Кондиціонери води

Показано 1–1 із 1 товар
Зображення
Артикул
Товар
Рейтинг
Ціна
Артикул: 150200302001
1 відгук
 • Форма: розчинний концентрат
 • Призначення: для плодових, ягідних, овочевих та технічних культур
 • Об'єм, мл: 10
 • Країна-виробник: Україна
 • Тип: кондиціонер води
 • Діюча речовина: Органічні кислоти + комплексони (хелетуючий агент)
 • Температура ефективної дії, градусів Цельсія: 5 - 30
 • Спектр активности: підкислювач і кондиціонер води робочого розчину

Чимало недосвідчених садівників навіть не здогадуються, наскільки велике значення має якість води, яку вони використовують при внесенні добрив або зовнішньої обробки садової та городньої рослинності різноманітними засобами захисту. Невідповідний рівень pH та високий вміст солей можуть суттєво зменшити ефективність агрохімікатів та завадити вбиранню культурами поживних речовин. Щоб цього не сталось, фахівці рекомендують використовувати кондиціонери води.

Як вода впливає на якість обробки рослин

Вода становить понад 90% робочого розчину, який використовується садівником чи городником для підвищення врожайності культур та їх захисту від несприятливих умов або шкідників. Відповідно, ця рідина повинна мати оптимальні фізико-хімічні показники, параметри яких не погіршуватимуть технічних властивостей препаратів.

Серед основних показників, які мають найбільший вплив на якість робочого розчину, виділяють наступні:

 1. Кислотність (рівень pH) або «потужність водню» – це величина, яка показує ступінь активності у розчині іонів водню, тобто рівень його кислотності або лужності. Для врегулювання цього показника використовуються регулятори pH. Зокрема, відмінно себе зарекомендував такий препарат, як Айворі Плюс від відомого українського бренду Укравіт. Дешево придбати підкислювач і кондиціонер води та інші супутні садові товари можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин».
 2. Жорсткість води – природна властивість рідини, яка зумовлена наявністю в ній великої кількості солей кальцію та магнію. Чим вищі їх показники, тим жорсткіша вода. Окремі агрохімікати, з’єднуючись з іонами вищезазначених мінералів, провокують аглютинацію часток та опадання їх у вигляді осаду на дно ємності. Це явище значно знижує концентрацію у робочому розчині активної речовини, суттєво підвищує ймовірність фітотоксичності оброблюваних культур та призводить до поступового забивання фільтрів та наконечників садових оприскувачів. Для зниження показників жорсткості рідини фахівці рекомендують використовувати якісні пом’якшувачі води.

Не варто забувати й про інші величини, які мають вплив на фізико-хімічні показники робочого розчину. До них відносяться: температура, буферність, вміст органічної речовини, сумісність речовин та сполук.

Як визначити властивості води

Для того, щоб визначити фізико-хімічні властивості води, не обов’язково звертатися до відповідної установи та проводити лабораторний аналіз. Хоча, варто зазначити, що саме показники такого дослідження будуть найточнішими.

В домашніх умовах провести аналіз води можна за допомогою лакмусових тест-смужок. Такий експрес-метод дає можливість оперативно визначити твердість води, її загальний солевміст, рівень кислотності тощо. На основі отриманих результатів ви точно знатимете, який засіб вам потрібен – регулятор pH чи пом’якшувач води.

Правильне приготування робочого розчину

Досвідчені спеціалісти рекомендують, перш за все, уважно ознайомитись з інструкцією до агрохімікату. Відповідальний виробник завжди вказує, в якій воді препарат матиме максимальну ефективність.

Після цього варто зробити хімічний аналіз води. Якщо його показники не відповідатимуть вимогам виробника добрив чи засобів захисту рослин, варто використати відповідний кондиціонер води. Схема його застосування наступна:

 • наповніть бак оприскувача або іншої ємності звичайною водою до ⅓ від загального об’єму;
 • послідовно додайте до неї кондиціонер;
 • ретельно перемішайте;
 • додайте активний агрохімікат чи водорозчинне добриво;
 • доведіть об’єм води до рівня, зазначеного виробником.

Нескладна процедура значно підвищить ваші шанси отримати сильну, здорову рослинність та максимальні показники урожайності культур. На сайті Садового центру «Клуб Рослин» за доступною ціною завжди можна придбати якісні сільськогосподарські та садові товари від надійних виробників. Гарантуємо професійну консультацію та швидку доставку товару в усі населені пункти України.