Плантакот – добриво нового покоління

 • 2019-07-03

Добриво Plantacote останнім часом швидко просувається на ринок сільськогосподарських добрив та займає провідне місце в цьому сегменті. Завдяки пролонгованій дії добриво Плантакот міцно утримує займані високі позиції. Під час його застосування, зростання рослин забезпечується за рахунок мікроелементів, що входять в нього. Вегетація рослини прискорюється. Терміни дозрівання плодів зменшуються. Plantacote-добриво є універсальним засобом підживлення. Будь-який вид рослин відмінно сприймає увесь спектр компонентів цього добрива.

Добрива пролонгованої дії Плантакот- це той тип добрив, який дозволяє рослині упродовж усього вегетаційного періоду отримувати необхідні мікроелементи з одного джерела - капсул-гранул добрив Plantacote. При його застосуванні утворюється яскраве забарвлення листка і цвіту, росте рослина значно швидше.

Вирощування сільгоспкультур відбувається на якіснішій основі.

Склад добрива

Добриво тривалої дії Рlantacote виготовляється і реалізується в гранулах із спеціального матеріалу. Принцип мембранного осмосу дає можливість оболонці працювати в різних температурних режимах ґрунту. Температура ефективної роботи коливається від п'ятнадцяти градусів Цельсія до двадцяти семи градусів. За наявності цього температурного чинника вода поступає в саму гранулу. Відбувається часткове розчинення мікроелементів добрива з подальшим насиченням ґрунту і усієї кореневої системи рослин.

Вміст гранули дозволяє виділяти повний комплекс мікроелементів, які потрібні рослинам за весь період вегетації. Розрізняють декілька температурних режимів вивільнення поживних речовин з капсули. При високій температурі і потребі рослин в інтенсивному зростанні оболонка гранули віддає більшу кількість необхідних поживних речовин. Коренева система кожної рослини забезпечується значною кількістю мікроелементів. Знижується температура ґрунту і процес вивільнення компонентів стає незначним. Майже повністю призупиняється живлення з капсул в дощову або  посушливу погоду. Корисність цієї властивості капсул незаперечна. Добриво Рlantacote економічне. При такій особливості рослина живиться значний час – близько шести місяців. Потрібні поживні речовини і мікроелементи поступають впродовж тривалого часу до рослин завдяки застосуванню добрива Рlantacote.

Компонент заліза – фішка добрива цього типу. Вміст його в капсулі значний і складає 50%. Біологічна смола, яка застосовується при виробництві оболонки гранул, є екологічно чистою. Після вивільнення з капсули усіх компонентів добрива вона поступово розчиняється в ґрунті, тому довкілля від застосування добрив Плантакот не страждає, склад ґрунту не змінюється і хімічна складова залишається сталою. 

Як вносити добриво Рlantacote

Для застосування добрива Плантакот якихось спеціальних агрономічних знань не потрібно. Необхідно зробити наступне – купити добриво Плантакот, уважно вивчити посібник для застосування і використати добриво. Зверніть увагу на внесення добрив в капсулах. Якість внесеного добрива залежить від рівномірності розподілу по всій площі. Також присутній  і чинник економії добрива тривалої дії. Перемішайте гранули з ґрунтом і покладіть під корені рослин. Орієнтуйтеся на наступну витрату: на один квадратний сантиметр кількість добрива повинна відповідати одному граму.

Для кращої засвоюваності добрив рослинами і культурами землеробства бажано встановити автоматичний полив. Одним із варіантів економічного витрачання води є крапельне зрошування. Використайте крапельну стрічку для поливу рослин. При посадці кущів, троянд або невеликих дерев – встановлюйте автоматичний полив роторами. Це дасть можливість краплям води попадати прямо на листя рослин. Вони виглядатимуть завжди чистими і красивими. Кращий час поливу при цьому способі – вечір або ніч. Краплі, що залишилися, не утворюватимуть природні збільшувальні лінзи і не опалюватимуть листя сонячними променями. Застосовуйте контролер, що входить в систему автоматичного поливу. Уся ваша робота зводиться до установки на контролері термінів і кількості поливу. Добриво пролонгованої дії Рlantacote плюс автоматичний полив – і ви звільнені майже повністю від необхідності витрачати свій дорогоцінний час на рутинну роботу.

Наявність мікроелементів і добрив в гранулі

Ця стаття дала вам можливість зрозуміти, що залізо в добривах тривалої дії Плантакот знаходиться у великому процентному співвідношенні до об'єму. Його наявність досягає п'ятдесяти відсотків. Цей основний компонент впливає на зростання рослин. Залізовмісна складова прискорює зростання рослин, відбувається інтенсивне вироблення хлорофілу. Листя, колір і бутони якісно видозмінюються. Це все відбувається завдяки хеллату, який утримує залізо в добриві. Тип хеллату - ЕДТА.

Впродовж двох або трьох тижнів відбувається виведення поживних елементів. Кожна сільськогосподарська культура завдяки тривалому виведенню компонентів мікроелементів може засвоювати цей вид добрив. Добриво Рlantacote застосовується для всього спектру рослин, які вирощуються в садах чи на городах.

Такий компонент, як азот вивільняється з гранули на ранній стадії зростання рослини. Завдяки азоту, який поступає на самому початку вегетації рослини, відбувається прискорення зростання і набір маси та об'єму.

На наступному етапі вивільняється такий потрібний рослинам елемент, як калій.

У кожну гранулу входить:

 • натрій –14%;
 • двоокис фосфору – 9%;
 • двоокис калію – 15%;
 • окис магнію – 2%;
 • сірка – 4%;
 • бор – 0.03%;
 • мідь – 0.02%;
 • залізо – 0.049 (процентне);
 • магній – 0.1%;
 • марганець – 0.02%;
 • цинк – 0.05%

Присутність хлору характеризується незначною кількістю.

Переваги добрив plantacote:

 • наявність великого змісту елементів заліза, виходячи з його процентного співвідношення до об'єму;
 • величезна кількість мікроелементів, що включають найголовніші та затребувані рослинами. Не потрібно витрачатися на внесення додаткових добрив;
 • наявність гранул-капсул дає можливість зручності застосування при посадці;
 • відбувається економія коштів і робочого часу, коли відпадає необхідність внесення додаткової кількості добрив. Добриво плантакот виконає все на 100%;
 • потреба в азоті повністю задовольняється. Зростання рослин не сповільнюється і відбувається рівномірно і плавно;
 • наявність необхідної кількості калію дає можливість розвитку рослин не уповільнюючись;
 • гранула екологічно чиста і довкіллю не шкодить;
 • міцність капсули дає можливість витримувати великий тиск;
 • -повільне розкладання оболонки гранули – важливий плюс у використанні цього типу добрив.

Тривалість термінів зберігання та використання добрива Плантакот не впливає на конкурентну здатність цього добрива, застосування його не обмежене часовими рамками. Рекомендується зберігати добрива Рlantacote, використовуючи сухі і провітрювані приміщення.

Порівняльний аналіз добрива Екоте і Plantacote

Виходячи із застосувань добрив Плантакот і Екоте, приходимо до наступного висновку:

 • П'ятдесятивідсоткове залізо, що знаходиться в кожній гранулі-капсулі добрива Плантакот, відразу звертає на себе увагу. Проте, не всі рослини потребують такої кількості заліза, тому добриво є менш універсальним, ніж Екоте;
 • При внесенні добрив Екоте рослини краще і швидше розвиваються, ніж при застосуванні добрив Plantacote. Особливо це помітно на початковій стадії зростання;
 • Завдяки якісній роботі мембранної системи у добриві марки Екоте, подання в ґрунти з капсули поживних елементів ефективніше, ніж у добрив фірми Плантакот.

Зазначимо, що добрива Плантакот прийнятні для невеликих ділянок насаджень. У виробничих цілях краще використовувати добриво Екоте – даний вид добрив порівняно економічніший. На добриво Плантакот відгуки свідчать, що рослини позитивно відгукуються на його внесення. Проте, буяння зелені та якість плодів будуть набагато кращими, якщо внести добриво Екоте. 

 

Залиште коментар