Малина, Ожина (Rubus) (Rubus)

Rubus
(Знайдено: 1 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Ожина - унікальний плодовий чагарник, для якого знайдеться місце в будь-якому саду. Декоративна протягом всього сезону,з гарними різьбленими листям, рясним цвітом і неймовірно смачними і корисними плодами, ожина полюбилася багатьом садівникам і неодмінно прийдеться Вам до душі. При чому, не важливо, з якою метою ви вирішите купити ожину - рослина приживеться як в плодовому, так і у винятково декоративному саду та стане Вашим оригінальним живоплотом.

Вирощування ожини - досить просте і вдячне заняття. Вона рідко пошкоджується шкідниками, добре переносить різноманітні погодні умови, практично не вимагає догляду і при цьому відмінно справляється з декоративною функцією і приносить щедрі врожаї. Сорти ожини залежно від періоду плодоношення діляться на ранні та пізні, а в залежності від форми чагарників - на прямі та такі, що стеляться. Крім того, сьогодні існують неколючі сорти ожини, що істотно полегшують збір врожаю і нічим не поступаються колючим формам.

Ознайомитися з доступними сортами і вартістю, прочитати опис ожини, а також купити ожину для власного саду Ви зможете в нашому інтернет-магазині. До кожного сорту подаються спеціальні рекомендації з вирощування, а також фотографії ожини в саду. Всі саджанці доставляються у вказане Вами місце абсолютно здоровими і готовими до пересадки. А наші ціни на ожину є майже такими ж приємними, як і її плоди.

Телефонуйте і замовляйте ожину просто зараз - джерело вітамінів для Вас і чудову окрасу для Вашого саду.