Професійний секатор Фелко 11 – надійний інструмент для обрізки будь-якої складності

 • 2020-08-14

Садівники-любителі та професіонали із багатьох країн світу залюбки обирають класичну модель нового покоління – секатор Фелко 11 (Felco11). Про секрети успіху і високої затребуваності цього інструмента, технічні характеристики та іншу важливу інформацію, ми розповімо Вам у цій статті.

Переваги моделі Фелко 11

 • можливість без надмірних зусиль обтинати гілки різної твердості до 25 мм у діаметрі;
 • виконані зрізи завжди чисті та охайні;
 • зручне розташування у долоні великого розміру;
 • здатність обтинати тонкий кабель чи трос;
 • наявність відводу для соку;
 • просте регулювання;
 • упаковка містить не тільки сам інструмент, але і ключик та детальну інструкцію з експлуатації;
 • дана модифікація створена на базі моделі Фелко 2, яка понад 70 років виготовляється виробником та є однією із найпопулярніших у світі;
 • усі деталі можуть бути замінені, а на рукоятки виробник дає довічну гарантію;
 • співвідношення ціна-якість для цього виробу оптимальне – за період експлуатації секатора Felco11 можна використати більше десятка дешевих зразків від інших виробників;
 • інструмент може використовуватися в якості знаряддя праці на виробництві, селянами, дачниками, квітникарями, ландшафтними дизайнерами, іншими особами.
Секатор Felco11
Секатор Felco11

Технічні характеристики секатора Felco11

Вага інструменту – 245 г, довжина – 210 мм. Цей виріб розрахований для правші. Заточка ріжучого леза тримається дуже довго. Завдяки спеціальній формі ріжучої голівки та рукояток, майстер по обрізці може дістатися до тих ділянок крони, де з іншими інструментами працювати дуже складно або неможливо. Конструкцією передбачена можливість різати садовий дріт, а також система відведення соку чи смоли під час різки.

Прорезинене покриття рукояток та наявність виїмок для пальців дозволяють комфортно працювати тривалий час. Рукоятки виконані із міцного кованого алюмінію. Опорне і ріжуче лезо створене за спеціальною технологією із високоякісної сталі. Плавності рухам лез надають резинові амортизатори. Пружина виконана із нержавіючої сталі. Зажимною гайкою можна швидко відрегулювати ріжучу голівку. Виготовлено секатор у Швейцарії. 

Догляд за інструментом Фелко 11

Виробник полегшив життя своїм клієнтам, розмістивши усю необхідну інформацію про будову виробу у інформаційному вкладиші, який знаходиться в упакуванні. Детальні рисунки дозволяють навіть новачку розібрати та повторно зібрати секатор. Ключик продається разом із секатором. У даній моделі можна замінити будь-яку деталь. Компанія Фелко реалізовує сумісні деталі для подовження терміну експлуатації ріжучих інструментів. Вони ідентичні оригіналам. Це опорне та ріжуче лезо, амортизатори, пружини, гайки, болти, інші запчастини.

Для очистки та змащення металевих деталей варто використовувати фірмові товари від виробника. Для зберігання і транспортування підійдуть шкіряні кобури. Серед супутніх аксесуарів для догляду і зберігання інструменту Фелко 11 найкраще підійдуть товари Felco 902, 903, 980, 990, 910, 910+, 912. 

Щоб догляд за інструментом (заточка, змащення, регулювання, розбір та збір) були виконані технічно правильно, ми рекомендуємо ознайомитися із тематичними відео сюжетами. 

Використання секатора Фелко 11

Застосовувати цю класичну модель можуть працівники різноманітних господарств, які займаються вирощуванням декоративних, плодово-ягідних, лісових чи інших культур. Рекомендований виріб також для любительського використання у догляді за кущами чи деревами. Основні галузі, у яких доречне використання секатора Фелко 11: сільське, лісове, тепличне, садово-паркове господарство, ландшафтний дизайн, квітникарство.

Припиніть витрачати гроші на дешеві та недовговічні інструменти! Купіть модель нового покоління – секатор Felco 11! З таким зразком сподобається працювати навіть найбільш примхливому та вибагливому садівнику. Секатор стане надійним помічником на довгі роки та даруватиме виключно позитивні емоції під час роботи.

Разом із секатором Фелко 11 в Інтернет-магазині Клубу Рослин вигідно замовити та купити супутні аксесуари для заточки, змащення, очистки та зберігання. Чекати на замовлення довго не доведеться – омріяний товар Ви зможете отримати у будь-якому населеному пункті України за лічені дні. 

Залиште коментар