Ліріодендрон (тюльпанове дерево)

Liriodendron
(Знайдено: 2 товарів)
Фільтр
Ціна
грн.
  • Сортування:

Славу однієї з найбільш декоративних рослин у ландшафтному дизайні отримав північноамериканський вид тюльпанового дерева - ліріодендрон тюльпановий. Завдяки своїм естетичним якостям (заввишки до 50 метрів, колоноподібний стовбур, приваблива широко-пірамідальна крона, великі запашні тюльпаноподібні квітки, оригінальною формою 15-сантиметрового листя, що забарвлюються в осінній період в золоті тони), ця рослина визнається “аристократом” парків.

Квіти, що нагадують тюльпани, власне і дали дереву його назву. У довжину вони сягають до 6 см, пелюстки білого або зеленого кольорів, віночок жовтий, видає приємний солодкий аромат. Квітки розташовуються поодинці на кінчиках гілок. У себе на батьківщині в Північній Америці ліріодендрон по праву вважається однією з найбільш медоносних рослин.

До того ж, тюльпанове дерево володіє винятковою стійкістю до шкідників і захворювань, а також несприйнятливістю до загазованості повітря і забруднення навколишнього середовища.

Ліріодендрон неймовірно ефектно виглядає як в групових, так і в солітерних посадках, а також у компактних гаях: сріблясті витончені стовбури, які мають колоновидну форму, справляють грандіозне враження. Винятковою декоративністю відрізняються і алейні посадки тюльпанового дерева. Ліріодендрон є ще однією з основних культур, що застосовуються в озелененні магістралей, парків, скверів та вулиць США. Цю рослину можна часто побачити на територіях навчальних закладів цієї держави. Тюльпанове дерево - незмінний атрибут садів і парків, розбитих на просторих віллах.

Відмінні особливості тюльпанового дерева (ліріодендрона тюльпанового)

  1. Вибір місця для посадки ліріодендрона. При виборі місця посадки для ліріодендрона тюльпанового дуже важливо врахувати ті значні розміри, які рослина знайде в перспективі.
  2. Грунт. Для отримання ефектного вигляду особливу увагу слід приділити поживності грунту. Гарний розвиток ці дерева отримують на глибоких дренованих суглинних грунтах, що володіють значним вмістом чорнозему. Добре ростуть на піщаному грунті. Відносно непогано розвиваються у посушливих зонах на солонуватих ґрунтах. Але для забезпечення активного розвитку ліріодендрону, бажано вибрати територію зі зволоженим грунтом, оскільки на сухих ґрунтах приріст буде невеликим. Слід вибирати грунт з кислим або нейтральним рівнем pH. Тюльпанові дерева погано переносять надлишок вапна.
  3. Температурний режим. Рослини характеризуються відносною морозостійкістю, тому її можна сміливо висаджувати в регіонах, де спостерігається нетривале зниження температури до - 30 ° С.
  4. При виборі місця посадки для тюльпанового дерева слід брати до уваги, що це світлолюбна рослина, що вимагає вирощування на ділянках, захищених від рвучких вітрів.

В Україні ліріодендрон відомий в культурі з 1813 року. Зараз це дерево культивується в багатьох ботанічних садах і дендропарках нашої країни, правда, в окремі роки рослина підмерзає. Інтернет-магазин "Клуб Рослин" пропонує садівникам і дизайнерам декоративні сорти ліріодендрона, детально ознайомитися з якими можна на сайті магазину, проконсультуватися з досвідченими продавцями, вибрати і замовити саджанці з доставкою по Україні протягом 1-2 днів.

Найпопулярніші
Показати всі товари
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Карликові сорти плодових та я​гідних рослин

В Європі впродовж останніх років з’явився тренд, коли люди хочуть вирощувати собі їжу в маленьких садочках, або на балконах. Відповідно, дуже популярними стали плодові та ягідні рослини, які можна виростити на невеликому просторі. Здебільшого такі рослини швидко дають урожай. ...

День Відкритих дверей у Клубі Рослин: як це було!

Ми у Клубі Рослин давно визначили свою основну мету - робити простір навколо кращим. Саме з цією метою ми і створюємо наші події такі, як День Відритих Дверей та Рандеву у Клубі. Наші відвідувачі - це велика спільнота друзів, які збираються разом, щоб чудово провести час, поспілкуватись між собою, отримати натхнення та корисну інформацію. Будьте разом з нами. Давайте робити простір навколо кращим ...

Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

А ми продовжуємо нашу серію Рандеву. Цього разу, плануємо зустрітись 2 та 3 листопада. Будемо говорити про ландшафтну організацію простору. Як вже склалось традиційно, ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, від яких ви отримаєте максимально велику кількість корисної інформації. ...

Відповіді на запитання, які нам часто задають-частина 6

Надаємо вам розширені відповіді на запитання, які ви нам задаєте найчастіше. Все про те, чи можна оплатити замовлення при отриманні, способи та методи оплати замовлення, і т.д ...