Мембрани для водойм Firestone

 • 2015-05-04

При створенні штучного водоймища будь-якого розміру, глибини і форми дуже важливо правильно підібрати всі необхідні матеріали та технічне забезпечення. Особлива увага приділяється "фундаменту" водойми: для його гідроізоляції використовується водонепроникна мембранна плівка (геомембрана), яка укладається на дно чаші майбутнього ставка, озера або фонтана. На сьогодняшній день використання для цих цілей бутилкаучукової плівки Firestone EPDM Pond Liner є найефективнішим рішенням завдяки винятковим характеристикам цього матеріалу.

Бутилкаучукова плівка Firestone EPDM Pond Liner для штучних водойм - унікальний матеріал на основі синтетичного каучуку, в якому поєднуються чудові показники еластичності (розтягнення до 300%) і міцності з простотою монтажних робіт як для професіоналів, так і для аматорів. Завдяки особливостям складу цього матеріалу, а також процесу виготовлення, тільки Pond Liner має 100% гарантовану сумісність з флорою і фауною вашого майбутнього водоймища!

Застосування двошарової водонепроникної плівки Firestone EPDM Pond Liner (виробництво США) має велику кількість переваг порівняно з іншими схожими матеріалами. Високі показники екологічності і водонепроникності бутилкаучукової плівки Firestone EPDM підтверджені міжнародними сертифікатами (ISO 14001), а завдяки своїм характеристикам (100% герметичність заводських швів, відсутність протікання по швах, наявність другого страхувального шару) цей продукт не має аналогів не тільки в Україні, а й усьому світі.

Відмінні особливості плівки для водойми Firestone

Плівка для водойм Firestone EPDM - екологічно чисте покриття, виконане на основі вулканізованого синтетичного каучуку і складається з двох шарів EPDM мембрани. Для невеликих водойм застосовують безшовні полотна плівки, а для водойм великих габаритних розмірів використовуються кілька частин, які з'єднуються між собою спеціальною самоклеючою стрічкою. Це забезпечує бездоганну стовідсоткову гідроізоляцію.

Основні характеристики плівки Firestone:

 • стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання, лужних дощів, озону та інших факторів навколишнього середовища, не уражається водоростями і мікрофлорою водойм;
 • стійкість до перепадів температур в діапазоні - від -45 до +130 С навіть під час монтажу;
 • висока еластичність зберігається при низьких температурах (до -45 С);
 • високий показник розтяжності - до 300%;
 • широкий вибір габаритних розмірів: ширина рулону може становити від 6,1 м до 15,25 м, довжина - 30,5 м.
 • чудова водостійкість і інертність;
 • сприятлива для водного середовища, не містить токсичних добавок і безпечна для флори і фауни водойм;
 • термін служби - більше 50 років, гарантійний термін - 20 років.

Всі ці особливості зумовили велику популярність цього продукту. Плівка Firestone сьогодні широко використовується у всьому світі при будівництві штучних озер, плавальних і ландшафтних ставків, басейнів, водоймищ на гольф-полях, паркових і комерційних водойм, ставків сільськогосподарського призначення, пожежних водойм, питних і зрошувальних резервуарів, а також при будівництві різних споруд для гідроізоляції фундаменту.

Переваги бутилкаучуковой плівки Firestone

Виробництво Firestone EPDM Pond Liner розпочалося в 1982 році, вперше її успішно застосували в 1987 році і з тих пір EPDM стала основою для мільйонів штучних водойм по всьому світу. Аналогів цьому продукту не існує: жодна плівка не має таких бездоганних експлуатаційних характеристик, як Pond Liner. Тільки ця плівка прослужить вам десятиліття і не втратить своїх якостей навіть при найсуворіших умовах навколишнього середовища, до того ж, вона абсолютно нешкідлива для флори і фауни водоймища і для здоров'я людини, на відміну від інших плівок.

Переваги плівки для ставка Firestone Pond Liner і геомембрани Firestone EPDM Geomembrane:

 1. Згідно з дослідженнями, проведених в Англії науково-дослідним центром Водних технологій і ресурсів, Firestone Pond Liner сприятлива для мікрофлори водойми, для рослин і риб, не завдає шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людини.
 2. Бездоганна водонепроникність стала доступною завдяки другому захисному шару каучукової мембрани.
 3. Двошарова структура забезпечує чудову герметичність швів.
 4. Можливість застосування її напротязі цілого року при будь-якому кліматі і будь-яких погодних умовах.
 5. За рахунок високої розтяжності може використовуватися навіть для укладання на похилих поверхнях, а також поверхнях з нерівним рельєфом. Їй легко надати необхідну форму, яку в подальшому, при бажанні, можна змінювати.
 6. Стійка до мікроорганізмів, ультрафіолетових променів, лужних дощів і інших зовнішніх факторів навколишнього середовища. Будьте уважні: деякі види промислових масел і нафтопродукти можуть руйнувати структуру плівки.
 7. Легко і швидко монтується завдяки широкому діапазону розмірів рулону. Весь комплекс робіт з плівкою Firestone Pond Liner ви можете здійснити самостійно: ніяких особливих навичок для цього чи умінь не потрібно, до того ж в комплекті ми надаємо всі необхідні допоміжні матеріали та аксесуари для її монтажу.
 8. Не вимагає особливого догляду та обслуговування, довговічна.

Комплектація й монтаж

Бутилкаучукова плівка Pond Liner швидко і легко монтується навіть у важкодоступних місцях, на невеликих й гострих кутах, на скосах. Протягом всього терміну експлуатації вона не висихає і не втрачає своєї еластичності. Навіть у проблемних місцях з'єднання з системою фільтрації, дренажу, насосами плівка прокладається досить легко завдяки великому асортименту різних комплектуючих та аксесуарів для системи поливу, які поставляються разом з плівкою.

Монтажний клей Bonding Adhesive Е Firestone на основі неопрона необхідний для приклеювання листів мембрани PondGard і GeoGard до різних поверхонь: дереву, камінню, металу і т.п. Праймер QuickPrime Plus Firestone знадобиться вам для очищення і підготовки поверхонь плівки до склеювання один до одного за допомогою самоклеючої стрічки Quick Seam Splice Tape. В якості альтернативи цій стрічці-скотчу виробник пропонує клей Splice Adhesive Firestone. А для забезпечення водонепроникності на стінках, дренажних системах ми пропонуємо вам в герметик Water Block Seal Firestone.

Більш, ніж 30-ти річний досвід виробництва та використання цієї плівки по всьому світу довів її унікальність і незамінність. Це плівка для українського ринку - новинка і ми пропонуємо вам в числі перших оцінити її особливості та чудові характеристики. Будьте впевнені, що без бутилкаучуковой плівки Firestone EPDM Pond Liner вам не обійтися при створенні водойми вашої мрії!

Залиште коментар