Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

 • 2021-07-16

Кожен день весняно-літнього сезону фермера або дачника заповнений важкою працею. Щоб отримати хороший урожай, рослинам необхідний якісний і комплексний догляд. Підживлення та обробка від шкідників входять до переліку обов'язкових робіт, але на них доводиться витрачати дуже багато часу і фізичних сил. Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker.

Особливості електричних обприскувачів

Ціна захисту саду від шкідників – неймовірна втома в кінці дня, а також кілька днів болю в руках і спині. Розробники компанії Stocker прекрасно знають, як важко дається фермерам і виноградарям їх урожай. Тому італійський бренд створив дійсно надійного помічника для садівників і працівників розплідників – обприскувач, що працює від батареї.

Використовувати його можна як для обробки овочевих і плодових культур від безлічі видів шкідників, так і для позакореневого підживлення рідким добривом. Коли обприскати потрібно кілька гектарів винограду або величезний сад, відром і віником не обійтися, і навіть помпові обприскувачі не дають потрібної швидкості та результативності. Сучасне садівництво має бути раціональним і простим – тільки тоді від нього можна отримати як задоволення, так і прибуток.

Літієво-іонний акумулятор розрахований на 3,5 години безперервної обробки, зарядний пристрій продається разом з інструментом. На обприскувачі є індикатор, який дозволяє бачити, наскільки розряджена батарея. Зарядний пристрій також обладнано світловим індикатором.

Тиск нагнітається не в самому баку, а в трубці, завдяки чому в будь-який момент можна спокійно відкрити бачок для перевірки або додавання хімічної суміші. Інтенсивність обприскування і розмір крапель залежать від обраної форсунки, вони йдуть в комплекті з інструментом. Рідина подається рівномірно, струмінь б'є до 9 м, що дозволяє обробляти навіть високі дерева в парках і лісових господарствах.

Щоб зрозуміти принцип роботи та оцінити простоту інструменту, рекомендуємо подивитися огляд електричного обприскувача Stocker 230.

Сам резервуар виконаний з FPM пластика, який не боїться УФ-випромінювання, має високу температурну та хімічну стійкість. Обприскувач можна використовувати для будь-яких добрив, гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, будівельних сумішей та мийних засобів, якщо його використовують для миття машини або побілки стін. Моделі з великим баком – наприклад, Stocker 227, також обладнані блоком управління, який дозволяє вибрати швидкість подачі й тиск від 2,5 до 5 барів.

Переваги обприскувачів Stocker

 • не потрібно витрачати сили на нагнітання тиску;
 • низький рівень шуму;
 • не нагрівається в процесі роботи;
 • широка модельна лінійка з різним обсягом резервуара;
 • можна використовувати з більшістю хімічних засобів;
 • ергономічне кріплення знижує втому, не перевантажує м'язи;
 • всі елементи добре підігнані та не пропускають воду;
 • забезпечує точне прицільне розприскування рідини;
 • завдяки широкій шийці заливати суміш можна без воронки;
 • зменшує час обробки у два рази в порівнянні з ручними обприскувачами;
 • дозволяє проводити обробку навіть в місцях, де немає електрики.
Електричні обприскувачі Stocker
Електричні обприскувачі Stocker

Види обприскувачів Stocker

Бренд виготовляє обприскувачі різних моделей. Конфігурації підбирають під різні обсяги баків, вони залежать від оброблюваної площі. Всі моделі обладнані зручними та ергономічними кріпленнями, які правильно розподіляють навантаження.

Для баків об'ємом 5 л, як у моделі Штокер 230, передбачений ремінь на одне плече, для 12, 15 і 20-літрового обприскувача розроблені спеціальні ранцеві шлейки з повітропроникною м'якою спинкою і перемичками на талії та грудях. З таким інструментом навіть обробка великих дерев з драбини буде справою безпечною і простою. Найбільші баки ставлять на колеса, завдяки чому обприскувач зручно перевозити з тепличного комплексу, винограднику або парку.

Оцінити зручність ранцевого кріплення обприскувача Stocker 227 допоможе відеоогляд від нашого експерта.

Компанія «Клуб Рослин» є офіційним дилером італійського бренду Stocker на території України, тому наша ціна найвигідніша на ринку. Крім електричних обприскувачів Штокер, ви можете купити у нас комплектуючі та запасні частини. Ми впевнені в якості та надійності товару, тому надаємо 2 роки гарантії. Замовити товар можна в Київ, Одесу, Кривий Ріг, Харків, Львів і всі інші населені пункти країни з оперативною доставкою товару надійною кур'єрською компанією.

Залиште коментар