Складна пила Felco 600: надійний помічник у кармані

Складна пила Фелко 600 від відомого швейцарського виробника – простий за конструкцією та зручний у використанні прилад для садівників-любителів та професіоналів. Компанія Felco успішно працює на ринку з 1945 року. Це один з популярних в Європі постачальників садово-городницького інвентарю та інших профільних товарів. Складні пили – один з найвідоміших продуктів бренду.

Конструкція пили Фелко 600

Складна пила Felco 600 являє собою класичний пильний інструмент, що складається вдвічі. У складеному стані вона дуже компактна, зручна для носіння в кишені. Мимовільне складання із розкладеного стану виключено.

Пила Felco 600

Ручка у пили – ергономічної форми. Користувачеві забезпечується зручне захоплення рукоятки незалежно від величини його кисті (в рукавичках чи без). Продумана конфігурація ручки із кількома вигинами та нековзним покриттям дозволяє приладу зручно лежати в долоні й не дає інструменту вислизнути навіть з вологих рук. Кисть при роботі з інструментом не напружена, що робить роботу легкою та приємною.

Серед основних технічних параметрів складаної пили Felco 600:

  • довжина полотна – 160 мм;
  • довжина всього інструменту в розкритому вигляді – 350 мм;
  • діаметр пиляння – 50 мм;
  • крок різців (TPI, число на кожен дюйм) – 7;
  • маса інструменту – 160 г.

В оформленні продукту була використана фірмова колірна гамма Фелко – чорно-червона. На кінці ручки є технологічний отвір – для протягування шнура або навішування пили на гак під час зберігання.

Felco 600

Особливості ріжучого полотна

Полотно складної пили Felco 600 виготовляється з вуглецевої хромованої сталі, що гарантує інструменту необхідний рівень антикорозійної стійкості (при дотриманні основних правил експлуатації та міжсезонного зберігання). Необхідну міцність зубцям надає проведена оригінальна імпульсна термообробка (власна розробка Фелко). Вона також забезпечує тривалий термін роботи.

Пропонуємо ознайомитися з відео-оглядом складної пили Felco 600, підготовленим нашими експертами:

При розробці конфігурації полотна складної пилки Felco 600 фахівці компанії використовували найостанніші технології в цій сфері. Воно конічної форми, що запобігає застряганню інструменту в гілці в процесі роботи, а також ефективно відводить деревний сік.

В якості техніки пиляння використали метод зворотного розпилу (тяговий варіант – пилу потрібно рухати по відношенню до себе, а не штовхати вперед). Геометрія різців (наявність скошеного кута) підібрана так, що розпилювати гілки з легкістю зможуть навіть жінка або підліток. Розпил складною пилкою Felco 600 виходить точним та чистим, прохід інструменту плавний, забезпечується якісне відведення стружки.

Використання пилки Фелко 600

Складна пила Felco 600 застосовується для обрізки гілок дерев та чагарників (оптимізована для роботи із живими гілками). Цей багатофункціональний інструмент від Felco призначений для виконання цілого спектра робіт в саду чи в присадибному господарстві. Його також можна купити для використання в польових умовах: у туристичному поході, на заміському пікніку. Пилою можна розділяти рослини з корінням, що переплітається, при їхній пересадці.

Інструмент вимагає мінімального обслуговування. Його витирають після кожного використання, при необхідності промивають. Складати полотно необхідно лише в повністю сухому вигляді. Якщо роботи проводились на хворих рослинах, пилу дезінфікують спиртовмісним або іншим спеціальним розчином. Кожні декілька сезонів пильне полотно рекомендується замінити на нове (змінне лезо до пилки Фелко 600/3 також можна придбати у нашому інтернет-магазині). Ця операція проводиться в домашніх умовах, легко, швидко та безпечно.

Купити складну пилу Felco 600 за приємною ціною пропонує інтернет-магазин садового центру «Клуб Рослин». Організуємо оперативну доставку товару в усі куточки України.

Пила Felco 600

Компанія «Клуб Рослин» є офіційним дилером бренду Фелко в нашій країні. Ми пропонуємо лише оригінальний садовий інструмент найвищої якості. Наявність продукту на складі, його ціну, особливості використання – все це ви можете дізнатися у наших консультантів в онлайн-режимі.

  • Дата публікації: 15.10.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Прищепний секатор Artitec 3T: ідеально дзеркальний зріз і щеплення брунькою

Огляд італійського секатора для щеплення рослин Artitec 3T. Головні переваги професійного інструменту для садівників. Фото та відео з експертною оцінкою ...

Секатори Fiskars: переваги та недоліки

Читайте детальну інформацію про секатори Фіскарс ✂ Який інструмент вибрати? ⚖ Реальні тести і відгуки про Fiskars. Плюси і мінуси. Фото ...

Складна садова пила Stocker 1419 (Zyklon 180): комфорт, який завжди з тобою

Складна садова пила Zyklon 180 (модель Stocker 1419) гармонійно поєднує у собі надійність професійного інструменту та доступну ціну. Пропонуємо детальний огляд цього чудового інструменту ...

Секатори Stocker типу «рублячі ножиці»: чудова четвірка італійських професіоналів

Особливістю садових інструментів італійської компанії Stocker є висока різальна здатність і яскравий дизайн. Пропонуємо огляд секаторів типу «рублячі ножиці» ...