Серповидна пила ARS CT-37PRO: найтонша увага до деталей

 • 2020-11-18

Обрізка гілок – як ампутація, яку потрібно провести швидко, чисто, з мінімальною шкодою для живого організму, в даному випадку дерева. Японська серповидна пила АРС CT-37PRO – ідеальний інструмент садівника, якому можуть позаздрити навіть хірурги.

Вся справа в зубцях

Японці обожнюють все гостре, і мова не тільки про васабі. Ще більше, ніж пекучий хрін, в Країні висхідного сонця цінують тонкі леза, сяйво якісної сталі і взагалі все, що ріже добре і швидко. Так що там, саме в цій країні створили культ з заточування різального інструменту!

Садовий інструмент, на який в компанії ARS Corporation перенесли столітні традиції виготовлення холодної зброї, від цього тільки виграв. Сучасне високотехнологічне виробництво сталі з контролем на всіх етапах плюс інноваційні запатентовані досягнення металургії при загартовуванні ріжучих поверхонь – все це в повному обсязі застосовується для пилки, якою тепер можна підрізати черешню на дачній ділянці.

Японська «зла» заточка з додатковим обробленим зубців забезпечує впевнений, агресивний візит полотна в дерево – і видалення непотрібної гілки чисто і без зайвих нервів. У зубців пилки практично немає розводки, тому вона не рве живу тканину дерева, а проводить хірургічно точний зріз. Поєднання товщини полотна і розміру зубця захоплює своєю педантичною вивіреністю: така пила не застрягне, не тягнутиме, відпиляє все, що потрібно і без зайвих умов.

Звісно, японська якість має свою ціну. Але в компанії АРС настільки впевнені в довгому трудовому житті своїх лез, що дають на них гарантію 25 років.

Зробити харакірі або обрізати загущуючу крону гілку – на думку сучасного самурая, це однаково важливі завдання. Тому якщо в світі і існує ідеальна садові пилка, то її створили японці.

Призначення інструменту

Якщо не зрозуміло, яку пилку потрібно взяти, краще купити серповидну, вона універсальна. Важливість серповидної пили у власному саду взагалі дуже складно переоцінити, адже у неї практично немає недоліків. Перш за все, важлива саме форма полотна, яка дозволяє враховувати найменші нюанси, необхідні при роботі в саду.

Цей нюанс добре висвітлений в відео-огляді пили ARS CT-37PRO:

Серповидна форма використовує природний рух леза для посилення пропила, а завдяки якісному японському заточуванню інструмент пиляє будь-якою ділянкою полотна. Його маса не настільки велика, щоб втомилася рука, але вже достатня, щоб прискорювати процес. Щоб зробити якісне спилювання, не потрібно робити широкі розмашисті рухи, досить дрібних – це важливо при роботі з невеликими деревами або чагарниками, в умовах природного саду.

Робочий напрямок руху – на себе, традиційний для японського ріжучого інструменту.

Кут прогумованої ручки повторює природний рух кисті, тому при роботі, навіть довготривалій, рука не втомлюється, а пальці не зісковзують.

Серповидну пилу використовують для таких завдань:

 • обрізка молодих гілок;
 • калібрування плодових і квітучих чагарників;
 • санітарна чистка крони дорослого дерева.

Для того, щоб дістати вище, можна використовувати ручки-подовжувачі. Зручність серповидної пили CT-37PRO в тому, що не потрібно докладати занадто багато зусиль, щоб якісно пиляти.

Японська серповидна пила АРС CT-37PRO
Японська серповидна пила АРС CT-37PRO

Технічні характеристики

Серповидна пила ARS CT-37PRO – це вигнута підрізна пила, яка підходить для більшості ручних обрізок в саду або розпліднику на живих деревах:

 • довжина інструменту з ручкою 600 мм, з них полотно 370 мм;
 • лезо – сталь імпульсного гарту;
 • ріжуча поверхня хромована;
 • зріз до 145 мм;
 • крок зубця 4,5 мм при товщині 1,8 мм, тип зуба TURBOCUT;
 • маса – 580 г;
 • ручка алюмінієва лита, з гумовою накладкою анатомічної форми.

Полотно можна легко зняти і при необхідності замінити. Крім того, пила комплектується пластиковим чохлом з системою стопорів, які запобігають вислизанню інструмента. Ремінь можна закріпити з різних сторін, що зручно і для правші, і для шульги.

Купити садову пилку ARS CT-37PRO можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин» за доступною ціною. Завжди в наявності змінні леза, ремені і будь-які додаткові аксесуари. Наш магазин забезпечує доставку товару в усі куточки України.

Залиште коментар