Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

  • 2021-07-14

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях» в селі Стрілки, що розташоване у 25 км від Львова. Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння. Також на полях масово квітують троянди та починають розквітати гортензії.

«Казкові Поля» – це парк, де відвідувачі можуть відпочити, насолодитися красою квітів та зелені, зарядитися енергією чудових рослин та природних ландшафтів Львівського Опілля. Одне з найбільших в Західній Україні лавандових полів розташоване поряд з найбільшим в Україні відкритим полем гортензій. Ці рослини, до речі, будуть квітнути з середини липня до вересня.

Фото: Назарій Зінько

На території «Казкових Полів», призначеній для прогулянок та фотосесій, висаджено 26 тисяч квіткових кущів понад 40 найцікавіших сортів та видів – лаванда, гортензія, троянда, вейгела, спірея. Тут розміщені кафе, крамничка, дитячий майданчик, туалети. Є спеціальна галявина для проведення концертів, святкових заходів або корпоративів просто неба. Поряд розташовані садовий центр і розсадник «Клубу Рослин».

Фото: Anna Paliukh

Найбільший інтерес «Казкові Поля» викликають у фотографів, моделей та у всіх, хто любить гарні фото. Це не дивно, адже місцеві пейзажі допомагають створити справді атмосферні фото. Саме тому тут часто можна побачити, як проводяться сімейні, весільні, стилізовані та рекламні фотосесії.

Фото: lipko.photo, модель: @yaryshkaa

Програма перебування на «Казкових Полях» не завершується цікавою екскурсією по розсаднику одного з найбільших в Україні виробників декоративних рослин для озеленення, який займає 40 га. Адже поряд розташовані Свірзький замок, П’ятничанська вежа та Парк скульптур 3020.

Більше інформації про «Казкові Поля»:

Адреса: село Стрілки, вул. Галицька 169, Бібрська ОТГ, Перемишлянський район.

Контакти: тел.+380503706090; kazkovipolya@gmail.com (Юлія Волошинська)

Вартість квитків в парк: денних - 30-50 грн. (з 10:00 до 18:00), вечірніх - 60-100 грн. (з 18:00 до 22:00).

Залиште коментар