Проста робота зі складною пилою ARS PM-21

  • 2020-11-30

Хороший інструмент – половина успіху, адже якісно проведена робота залишає більше часу на відпочинок і дозволяє милуватися результатами. Садові пилки ARS PM-21 і PM-21L практичні і універсальні в експлуатації. Їх широко використовують як садівники-аматори, так і професіонали.

Сфера застосування пилки ARS PM-21

Робота в саду потребує використання ножівки, коли не можна застосувати секатори. А оскільки Японія займає лідируючі позиції у виробництві професійного садового інвентарю, саме вона і познайомила світ з ножівками, що ріжуть «на себе». Такі роботи як зрізання гілок діаметром більше 3 см, формування крон дерев і кущів, розпил деревини тепер не потребуватимуть великих зусиль.

При використанні таких маніпуляцій інструмент не залишає задирок на зрізах, дозволяє вирізати гілки в важкодоступних місцях. Видалення зайвих пагонів відбувається безболісно для рослин. Обрізка таким інструментом зменшує ризик захворювання, відбувається швидке загоєння зрізу.

Особливості конструкції ARS PM-21

Модель пилки PM-21L відрізняється від моделі пили PM-21 розміром кроку зубів. Конструкція цих моделей нагадує складаний ніж. Лезо повертається і ховається в литу з алюмінію рукоятку з пластиковими вкладками. Кнопка на ручці утримує від випадкового відкривання. Фіксація полотна в двох положеннях додає зручності при роботі.

Пилка складна ARS PM-21
Пилка складна ARS PM-21

Характеристики інструменту:

  • виробник – Японія;
  • загальна довжина – 440 мм;
  • довжина леза – 210 мм;
  • висота зубців – 4 мм;
  • крок зубців – 3 або 4 мм;
  • вага виробу – 180 гр.

Тонке, трапецієподібне пряме полотно з імпульсним загартуванням, що розширюється до рукояті, виготовлене за технологією TURBOCUT, створює гладку і акуратну, як зрізану ножом, поверхню пропилу. За рахунок особливої конструкції моделей між зубцями не скупчуються тирса, що спрощує розпил дерева.

Переваги цієї моделі пилки в порівнянні з аналогічними полягають в хромованому антикорозійному покритті полотна з високовуглецевої легованої сталі. Розведення зубів в сторону рукояті і особлива їх заточка дає ефект спрощеної експлуатації. Протиковзкі вкладки на ручці забезпечують безпеку і надійність роботи. Можливість заміни леза на нове продовжує термін служби інструменту.

Пропонуємо переглянути відеоогляд пилки, підготовлений нашими експертами:

Складні пили служать удвічі довше, ніж подібні вироби з незагартованої стали. А наявність другого полотна дозволяє заощадити кошти. Після закінчення робіт інструмент необхідно очистити від бруду і насухо протерти полотно. Щоб пилка служила довго, застосовувати її бажано тільки за призначенням.

Виробник якісного інструменту

Лідером з виробництва якісного садового інвентарю під брендом ARS є Японія, яка випускає вироби з використанням інноваційних передових технологій. В асортимент компанії входить садовий інвентар – це секатори, сучкорізи, флористичні ножиці, садові пилки і додаткові пристосування.

Приділяється велика увага якості інструменту, ергономіці виробів, а саме виконанню руків’я і дизайну, чим забезпечується максимальна зручність в роботі з садовим інвентарем.

Вже 12 років група компаній «Клуб Рослин» дає можливість зробити життя на землі красивішим. Будучи офіційним дилером бренду ARS, ми пропонуємо купити садовий інструмент, доступна ціна якого приємно здивує. Замовлений в нашому інтернет-магазині товар доставлять в будь-який куточок України. Компанія гарантує своїм покупцям високу якість, довговічність товару, швидку обробку і доставку замовлення, вигідні умови співпраці.

Залиште коментар