Клуб Рослин & Stocker: довгоочікувана співпраця

 • 2019-10-18

Прагнення задовольнити всі потреби клієнтів спонукає Групу Компаній «Клуб Рослин» відкривати нові і нові горизонти. Сьогодні ми повідомляємо радісну новину: наша компанія почала співпрацю з відомим італійським брендом садового інструменту Stocker. Продукція даного виробника вже понад 30 років радує користувачів з різних країн світу високою якістю, надійністю та довговічністю. Тепер і садівники України можуть купити бездоганний садовий інвентар, виготовлений на заводах з сучасним обладнанням талановитими майстрами. 

Компанія Stocker: історія становлення

Історія становлення компанії починається з 1985 року. Саме тоді італійськими майстрами Анною Стокер та Йозефом Майрхофером був випущений перший садовий інструмент під брендом Stocker. Бізнес був заснований в Лані, де виробники виготовляли перші садові ножиці для професійного використання. Перші вироби компанії передбачали використання в садах та на виноградниках і швидко завоювали популярність в Трентіно-Альто-Адідже, Фріули-Венеції-Джулії та Емілія-Романьї. 

Згодом виробничі потужності були розширені, асортимент продукції збільшився і компанія Stocker перейшла на новий рівень розвитку.

Хронологія процвітання бренду Stocker

 1. 1985 рік – рік заснування. Виробник спеціалізується на садових ножицях, які швидко стали бестселером в кількох районах Італії.
 2. 1990-2000 роки – асортимент продукції розширюється, в ньому з’являються зв’язуючі матеріали для садів та виноградників, різноманітні матеріали для садівничої справи. Компанія починає випускати дрібний інвентар для садівників. Засновникам компанії вдалося розширити торгову мережу на всю Італію. Згодом з’явилися власні агенти з продажів і справи пішли швидше та успішніше. Клієнтами компанії стали професіональні садівники, які віддають перевагу якісним і надійним інструментам. Наступним кроком розвитку стало виготовлення інструментів для догляду за цитрусовими. Саме в цей період відкриваються нові магазини на теренах Австрії та Південної Німеччини. Разом з тим, штаб-квартира підприємства знаходиться в Лані. 
 3. 2000-2005 роки стали періодом збільшення виробництва та продажів садових інструментів інноваційного типу. Виробники визначають для себе нову тенденцію – «садівництво – хобі». Працівники компанії проводять багато часу за вивченням нових продуктів для саду, щоб розширити лінійку товарів, що виготовляються. Тепер бренд випускає всі можливі інструменти для професійного використання в саду. Продукція задовольняє навіть ентузіастів – настільки стає різноплановою. В Австрії починають діяти власні агенти з продажів. Ефективно захоплюються частини ринку Південної Німеччини та Словенії. 
 4. 2005-2010 роки позначилися суттєвим збільшенням прибутку. Філософія «Садівництво як хобі» стала виграшною – компанія нарощує виробництво і виходить на ринок як куратор власної мережі торгових агентів в Італії (2009 рік). З часом поставки садових інструментів бренду охопили ринок Греції (2007 рік), Хорватії (2009 рік), Сербії, Косово, Чеської республіки, Словакії, Португалії та Франції (2010 рік). 
 5. В 2010 році компанія з штаб-квартирою у Лані має високостелажний склад, який налічує понад 9000 складських приміщень. Розвивається складська логістика – відтепер клієнти можуть швидко отримати замовлення. 
 6. З 2013 року сімейний бізнес переходить до рук синів засновників – Якоба та Матіоса  Майрхоферів. Компанія не припиняє розширюватися. В команді працює молодий високваліфікований персонал. 

Місія компанії Stocker

«Наша любов та пристрасть до природи і саду була нашою мотивацією для створення якісних продуктів для саду та сільського господарства», - стверджують засновники компанії Анна Стокер та Йозеф Майрхофер. І успіх підприємства говорить про те, що це твердження правильне. Своєю місією компанія визначила задоволення потреб клієнтів у висококласних садових інструментах та повноцінне створення всього того, що може знадобитися садівникові в ході роботи коло улюблених зелених насаджень. 

Продукція бренду 

Сьогодні в компанії Stocker випускають цілу низку садових інструментів та інших товарів для садівництва. Серед продуктів бренду можна назвати наступні:

 • Садові ножиці та секатори;
 • Садові пили;
 • Системи поливу;
 • Електричні обприскувачі;
 • Садові печатки та чоботи;
 • Ручні насоси та багато іншого. 

Якщо вас зацікавила продукція італійського бренду Stocker, радимо звернутися до каталогу сайту інтернет-магазину «Клуб Рослин». Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі зразки садового інвентарю даного виробника за приємними цінами. 

Залиште коментар