Новинка серед сучкорізів: Felco 211

Новинка серед сучкорізів: Felco 211

Швейцарська фірма Felco, що поставляє на світовий ринок найкращі професійні сучкорізи, продовжує практичні дослідження щодо поліпшення професійних властивостей інструменту. Результат цих досліджень втілено в новій моделі сучкоріза – Felco 211. З осені 2017 року його випускають у трьох різновидах, які відрізняються довжиною ручок.

«Клуб Рослин» ретельно стежить за світовим ринком професійного садового інструменту, й оперативно пропонує своїм покупцям його новинки. Запрошуємо купити сучкоріз Felco 211 в нашому інтернет-магазині. Щоб швидко купити сучкорез Felco 211, Вам достатньо зв'язатися з нами за допомогою одного із зазначених на сайті каналів. Ваш персональний менеджер візьме на себе оформлення замовлення, і оперативно відправить інструмент за вказаною адресою. Доставка по Україні здійснюється протягом декількох діб.

Новий дворучний сучкоріз призначено для активних і тривалих робіт по обрізці дерев і чагарників. Ідеально підходить для робіт з ландшафтного дизайну, облаштування виноградників, парків і садів. Сучкоріз пристосовано для зрізання живих і сухих гілок, в т.ч. твердих порід, діаметром близько 45 см.

Удосконалення моделі реалізовано перш за все в полегшенні зусилля оператора при зрізанні гілок. З новим секатором можна ще активніше працювати, і при цьому менше втомлюватися.

Лінійка Felco 211 як розвиток напрямку «Алюміній»

Серед кількох напрямків модельного ряду секаторів Фелко «Алюміній» відрізняється полегшеними ручками. Новий сучкоріз підтримує тенденцію максимальної легкості інструменту при його підвищеній функціональності за рахунок порожистих ручок з екструдованого (не кованого) алюмінію. Порожнисті ручки роблять інструмент максимально легким, і сил оператора вистачає на більшу кількість зрізів.

Невелика вага – лише один із пунктів, завдяки яким новий сучкоріз здатний забезпечити більшу продуктивність роботи. Інші особливості та удосконалення конструкції даного інструменту послідовно служать тій самій меті.

Ергономіка й матеріали виготовлення

Ріжуча головка Felco 211 характеризується посиленим втягуючим ефектом. Його забезпечують особливості оновленої конструкції, зокрема:

  • • лезо зі змінним радіусом;
  • • спеціальна конструкція протилеза, яка підсилює ефект важеля при зрізанні гілок.

Ці оновлення відрізняють Felco 211 від попередніх моделей.

Сукупний ефект всіх удосконалень конструкції проявляється в зручності, легкості й підвищеній продуктивності робіт з обрізки гілок. Йому чимало сприяє також відмінна якість матеріалів, з яких виготовлено всі елементи сучкоріза:

  1. Лезо із загартованої сталі забезпечує тисячі безпроблемних зрізів на сезон.
  2. Протилезо з кованої сталі робить інструмент максимально довговічним та міцним.
  3. Ручки з антиковзким покриттям у трьох різновидах, що відрізняються за довжиною (40, 50, 60 см), дають сучкорізам порівняну легкість.
  4. Гумові амортизатори мінімізують віддачу при роботі.
  5. Жолоб для стікання соку на протилезі сприяє ще зручнішій роботі з рослинами.
  6. Мікрометрична гайка для регулювання головки сучкоріза дозволяє швидко й легко виконувати підтяжку леза.
  7. Повний набір доступних змінних аксесуарів свідчить про турботу виробника про комфорт покупців. Вам не доведеться турбуватися при необхідності замінити будь-яку деталь.

З виходом нового інструменту, який органічно доповнює модельний ряд сучкорізів, Felco вкотре стверджується на ринку дворучних ріжучих інструментів як безперечний лідер. Інтернет-магазин «Клуб рослин» охоче пропонує якісну швейцарську продукцію, в тому числі Felco 211, всім українським садівникам і ландшафтним дизайнерам.

  • Дата публікації: 23.01.2018


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи STAFOR 807.80, 808.80, 809.80 – новинки для професіоналів та любителів

Для створення красивого саду з акуратними кронами дерев та чагарників потрібно немало зусиль. Але, крім уваги садівника, потрібні ще й якісні садові інструменти. ...

Агроволокно Plant-Protex – вдалий вибір для саду та городу

На вітчизняному ринку постійно зявляються нові та покращені засоби для саду і городу. До них належить агроволокно Plant-Protex від відомої польської компанії Texton. Про те, як обрати необхідний зразок, при цьому зекономити гроші, час для догляду за насадженнями та отримати гарний результат, мова йтиме далі. ...

Агроволокно для полуниці: посадка полуниці під агр​оволокно

Проблема вирощування якісної полуниці актуальна в ХХІ столітті для безлічі садівників і дачників. Про те, як слід доглядати за цією культурою правильно і отримувати хороший результат, мова йтиме далі. ...

Щеплення рослин: покращуємо техніку (Коженєвський Сергій Романович, 2017)

Чудовий та надзвичайно інформативний посібник. Саме завдяки цьому посібнику ви отримаєте вичерпну інформацію щодо до того, як проводити щеплення, які інструменти для цього необхідні та декілька професійних секретів! ...