Оновлений секатор Felco 32: що пропонує виробник

 • 2019-10-02

Секатори від швейцарського бренду Felco (Фелко) на українському ринку представлені кращими зразками. Сьогодні продукція компанії посідає гідне місце в рейтингу брендів садово-городнього інструменту. Для виготовлення виробів компанією використовуються інноваційні матеріали, які гарантують надійність і довговічність ріжучого інвентарю. 

Численні садівники встигли високо оцінити модель секатора FELCO 32, яка широко використовується як на виробництві, так і в невеликих приватних садах. Цей секатор має відмінну функціональність та забезпечує ефективну роботу. Але виробник не стоїть на місці – у 2019 році бренд Felco анонсував поліпшення моделі. В нашій статті ми розповімо про секатор Felco 32 та зміни, які відбулися в його конструкції.

Секатор Felco 32: особливості моделі

Модель Фелко 32 призначена для використання власниками великих рук. Інструмент має вигнуте коваделко, що робить його ефективним в роботі. Виріб дуже рухливий та надійний. Секатор однаково успішно використовується як правшами, так і лівшами. Серед переваг інструменту можна назвати такі:

 • Завдяки формі ріжучої голівки інструмент якісно захоплює деревину саме в тому місці, де її потрібно перерізати;
 • Felco 32 однаково легко перерізає і суху, і зелену деревину, адже лезо секатора має відмінну заточку, що дозволяє здійснювати чисті і рівні зрізи;
 • Модель має легку вагу – всього 260 грамів;
 • Загальна довжина секатора – 210 міліметрів – дозволяє роботу у важкодоступних місцях;
 • З допомогою інструменту можна перерізати гілки з діаметром до 25 міліметрів;
 • Ручки секатора відрізняються надійністю;
 • Модель не піддається згубному впливу корозії та механічним ушкодженням.

Даний секатор стане відмінним подарунком для працівників садово-паркової сфери, лісництв, ботанічних садів, плантацій та виноградників. З його допомогою можна легко обрізати живоплоти, формувати крони дерев та чагарників, здійснювати санітарну стрижку. Для садівників-професіоналів секатор Felco 32 відкриває цілу низку можливостей, адже він ідеально себе зарекомендував як при стрижці культур, так і при зборі урожаю плодових культур та обрізуванні квітів. 

Які зміни вніс виробник в секатор Felco 32 у 2019 році?

Компанія Фелко – це прогресивна команда відповідальних спеціалістів, яка постійно рухається на шляху до вдосконалення. Садові інструменти, які випускає виробник, часто отримують нові, покращені деталі. Тож, у 2019 році покращення зазнав і секатор Felco 32. Тепер модель має ще більшу ефективність – оновлення торкнулося лез інструменту, що додало секатору практичності. Поліпшення зазнав дизайн лез.

Виробник зазначає, що раніше леза виготовлялися методом кування. Але, починаючи з 2019 року, цей метод повністю заміняє листове штампування. Процес виготовлення ріжучої частини секатора завершується подальшою термообробкою. Подібне гартування додає міцності леза на злам. Таким чином, леза секатора Felco 32 максимально наближаються до лез інших моделей. 

Переваги оновленого леза

 • Леза повністю зберігають позитивні характеристики, які були до оновлення;
 • Матеріал не піддається корозії;
 • Поверхня стійка до пошкоджень, на ній не з’являються пошкрябини;
 • Ріжуча частина відмінно справляється з перерізуванням як сирої, так і сухої деревини;
 • Рівна поверхня лез сприяє швидкому, чистому і рівному зрізу.

Попередня версія секатора Felco 32 мала леза з характерними виїмками по боках. В оновленій версії виробник передбачив рівні леза – таким чином, інструмент набагато легше очищувати та підгострювати. При цьому не втратились жодні ріжучі можливості. 

Зазначимо, що сьогодні користувачі можуть купити змінні леза до секатора Felco 32 як попередньої конфігурації, так і нової – вони сумісні з інструментом. 

Ми радимо нашим читачам купити оновлену модель секатора Felco 32 для рішення різнопланових задач при догляді за садом. З таким інструментом рослини будуть завжди доглянуті, а сад радуватиме свіжістю і красою. Якісний секатор Felco 32 з оновленим дизайном лез стане незамінним помічником садівника. Відмінно загострені і загартовані леза стануть запорукою здоров’я рослин, а зручні ручки інструменту дозволять виконання робіт без надмірного навантаження на м’язи.

Залиште коментар