Серповидна пила ARS CT-37PRO: найтонша увага до деталей

Обрізка гілок – як ампутація, яку потрібно провести швидко, чисто, з мінімальною шкодою для живого організму, в даному випадку дерева. Японська серповидна пила АРС CT-37PRO – ідеальний інструмент садівника, якому можуть позаздрити навіть хірурги.

Вся справа в зубцях

Японці обожнюють все гостре, і мова не тільки про васабі. Ще більше, ніж пекучий хрін, в Країні висхідного сонця цінують тонкі леза, сяйво якісної сталі і взагалі все, що ріже добре і швидко. Так що там, саме в цій країні створили культ з заточування різального інструменту!

Японська серповидна пила АРС CT-37PRO

Садовий інструмент, на який в компанії ARS Corporation перенесли столітні традиції виготовлення холодної зброї, від цього тільки виграв. Сучасне високотехнологічне виробництво сталі з контролем на всіх етапах плюс інноваційні запатентовані досягнення металургії при загартовуванні ріжучих поверхонь – все це в повному обсязі застосовується для пилки, якою тепер можна підрізати черешню на дачній ділянці.

Японська «зла» заточка з додатковим обробленим зубців забезпечує впевнений, агресивний візит полотна в дерево – і видалення непотрібної гілки чисто і без зайвих нервів. У зубців пилки практично немає розводки, тому вона не рве живу тканину дерева, а проводить хірургічно точний зріз. Поєднання товщини полотна і розміру зубця захоплює своєю педантичною вивіреністю: така пила не застрягне, не тягнутиме, відпиляє все, що потрібно і без зайвих умов.

Звісно, японська якість має свою ціну. Але в компанії АРС настільки впевнені в довгому трудовому житті своїх лез, що дають на них гарантію 25 років.

Полотно пили АРС CT-37PRO

Зробити харакірі або обрізати загущуючу крону гілку – на думку сучасного самурая, це однаково важливі завдання. Тому якщо в світі і існує ідеальна садові пилка, то її створили японці.

Призначення інструменту

Якщо не зрозуміло, яку пилку потрібно взяти, краще купити серповидну, вона універсальна. Важливість серповидної пили у власному саду взагалі дуже складно переоцінити, адже у неї практично немає недоліків. Перш за все, важлива саме форма полотна, яка дозволяє враховувати найменші нюанси, необхідні при роботі в саду.

Цей нюанс добре висвітлений в відео-огляді пили ARS CT-37PRO:

Серповидна форма використовує природний рух леза для посилення пропила, а завдяки якісному японському заточуванню інструмент пиляє будь-якою ділянкою полотна. Його маса не настільки велика, щоб втомилася рука, але вже достатня, щоб прискорювати процес. Щоб зробити якісне спилювання, не потрібно робити широкі розмашисті рухи, досить дрібних – це важливо при роботі з невеликими деревами або чагарниками, в умовах природного саду.

Робочий напрямок руху – на себе, традиційний для японського ріжучого інструменту.

Кут прогумованої ручки повторює природний рух кисті, тому при роботі, навіть довготривалій, рука не втомлюється, а пальці не зісковзують.

Серповидну пилу використовують для таких завдань:

 • обрізка молодих гілок;
 • калібрування плодових і квітучих чагарників;
 • санітарна чистка крони дорослого дерева.

Для того, щоб дістати вище, можна використовувати ручки-подовжувачі. Зручність серповидної пили CT-37PRO в тому, що не потрібно докладати занадто багато зусиль, щоб якісно пиляти.

Технічні характеристики

Серповидна пила ARS CT-37PRO – це вигнута підрізна пила, яка підходить для більшості ручних обрізок в саду або розпліднику на живих деревах:

 • довжина інструменту з ручкою 600 мм, з них полотно 370 мм;
 • лезо – сталь імпульсного гарту;
 • ріжуча поверхня хромована;
 • зріз до 145 мм;
 • крок зубця 4,5 мм при товщині 1,8 мм, тип зуба TURBOCUT;
 • маса – 580 г;
 • ручка алюмінієва лита, з гумовою накладкою анатомічної форми.

Полотно можна легко зняти і при необхідності замінити. Крім того, пила комплектується пластиковим чохлом з системою стопорів, які запобігають вислизанню інструмента. Ремінь можна закріпити з різних сторін, що зручно і для правші, і для шульги.

Пила АРС CT-37PRO

Купити садову пилку ARS CT-37PRO можна в інтернет-магазині садового центру «Клуб Рослин» за доступною ціною. Завжди в наявності змінні леза, ремені і будь-які додаткові аксесуари. Наш магазин забезпечує доставку товару в усі куточки України.

 • Дата публікації: 18.11.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...