Переваги сучкорізів Lowe

 • 2020-04-22

Один раз спробувавши обтинати гілки сучкорізом Lowe, Ви більше ніколи не захочете повертатися до незручної застарілої моделі, яка натирала долоні та часто залишала дефектні зрізи. У чому ж таємниця німецьких інструментів? Про це та інше, читайте далі у статті.

Коротко про німецького виробника ріжучих інструментів Lowe

Вибагливість садівників до якості реманенту постійно зростає – люди хочуть виконувати технічно складні завдання з мінімальними зусиллями. Ще у далекому 1868 році для задоволення потреб садівників та аграріїв, у німецькому місті Кіль, було започатковане підприємство, яке і до нині виготовляє найрізноманітніший реманент. Ріжучі інструменти для догляду за квітами, кущами і деревами завоювали прихильність покупців із різних країн світу у 20-х роках ХХ століття. Саме тоді продукція активно постачалася із Німеччини за кордон. На даний момент майже у 100 країнах світу секатори та сучкорізи, а також інші вироби бренду Lowe високо цінуються, є популярними і затребуваними серед професіоналів та садівників-любителів.

Достоїнства садових інструментів Льове

Клієнти із усього світу високо цінують німецькі інструменти за гарну якість, простоту у використанні та довговічність. Якщо дешевого аналога вистачає переважно на один сезон, то сучкоріз Lowe, можна застосовувати багато років поспіль! Серед інших переваг слід відмітити такі:

 • оптимальні пропорції ріжучої голівки та рукояток;
 • рукоятки чудово розміщуються у долонях, не ковзкі, яскраві;
 • амортизаційна система усіх інструментів працює бездоганно;
 • зручні моделі вдається підібрати не лише чоловікам, але і жінкам;
 • при використанні за прямим призначенням, леза не деформуються, довго зберігають заточку, мають спеціальне покриття, що запобігає налипанню бруду, соків, смол;
 • ріжуча голівка легко регулюється, купити можна вироби з вигнутими і прямими лезами для різних завдань;
 • однаково просто вдається різати деревину твердих і м’яких порід, а діаметр гілок може досягати 40-45 мм;
 • інструменти з подовженими руків’ями дозволяють працівникам виконувати обрізку на великій висоті, у важкодоступних місцях крони чи працювати із колючими рослинами.

Загальна інформація про застосування механічних сучкорізів Lowe

 Німецькі ріжучі інструменти широко використовують в садово-парковому господарстві – з їх допомогою проводять санітарну обрізку крони, коригують її форму. Дуже важливо для роботи із живими пагонами використовувати ідеально заточені ріжучі голівки та під правильним кутом прикладати леза. Більшість дерев і кущів обрізають навесні чи восени. При виникненні ризику інфікування свіжих зрізів, інструмент і живі рослинні тканини необхідно вчасно знезаражувати. Зберігати інвентар потрібно у сухому та чистому вигляді, в спеціальних приміщеннях або окремих шафах.

Що і кому можна різати сучкорізом Lowe

 • усі моделі розраховані для різки пагонів (гілок), можуть застосовуватися для роботи із міцними плодоніжками, черешками, здерев’янілими стеблами деяких трав’янистих рослин;
 • інструменти підходять для догляду за ягідними і плодовими кущами та деревами;
 • сучкорізи застосовують у догляді за декоративними кущами, деревами, ліанами;
 • працівники аграрних господарств, які займаються виробництвом рослинної продукції залюбки послуговуються зручними моделями інструментів Lowe;
 • ріжучі інструменти розраховані також для роботи у лісовій, мисливській галузі, використання працівниками комунальних служб.

Найкращі моделі сучкорізів

Серед зразків, які залюбки купують професіонали, оптові та роздрібні покупці у різних країнах світу, включаючи Україну, найбільш затребуваними є компактні моделі Lowe 31.040, 22.050, 20.050. Вони дозволяють різати гілки завтовшки до 30-45 мм, важать від 600 до 880 грамів, а завдовжки сягають усього лиш 400-500 мм. Руків’я таких виробів виготовлені із міцного та легкого склопластику і оснащені дуже зручними накладками для долонь. Серед більш габаритних зразків (завдовжки до 100 мм) затребуваними є моделі 20.100, 22.100, 20.080, 21.080, 22.080, інші. Асортимент постійно оновлюється.

Інтернет-магазин Клубу Рослин  реалізовує за доступними цінами оригінальні садові інструменти німецького виробника Льове. Знаний у всьому світі бренд Lowe – це висока точність робочого інструменту, простота у експлуатації, безпечність та довговічність! Переконайтеся у цьому самостійно, обравши той зразок, який Вас зацікавив за технічними характеристиками. Доставку товару довго чекати не доведеться – вже за декілька днів Ви зможете плекати свій сад і отримувати при цьому величезне задоволення.

 

Залиште коментар