Кишенькові ножі Felco 500: швейцарська якість для наших покупців

Швейцарська компанія Felco, знаменита на українському ринку ріжучих садових інструментів, восени 2017 року випустила принципово нову лінійку універсальних кишенькових ножів. Вони, на відміну від багатьох інших зразків продукції Felco, не призначені суто для догляду за насадженнями. Ці інструменти здатні принести користь в безлічі ситуацій і місць, ніяк не пов'язаних з садовими роботами.

Такий кишеньковий ніж – для активної людини, яка проводить багато часу на природі або за фізичною працею. Він стане прекрасним подарунком чоловікові або жінці, чия професія чи хобі пов'язані з подорожами, конструюванням, творчістю з дерева або металу.

Функціональність

У цього інструменту багато функцій. Цей складаний пристрій може містити:

  • надійне лезо з нержавіючої сталі;
  • кілька видів викруток – пласкі та хрестові;
  • пилу;
  • штопор;
  • відкривачку для пляшок.

У серії 7 моделей, які відрізняються за кількістю функцій. Ви завжди зможете вибрати між моделями Felco 500, Felco 501, 502 і до 506 саме той інструмент, який має потрібний Вам набір.

Як купити

Фахівці «Клубу рослин» радо пропонують всім покупцям інтернет-магазину цей якісний європейський аксесуар, який буде приносити користь і радість не тільки в саду. Крім відмінної роботи, він подарує гарний настрій від володіння ідеально виконаним інструментом, а також впевненість у тому, що Ви справді озброєні перед будь-якими випробуваннями повсякденності.

Щоб вибрати і купити будь-яку модель складаного ножа з нової серії Felco 500, достатньо зв'язатися з нами й повідомити про це бажання. Персональний менеджер, який виконуватиме замовлення, підбере і відправить товар за вказаною Вами адресою. Доставка по Україні здійснюється за кілька діб. За ножем Фелко 500 можна приїхати й самому: наші офлайн-магазини є в Києві та Львові.

Матеріали та ергономіка

Такий універсальний складаний інструмент чудово лежить в руці: його ручку зручної форми виконано з нанесенням спеціального антиковзкого покриття soft-touch. Колір покриття яскравий: Фелко 500 не залишиться непоміченим навіть у сутінках.

Лезо виконане з якісної нержавіючої сталі. На лезі Фелко 500 є виїмка: вона дозволяє відкривати ніж як правою, так і лівою рукою. Відкрите лезо захищено фіксатором, який не дасть ножу несподівано закритися.

Ці ножі роблять чисті, абсолютно точні зрізи. Вони дуже довго зберігають гостроту леза. Компанія вклала весь свій досвід виготовлення інструментів з ріжучими краями в цю серію універсальних складаних ножів.

Всі прихильники даної торгової марки відзначають перевагу, яку компанія надає своїм дилерам і покупцям: доступність змінних частин. Фелко 500, як і інший інструмент цієї компанії, категорично не є «одноразовим» предметом. Це ніж, покликаний довго і надійно служити своєму власникові. А якщо все-таки доведеться його розбирати для заміни деталей, то компанія-виробник традиційно подбає про доступність у продавця необхідних частин на заміну.

За цим інструментом легко доглядати: його навіть можна мити в посудомийній машині.

Історія Felco 500

Дана серія є результатом плідної співпраці двох торгових марок, які представляють багаторічну швейцарську якість сталі. Якщо ТМ SWIZA (європейські ножі) привнесла в них ідеологію близькості до природи, універсальності й готовності до будь-яких життєвих ситуацій, то ТМ Felco дала цій лінійці справді прекрасне виконання.

Felco 500 стали одним з найбільш вдалих рішень на ринку універсальних ріжучих інструментів, і «Клуб Рослин» щиро бажає Вам переконатися в цьому особисто.

  • Дата публікації: 24.01.2018


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
День Відкритих Дверей

Наші Дорогі Друзі та Знайомі, Ландшафтні Дизайнери та Cадові центри, з якими ми поки що не зовсім знайомі, запрошуємо Вас до Львова, на День Відкритих Дверей «Клубу Рослин». ...

Рандеву у Клубі: інформація

Ми, у Клубі Рослин, поважаємо та цінуємо час один одного. Тому, вирішили вам розказати про наші наступні Рандеву вже зараз, щоб ви мали змогу правильно розпланувати свій час та встигнути всюди. ...

Клуб Рослин: Сертифікати

Клуб Рослин постійно розвивається та налагоджує нові корисні зв'язки. Своїми успіхами ми завжди раді поділитись із нашими клієнтами та колегами. Будьте разом з нами, попереду ще багато цікавого та нового! ...

Рандеву у Клубі: Літо

Людина вважається успішною тоді, коли прагне вдосконалювати свої знання та навики. Ми, у Клубі Рослин, слідуємо саме цьому принципу, і впевнені Ви, наші Друзі, Колеги та Однодумці також! Саме з метою вдосконалення професійних навиків, оголошуємо про наступне Рандеву! ...