Мій ARSенал - все, що потрібно професіоналу

  • 2020-04-17

Садівник — це людина, яка займається висадкою рослин та доглядом за ними. Садівники обслуговують промислові сади, громадські парки та нерідко заробляють доглядом приватних садів. І для того, щоб садівник працював без надмірних зусиль, всі операції виконувалися оперативно та акуратно, особливу увагу треба приділити інструментарію.

Ми рекомендуємо придбати інструменти бренду ARS. Ця компанія є лідером з випуску професійного інструменту для догляду за рослинами. Американські садівники навіть створюють клуби прихильників бренду, а назву розшифровують як Always Really Sharp — завжди реально гострий. Ми розкажемо, чому професіонали цінують інструменти ARS.

Оперативність виконання робіт

У гарячу пору садівнику потрібно виконувати значну кількість певних операцій. Наприклад, проведення санітарного обрізання бажано завершити до початку сокоруху. Не важливо, які об’єкти обслуговує садівник — промисловий сад, кілька приватних садків, від кількості обробленої площі буде залежати його зарплата. І тут на допомогу приходить бренд ARS з його продуманими інструментами.

  • Секатори звичайні, подовжені й телескопічні дозволять проводити обрізку, не витрачаючи час на пересування табуреток та драбин.
  • Якість проведення операцій з формування та розчищення крони
  • Всі інструменти ідеально гострі, тому ріжуть, а не жують гілки. Це важливо, адже неакуратні пошкодження пагонів у подальшому стануть джерелом інфекцій.

Варто звернути увагу й на пилки ARS. Компанія створила особливі інструменти для відпилювання гілок. У цих інструментах надзвичайно гострі зубці розташовані в один ряд і довші зубці чергуються з коротшими. Завдяки цьому зріз виходить гладеньким. Відсутність ворсистої поверхні зрізу — гарантія того, що в цьому місці не буде накопичуватися волога, а значить, зріз не стане місцем занесення інфекцій. Адже просто обробки садовим варом іноді буває недостатньо для здоров'я дерева після обрізки.

Безпека при виконанні робіт

Якщо садівник обслуговує, наприклад, плантацію колоновидних плодових дерев, ризик впасти з висоти й травмуватися для нього відсутній. Але при формувальній чи санітарній обрізці великих дерев садівник, який використовує найпростіший секатор та пилку, завжди ризикує травмуватися.

Ми вже згадували про висоторізи та телескопічні інструменти від ARS як про спосіб оперативного виконання робіт. Ми нагадаємо про них і в розділі про виробничу безпеку — садівник, якому не доводиться підніматися на значну висоту, не ризикує своїм здоровʼям.

Мінімальні затрати зусиль та максимальна зручність використання

Бренд ARS створює інструменти, у яких все продумано до дрібниць. Коротші й довші, вигнуті під певним кутом, з тримачами, що дозволяє зрізати квіти чи збирати фрукти — моделі можна знайти бу4дь-які. Але це ще не всі переваги.

Компанія застосовує інноваційні технології при створенні, наприклад, пилок — у результаті пиляти можливо, прикладаючи зусилля у напрямку від себе.

Зручні ручки з пластиковими або прогумованими руківʼями не ковзають в руках і створюють ефект амортизації, тому долоні втомлюються значно менше. Це особливо важливо, якщо  потрібно виконати великий обсяг робіт.

Чимало інструментів створені для виконання певної функції, як, наприклад, садові ножиці для стрижки кущів.

Найнадійніший варіант садового інструменту

Професіонали, у яких будь-яка поломка — це збій графіку, що позначиться на заробітку, зажди прагнуть обрати надійний інструмент для виконання робочих завдань. Тому ARS  є однією з найпопулярніших марок, адже її інструменти:

  • Придатні до ремонту і для цього не треба мати особливих навичок;
  • Леза створені з особливих сортів сталі, що відрізняються особливою міцністю, покриті хромом, нікелем чи фторвуглецем і загартовані імпульсним загартовуванням;
  • Надзвичайно гостре лезо рідко потребує заточування.

ARS торує шлях до професійного успіху садівника! А магазин "Клуб Рослин" пропонує широкий асортимент інструментів бренду ARS для виконання широкого спектру садових робіт. Розумні ціни за професійний інструмент високої якості гарантуємо! Доставка товарів - по всій території України.

 

Залиште коментар