Ножиці для стрижки живоплоту Felco 250 – нова модель від швейцарського бренду

 • 2023-02-08

Світовий лідер у виробництві інструментів для садової обрізки – швейцарська компанія FELCO запускає нову серію садових ножиць, призначених для обрізки живоплотів. Цей якісний, надійний та довговічний інструмент задовольнить потреби найвибагливіших озеленювачів і садівників.

Садовий інструмент для професіоналів

Нова модель Felco 250 була розроблена за безпосередньої участі професіоналів ландшафтного дизайну та спеціалістів садової індустрії, що допомогло створити інструмент, який відповідає їхнім конкретним потребам і вимогам. Садові ножиці Фелко 250 стануть незамінним інструментом при професійному догляді за живоплотами та кущами.

Ножиці для живоплоту Felco 250 особливо зручні для формування країв живої огорожі, створення чітких ліній та кутів, а також для обрізання зарослих або зайвих гілок. Вони також чудово підходять для створення однорідної або геометричної форми, що стане в нагоді при створенні моделей топіарного мистецтва.

Характерні особливості ножиць Felco 250

 • Леза виготовлені з загартованої сталі та покриті хромом, що забезпечує легкість обрізки та стійкість інструменту до корозії.
 • Зубчаста секція леза допоможе легко обрізати дріт або більш товстіші гілки.
 • Ріжуча головка розташована під кутом 13°, що забезпечує кращу ергономіку під час стрижки.
 • Алюмінієві ручки гарантують високу стійкість до навантаження, при цьому вони надзвичайно легкі та міцні.
 • Ергономічні накладки на руків’ях не ковзкі та максимально комфорті в утриманні.
 • Система мікрометричного регулювання забезпечує точність налаштування леза та зручність ремонту інструменту.
 • Спеціальний мастильний болт призначений для легкого та ефективного змащування інструменту під час обслуговування.
 • М’які гумові амортизатори допомагають зменшити втому від тривалої роботи.
 • Доступність запасних частин, які можна замінити, щоб подовжити термін служби інструменту.
 • Виготовлено брендом Felco у Швейцарії.

Надійність та ергономічність садових ножиць

Ключовий елемент нової моделі садових ножиць Felco 250 – хромовані леза з загартованої сталі, які захищені від корозії. Захисне покриття допомагає також зберігати гостроту ножиць при тривалій роботі. Надзвичайно гостра ріжуча кромка забезпечує швидкі та чисті зрізи, тоді як внутрішня частина леза має зазубинці для обрізання сталевих дротів або більш жорстких і товстих гілок діаметром до 15 мм.

Професійний інструмент розроблено для максимальної продуктивності та зручності при роботі. Ріжуча головка розташована під кутом 13 градусів для покращення ергономіки ножиць. Це значно полегшує підстригання навіть найскладніших форм кущів та живоплотів. Ергономічний дизайн і м'які амортизатори забезпечують комфортне використання ножиць протягом тривалого часу. Екструдовані алюмінієві ручки з порошковим покриттям гарантують чудову стійкість, а нековзке покриття надає цьому легкому інструменту приємне та зручне утримування.

Ножиці для живоплоту Felco 250 – це універсальний інструмент, спеціально розроблений для зручного догляду за живоплотами та кущами. Нова модель стане незамінним інструментом для ландшафтних дизайнерів та садівників, які працюють в садах, парках та сфері озеленення. Професійний інструмент відомого швейцарського бренду доступний для покупки в офіційного дистриб'ютора Felco в Україні – інтернет-магазині «Клуб Рослин».

Залиште коментар