей цієї фірми. Ще з початку свого існування компанія почала виготовляти компактні, зручні та легкі секатори, які і до сьогодення вважаються найбільш ергономічними серед секаторів інших виробників.
 • Зносостійкість. Застосування загартованої вуглецевої сталі у виготовленні робочої частини, та кованого алюмінію для рукояток інструменту, робить його міцним та зносостійким, що відповідно продовжує термін його експлуатації.
 • Можливість заміни деталей інструменту Felco. Тривале використання секатора з часом призводить до притуплення лез, що стає причиною купівлі нового секатора. Але Felco передбачила необхідність заміни деталей в таких випадках. Тому, практично, до кожного садового інструменту Felco завжди доступні комплектуючі. Це дуже важлива та необхідна перевага, яка цінується багатьма професійними садівниками.
 • Широкий асортимент товарів. Крім великої лінійки професійних секаторів, якими так славиться фірма, Felco також може похвалитися широким асортиментом інших товарів для садівництва, а саме: садовими пилами, сучкорізами, ножами для щеплення та засобами догляду за інструментом.

Для Вас завжди працюють наші першокласні спеціалісти, які надають високоякісну консультацію щодо інструменту і товарів для садівництва та їх експлуатації. На наших складах постійно зберігаються необхідні запаси готової продукції Felco та Mankar, що дозволяє нам швидко і ефективно обслуговувати як малих так і великих клієнтів. Ми впевнені що статус офіційного дистриб’ютора  - це ще один крок на зустріч Вам - нашим клієнтам,  для найкращого задоволення Ваших потреб.  

 

 • Дата публікації: 10.07.2015


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Тис ягідний у сучасному ландшафтному дизайні

Тис ягідний в сучасному ландшафтному дизайні. Читайте статью в блогестаттю у блозі Клубу Рослин. А також особливості посадки та догляду за рослиною. ...

Гарантія та сервіс​: Інструменти

Переважна більшість інструментів, куплених в інтернет-магазині «Клуб Рослин», має гарантії виробника. Ви можете купити бездоганний реманент, який служитиме багато років. ...

Клуб Рослин: програма лояльності

Інтернет-магазин «Клуб Рослин» пропонує рослини та товари для садівництва за доступними цінами. Крім того, у нас діє гнучка система знижок для постійних клієнтів. Якщо Ви звертаєтеся до представництва магазину не вперше, можете розраховувати на суттєві знижки. ...

Коли висаджувати хвойні: даємо однозначні відповіді

Хочете знати, коли висаджувати хвойні рослини? Весною чи осінню? Всі відповіді у статті в блозі Клубу Рослин. Оптимальний час посадки хвойних дерев в Україні. ...