Порівняння секаторів Фелко (Felco)

 • 2019-08-09

Дуже важливо обрізати дерева та кущі у себе в саду. Це необхідно для надання правильної форми кроні дерева та контурам куща. Також це робиться, щоб збільшити врожай рослин. Дерева омолодяться та стануть здоровими. І для цього потрібен спеціалізований садовий інструмент: секатори та сучкорізи. Ми радимо використовувати секатори швейцарської фірми Фелко для виконання вказаних робіт.

Особливості інструменту Фелко  

Компанія Felco була основана майже 50 років тому. Вона дотримується наступних принципів, які разюче відрізняють її інструменти від інших брендів:

 • Наявність ергономічного дизайну, при якому максимально комфортно і зручно працювати;
 • У конструкції секатора, всі частини механізму взаємозамінні. Кожна деталь уніфікована та чітко підігнана;
 • Це надійний та зносостійкий садовий інструмент. Ним можна зробити ідеальний, акуратний та чистий зріз. Це стало можливо у зв'язку з використанням якісної високо вуглецевої сталі для лез секатора.

Інженери компанії та професійні фахівці на виробництві вдосконалюють свою продукцію. Вони впроваджують нові розробки та передові ідеї. Садовий інструмент Фелко є одним з тих, які найбільше купуються у світі.

Групи секаторів Felco  

Фелко підрозділяється на декілька груп.   

Секатор одноручний, класичний. Ним можна працювати, використовуючи одну руку. Він підходить для всяких видів обрізки дерев та кущів та зручно лежить в руці.

Компанія розробила декілька варіантів таких секаторів:

 • Еssential;
 • Special edition - базова та ергономічна серія.  

Felco Essential. Відмінна особливість цього садового інструменту є легкість та зручність роботи. У нього виключно гострі леза. Вони легко регулюються та дуже зручні у декоративному садівництві.

Базова серія ФЕЛКО. Секатори відрізняються універсальністю та багатоцільовим використанням. Ними можна обрізувати будь-які дерева та кущі. Початківці-садівники та вимогливі професіонали з гідністю оцінили цей інструмент.

Особливості цього виду секатора такі:

 • Наявність прямої голівки. Будь-яка людина (правша і лівша) може працювати цим інструментом;
 • Демонструє чистий і рівний зріз. Виноградники, кущі, плодові дерева обрізуються цим секатором. Професійні роботи в ландшафтному дизайні виконуються також ним.  

Популярні моделі секаторів Фелко

Серія Felco анонсована великим асортиментом. Це дає шанс використовувати секатор для будь-якого типу рук садівника. Дизайн продуманий та розроблений так, що кожна людина може підібрати секатор для себе. У кожного секатора є похила голівка, що зменшує зусилля, яке прикладають при обрізанні дерев. Кистьовий суглоб при роботі не травмується.

 1. Фелко 1 – випускався на самому початку виробництва секаторів. Вдала конструкція дала можливість відразу завоювати популярність на ринку садових інструментів. Вивчивши критичні моменти по інструменту, засновник фірми Фелікс Фліш змінив конструкцію ручок та виготовив досконалий секатор ФЕЛКО 2, який виявився ідеальною моделлю та продовжує виготовлятися до теперішнього часу. 
 2. Felco 2 – класика інструменту. Відрізняється наявністю міцних, легких ручок. Для їх виготовлення застосований кований алюміній. Компанія надає довічну гарантію цим ручкам. Високоякісна загартована сталь використана при виробництві основного та опорного леза. За допомогою заклепок вони кріпляться до ручок. Точність та чистоту зрізу даний секатор забезпечує. Будь-яку деталь можна замінити при ремонті. Регулюється сходження лез гайкою із зубцями. Регулювання тримається тривалий час. За допомогою поглиблення на лезі можливо різати дріт. Сік зеленої рослини відводиться за допомогою жолоба. Амортизатор та буфер захищають руку й зап'ястя від віддачі при роботі інструментом. Кожна ручка покрита протиковзким, теплим матеріалом.  
 3. ФЕЛКО 4 являється стандартною моделлю. Він є спрощеним варіантом інструменту Felco 2. Відмітна його особливість в регулювальному механізмі по сходженню лез. Простою гайкою регулюється вказана підгонка. Немає в цій моделі амортизатора та буфера. Застосовується для звичайних щоденних робіт в саду.
 4. Фелко 6 – призначений для правші. Використовується модель для обрізання винограду, чагарнику, плодового дерева та при декоративному оформленні рослини. На лезі є виїмка, яка дозволяє перекушувати дріт невеликого діаметру. Наявність жолоба, який відводить сік рослини, – також є плюсом моделі.
 5. Felco 7 – модель, оснащена рукояттю, яка обертається. Вона оптимально розподіляє зусилля, що додається, та максимально захищає від травм руки. Секатором забезпечується максимальне, ефективне та комфортне обрізання рослин.
 6. ФЕЛКО 8 – це основна ергономічна модель. Їй властива висока продуктивність. У виробу ріжуча похила голівка, яка виготовлена з високо вуглецевої сталі. Даний секатор призначений для обрізання гілок у важких місцях.  

Секатори Special Edition є колекційними моделями садового інструменту. Вони розроблені, враховуючи базові та ергономічні моделі. У них поєднуються все краще, що є у робочих характеристиках та ексклюзивному дизайні. Дизайн створював найкращий майстер по розкрою шкіри.  

Надійні секатори Felco завоювали популярність і в Україні. Купити будь-яку з моделей інструменту, ви можете в інтернет-магазині «Клуб Рослин».

Залиште коментар