Проста робота зі складною пилою ARS PM-21

Хороший інструмент – половина успіху, адже якісно проведена робота залишає більше часу на відпочинок і дозволяє милуватися результатами. Садові пилки ARS PM-21 і PM-21L практичні і універсальні в експлуатації. Їх широко використовують як садівники-аматори, так і професіонали.

Сфера застосування пилки ARS PM-21

Робота в саду потребує використання ножівки, коли не можна застосувати секатори. А оскільки Японія займає лідируючі позиції у виробництві професійного садового інвентарю, саме вона і познайомила світ з ножівками, що ріжуть «на себе». Такі роботи як зрізання гілок діаметром більше 3 см, формування крон дерев і кущів, розпил деревини тепер не потребуватимуть великих зусиль.

При використанні таких маніпуляцій інструмент не залишає задирок на зрізах, дозволяє вирізати гілки в важкодоступних місцях. Видалення зайвих пагонів відбувається безболісно для рослин. Обрізка таким інструментом зменшує ризик захворювання, відбувається швидке загоєння зрізу.

Особливості конструкції ARS PM-21

Модель пилки PM-21L відрізняється від моделі пили PM-21 розміром кроку зубів. Конструкція цих моделей нагадує складаний ніж. Лезо повертається і ховається в литу з алюмінію рукоятку з пластиковими вкладками. Кнопка на ручці утримує від випадкового відкривання. Фіксація полотна в двох положеннях додає зручності при роботі.

Пилка складна ARS PM-21

Характеристики інструменту:

  • виробник – Японія;
  • загальна довжина – 440 мм;
  • довжина леза – 210 мм;
  • висота зубців – 4 мм;
  • крок зубців – 3 або 4 мм;
  • вага виробу – 180 гр.

Тонке, трапецієподібне пряме полотно з імпульсним загартуванням, що розширюється до рукояті, виготовлене за технологією TURBOCUT, створює гладку і акуратну, як зрізану ножом, поверхню пропилу. За рахунок особливої конструкції моделей між зубцями не скупчуються тирса, що спрощує розпил дерева.

Переваги цієї моделі пилки в порівнянні з аналогічними полягають в хромованому антикорозійному покритті полотна з високовуглецевої легованої сталі. Розведення зубів в сторону рукояті і особлива їх заточка дає ефект спрощеної експлуатації. Протиковзкі вкладки на ручці забезпечують безпеку і надійність роботи. Можливість заміни леза на нове продовжує термін служби інструменту.

Пропонуємо переглянути відеоогляд пилки, підготовлений нашими експертами:

Складні пили служать удвічі довше, ніж подібні вироби з незагартованої стали. А наявність другого полотна дозволяє заощадити кошти. Після закінчення робіт інструмент необхідно очистити від бруду і насухо протерти полотно. Щоб пилка служила довго, застосовувати її бажано тільки за призначенням.

Виробник якісного інструменту

Лідером з виробництва якісного садового інвентарю під брендом ARS є Японія, яка випускає вироби з використанням інноваційних передових технологій. В асортимент компанії входить садовий інвентар – це секатори, сучкорізи, флористичні ножиці, садові пилки і додаткові пристосування.

Приділяється велика увага якості інструменту, ергономіці виробів, а саме виконанню руків’я і дизайну, чим забезпечується максимальна зручність в роботі з садовим інвентарем.

Пилка складна ARS PM-21

Вже 12 років група компаній «Клуб Рослин» дає можливість зробити життя на землі красивішим. Будучи офіційним дилером бренду ARS, ми пропонуємо купити садовий інструмент, доступна ціна якого приємно здивує. Замовлений в нашому інтернет-магазині товар доставлять в будь-який куточок України. Компанія гарантує своїм покупцям високу якість, довговічність товару, швидку обробку і доставку замовлення, вигідні умови співпраці.

  • Дата публікації: 30.11.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи Felco 230 та 231: комфорт в пріоритеті

Садовий інструмент мусить бути зручним, зносостійким і ефективним. Саме такими є сучкорізи Felco 230 і 231, які варто купити не тільки професійним садівникам, а й садівникам-любителям ...

Сучкоріз STAFOR 702.85: суворий професіонал з серйозними намірами

Огляд STAFOR 702.85 – одного з найбільших із представлених на ринку сучкорізів обвідного типу. Довжина його ручок дозволяє пробратися всередину будь-якого колючого куща й привести його до ладу. ...

Серія сучкорізів STAFOR 700 – обрізка в саду без втоми та проблем

Італійські сучкорізи STAFOR 700-ї серії мають маленьке лезо та призначені для роботи в обмеженому просторі. Про інші характеристики обвідного сучкоріза цієї лінійки читайте в нашому огляді. ...

Надійний помічник в саду: особливості італійських сучкорізів STAFOR

Італійський бренд STAFOR створює надійні сталеві сучкорізи для обробки жорсткої рослинності, які стануть в нагоді і професійним садівникам, і в особистому домашньому господарстві. Пропонуємо огляд садового інструменту Стафор. ...