Обприскувачі гербіцидні Штокер: особливості

На вітчизняному ринку серед сотень найменувань обприскувачів покупцю буває складно зорієнтуватися і обрати добротний виріб та ще й за оптимальною ціною. Часто замовивши товар та спробувавши його у дії стає зрозумілим, що працювати із ним незручно, або робочий розчин розподіляється не так, як потрібно. В кінцевому результаті боротьба із бур’янами виявляється мало ефективною.

Враховуючи високу потребу у недорогих, зручних та якісних зразках, італійська компанія Штокер (Stocker) розробила лінійку високоякісних моделей обприскувачів для саду, городу та інших галузей. Про найкращі зразки, їх переваги, особливості використання та іншу важливу інформацію, мова іде далі.

Якими бувають обприскувачі Stocker

 • невеликі (ручні) – об’єм пластикових резервуарів може становити 1 л, 1,5 л, 2 л (Stocker 2900, поворотні моделі 295 та 297). Такі зразки, як правило, використовують у догляді за кімнатними рослинами, в невеликих парниках, садових центрах, крамничках, які реалізовують рослини. Крім чистої води у резервуари можна наливати інші розчини, які застосовуються у догляді за різними культурами;
 • електричні ранцеві зразки. Серед них особливої уваги заслуговує компактна модель Stocker Ergo 12 л (226) та об’ємний зразок Ergo 20 л (228). Ранець зручно фіксується на спині працівника та дозволяє ретельно обробити великі площі. Рукоятка з наконечником для розпилення має довжину 1,4 м, тому мінімізує контакт людини з агресивною агрохімією і дає можливість прицільно та точно виконати завдання. Потужності акумулятора 3 Вт вистачає для тривалої роботи.
 • моделі електричні із наконечником-кожухом. Серед такого типу пристроїв уваги заслуговують зразки 244 (з 1-літровим резервуаром) та 233 (з ранцевим резервуаром, об’єм якого становить 5 л).  Ці вироби дуже ефективні у боротьбі з бур’янами – їх вигідно застосовувати, як на плантаціях, так і в догляді за прибудинковими територіями або тротуарами, де прибрати рослини сапками чи іншими інструментами складно. Як правило, зразки із 1-літровим баком купують садівники для невеликих територій;
 • електричні обприскувачі на колесах. Особливої уваги заслуговує пристрій Штокер 302 із робочим об’ємом 60 л. Акумулятор у пристрою має потужність 12 Вт – цього вистачає на 3-4 години роботи. Дальність розпилення – до 8 м. Без такого помічника не обійтися фермерам, стане він у нагоді працівникам садових центрів, розсадників, тепличних та інших господарств.

Галузі застосування розпилювачів

Фірма Штокер забезпечує сучасними та ергономічним оснащенням не тільки крупних виробників рослинної продукції, але і роздрібних клієнтів, які доглядають за квітами на підвіконнику, балконі чи терасі. Зручні моделі можуть купити селяни і дачники, які вирощують овочі, фрукти, ягоди, декоративні культури. Галузі застосування ручних, ранцевих (електричних), зразків із наконечником-кожухом та потужних зразків на колесах такі: сільське, лісове, садово-паркове, тепличне господарство, комунальні служби, ботанічні сади, навчальні заклади аграрного, лісівничого та садово-паркового спрямування.         

Переваги італійських обприскувачів Stocker

Не залежно від того, потрібен Вам розподілювач гербіцидів для догляду за невеликою приватною ділянкою, чи для виконання великих об’ємів роботи на виробництві, підібрати вигідну модель Штокер завжди вдасться.

Достоїнствами пристроїв Штокер для розподілу гербіцидів і інших завдань є:

 • помірні ціни;
 • безпечність для працівника;
 • високий показник зносостійкості;
 • сучасний дизайн;
 • ергономічність;
 • можливість обрати зразок із різним робочим об’ємом резервуарів;
 • потужні акумулятори;
 • крім розчинів для боротьби із небажаними рослинами, прилад дозволяє розпилювати пестициди, які мають вплив на інші об’єкти живої природи (бактерії, грибки, комахи, кліщі, молюски).

Особливості експлуатації розпилювачів гербіцидів бренду Штокер

Усі моделі, які розробив італійський виробник, працюють безперебійно від акумуляторної батареї чи від механічного натискання на важіль. Резервуари виготовлені із матеріалів із підвищеною стійкістю до агрохімічних розчинів. Ручні моделі в більшості випадків застосовують для розпилення води, зразки із подовженими рукоятками чи кожухами розраховані на роботу із агресивною агрохімією (пестицидами різного спрямування). Такі речовини отруйні і можуть становити загрозу для здоров’я працівника. Тому, будь-які роботи з отрутохімікатами повинні виконуватися у захисній екіпіровці!

Тисячі садівників, дачників, селян та аграріїв із різних країн світу вже переконалися у ефективності обприскувачів від виробника Штокер. На відміну від ряду аналогів від інших виробників, усі ручні та електричні різновиди розпилювачів зручні, маневрені та ефективні. При використанні за призначенням і коректному догляді такі засоби допомагатимуть Вам виконувати роботу швидко і якісно упродовж багатьох років поспіль. Отож, не марнуйте час на пошуки – обирайте для роботи зразки італійського бренду Stocker!

 • Дата публікації: 05.05.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Казкові Поля – парк, створений для затишного та натхненного відпочинку поруч зі Львовом

Поруч зі Львовом висаджено гектар лаванди і це одне з найбільших лавандових полів в Західній Україні. Клуб Рослин запрошує для відпочинку та фотосесії на лавандові Казкові Поля! ...

Живлення рослин – все, що необхідно знати про добрива

«Живлення рослин» - нова рубрика нашого YouTube-каналу, де ми обговорюємо з експертом різноманітні питання, пов’язані з добривами та підживленням рослин ...

Як прищеплюють виноград за допомогою спеціального воску

Що таке віск для щеплення Quimiwax і яку роль він відіграє у вирощуванні винограду? Читайте про популярні види мікрокристалічного воску, та їх використання на різних етапах процесу щеплення рослин ...