Секатор Felco 16 для шульги: створюємо сад не по шаблону, а по бажанню

 • 2020-09-25

Секатор Фелко 16 – продукт швейцарської компанії, яка займається виробництвом різного садового інструменту, в тому числі і під брендом Felco. Інструмент призначений для обрізки рослин, видалення хворих або пошкоджених гілок, створення оригінального ландшафтного дизайну. У «Клубі Рослин» справжній швейцарський секатор Фелко 16 можна купити недорого – доступна ціна забезпечується тим, що наша група компаній є офіційним дистриб'ютором Felco на території України.

Особливості секатора Фелко 16

Чи знаєте ви, що 15% населення країни вважає за краще користуватися лівою рукою як основною? Але не всі виробники враховують це при створенні садового інструменту. Тому ми пропонуємо звернути увагу саме на секатор Felco 16 – бренд стежить за тим, щоб кожен міг доглядати за садом, не відчуваючи дискомфорту.

Інструмент складається з двох компонентів: леза і ручок. Лезо, виготовлене із загартованої високовуглецевої сталі, стійке до корозії і надовго зберігає гостроту. Регулювання леза дуже просте, і при цьому виключає можливість його розхитування, тому немає необхідності щось підправляти або підкручувати під час роботи. При виході леза з ладу його можна замінити новим – ключ для цього йде в комплекті.

Внутрішня частина ручок зроблена з кованого алюмінію, що виключає можливість їх поломки, це підтверджується довічною гарантією на них від виробника. Зверху – армований скловолокном поліамід, який повністю виключає ризик вислизання інструменту навіть з мокрих рук.

Дана модель виробляється в двох варіантах. Позначка OL означає, що інструмент призначений для людей з великою долонею, OS – з маленькою. У плані характеристик це впливає тільки на розмір і вагу, всі інші дані застосовні до обох моделей.

Секатор Felco 16
Секатор Felco 16

Характеристики секатора Felco 16

 • виробник: Швейцарія;
 • бренд: Felco;
 • особливості: для лівої руки;
 • леза: знімні;
 • виїмка для дроту: є;
 • виїмка для стікання соку: є;
 • ручки: з покриттям проти ковзання;
 • вага: 190 г (OL), 175 г (OS);
 • довжина: 21 см (OL), 20 см (OS);
 • діаметр зрізу: до 2 см.

Леза відмінно заточені, що дозволяє зрізати гілки діаметром до 2 см. Особливий нахил леза, що продовжує лінію передпліччя, знімає навантаження з руки, завдяки чому на обрізку саду не потрібно витрачати багато сил.

Ми записали відео з детальним оглядом моделі секатора Фелко 16, в якому ви наочно можете побачити, наскільки цей інструмент зручний у використанні.

Використання секатора Felco 16

Інструмент призначений для обрізки рослин. З його допомогою видаляються пошкоджені, сухі або підморожені гілки чагарників і дерев. Незамінний при формуванні крони – їм проводиться прищипування верхівок для посилення розгалуження, обрізаються гілки, що ростуть усередину і загущують крону. Залежно від виду рослини формувальна та санітарна обрізка проводяться 1-2 рази на рік (восени і/або навесні).

Добре заточене лезо секатора Фелко 16 забезпечує акуратний рівний зріз гілок товщиною 20 мм, що важливо для швидкого загоєння потривоженої гілки. Це не дає розповсюджуватися грибку і іншим захворювання, яким може піддатися обрізана рослина.

Завдяки тонкій частині інструменту обрізку можна проводити навіть в місцях з утрудненим доступом – в густій кроні, поруч з іншими гілками, які потрібно зберегти, близько до основи зрізаного пагону. На лезі є спеціальні щербинки, які дозволяють перерізати не тільки гілки, але і дріт зі сталі, алюмінію або міді.

Секатор Felco 16 створений спеціально для шульги
Секатор Felco 16 створений спеціально для шульги

Зберігання секатора Фелко 16

Якщо використання інструменту в найближчі два тижні (і більше) не планується, то його варто підготувати для правильного зберігання:

 1. Промити – звичайною водою, можна з милом. Стійкі забруднення на кшталт смоли видаляються ацетоном.
 2. Змастити – бажано використовувати для цього спеціальну змазку для садового інструменту Felco 990.
 3. Розкрити – при тривалому стисненні пружина втрачає пружність, що може негативно позначитися на подальшій роботі секатора.

Детальніше про особливості обслуговування, збирання та розбирання секатора Felco 16 дивіться в нашому відео.

Купити секатори Felco можна в інтернет-магазині «Клуб Рослин». Ми піклуємося про кожного покупця, тому уважно стежимо за якістю інструменту, а ціна на нього – одна з найдоступніших на ринку. Замовте товар через форму на сайті або по телефону і отримаєте його з доставкою в будь-який населений пункт України.

Залиште коментар