Складна пила Felco 600: надійний помічник у кармані

Складна пила Фелко 600 від відомого швейцарського виробника – простий за конструкцією та зручний у використанні прилад для садівників-любителів та професіоналів. Компанія Felco успішно працює на ринку з 1945 року. Це один з популярних в Європі постачальників садово-городницького інвентарю та інших профільних товарів. Складні пили – один з найвідоміших продуктів бренду.

Конструкція пили Фелко 600

Складна пила Felco 600 являє собою класичний пильний інструмент, що складається вдвічі. У складеному стані вона дуже компактна, зручна для носіння в кишені. Мимовільне складання із розкладеного стану виключено.

Пила Felco 600

Ручка у пили – ергономічної форми. Користувачеві забезпечується зручне захоплення рукоятки незалежно від величини його кисті (в рукавичках чи без). Продумана конфігурація ручки із кількома вигинами та нековзним покриттям дозволяє приладу зручно лежати в долоні й не дає інструменту вислизнути навіть з вологих рук. Кисть при роботі з інструментом не напружена, що робить роботу легкою та приємною.

Серед основних технічних параметрів складаної пили Felco 600:

  • довжина полотна – 160 мм;
  • довжина всього інструменту в розкритому вигляді – 350 мм;
  • діаметр пиляння – 50 мм;
  • крок різців (TPI, число на кожен дюйм) – 7;
  • маса інструменту – 160 г.

В оформленні продукту була використана фірмова колірна гамма Фелко – чорно-червона. На кінці ручки є технологічний отвір – для протягування шнура або навішування пили на гак під час зберігання.

Felco 600

Особливості ріжучого полотна

Полотно складної пили Felco 600 виготовляється з вуглецевої хромованої сталі, що гарантує інструменту необхідний рівень антикорозійної стійкості (при дотриманні основних правил експлуатації та міжсезонного зберігання). Необхідну міцність зубцям надає проведена оригінальна імпульсна термообробка (власна розробка Фелко). Вона також забезпечує тривалий термін роботи.

Пропонуємо ознайомитися з відео-оглядом складної пили Felco 600, підготовленим нашими експертами:

При розробці конфігурації полотна складної пилки Felco 600 фахівці компанії використовували найостанніші технології в цій сфері. Воно конічної форми, що запобігає застряганню інструменту в гілці в процесі роботи, а також ефективно відводить деревний сік.

В якості техніки пиляння використали метод зворотного розпилу (тяговий варіант – пилу потрібно рухати по відношенню до себе, а не штовхати вперед). Геометрія різців (наявність скошеного кута) підібрана так, що розпилювати гілки з легкістю зможуть навіть жінка або підліток. Розпил складною пилкою Felco 600 виходить точним та чистим, прохід інструменту плавний, забезпечується якісне відведення стружки.

Використання пилки Фелко 600

Складна пила Felco 600 застосовується для обрізки гілок дерев та чагарників (оптимізована для роботи із живими гілками). Цей багатофункціональний інструмент від Felco призначений для виконання цілого спектра робіт в саду чи в присадибному господарстві. Його також можна купити для використання в польових умовах: у туристичному поході, на заміському пікніку. Пилою можна розділяти рослини з корінням, що переплітається, при їхній пересадці.

Інструмент вимагає мінімального обслуговування. Його витирають після кожного використання, при необхідності промивають. Складати полотно необхідно лише в повністю сухому вигляді. Якщо роботи проводились на хворих рослинах, пилу дезінфікують спиртовмісним або іншим спеціальним розчином. Кожні декілька сезонів пильне полотно рекомендується замінити на нове (змінне лезо до пилки Фелко 600/3 також можна придбати у нашому інтернет-магазині). Ця операція проводиться в домашніх умовах, легко, швидко та безпечно.

Купити складну пилу Felco 600 за приємною ціною пропонує інтернет-магазин садового центру «Клуб Рослин». Організуємо оперативну доставку товару в усі куточки України.

Пила Felco 600

Компанія «Клуб Рослин» є офіційним дилером бренду Фелко в нашій країні. Ми пропонуємо лише оригінальний садовий інструмент найвищої якості. Наявність продукту на складі, його ціну, особливості використання – все це ви можете дізнатися у наших консультантів в онлайн-режимі.

  • Дата публікації: 15.10.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи Felco 230 та 231: комфорт в пріоритеті

Садовий інструмент мусить бути зручним, зносостійким і ефективним. Саме такими є сучкорізи Felco 230 і 231, які варто купити не тільки професійним садівникам, а й садівникам-любителям ...

Сучкоріз STAFOR 702.85: суворий професіонал з серйозними намірами

Огляд STAFOR 702.85 – одного з найбільших із представлених на ринку сучкорізів обвідного типу. Довжина його ручок дозволяє пробратися всередину будь-якого колючого куща й привести його до ладу. ...

Серія сучкорізів STAFOR 700 – обрізка в саду без втоми та проблем

Італійські сучкорізи STAFOR 700-ї серії мають маленьке лезо та призначені для роботи в обмеженому просторі. Про інші характеристики обвідного сучкоріза цієї лінійки читайте в нашому огляді. ...

Надійний помічник в саду: особливості італійських сучкорізів STAFOR

Італійський бренд STAFOR створює надійні сталеві сучкорізи для обробки жорсткої рослинності, які стануть в нагоді і професійним садівникам, і в особистому домашньому господарстві. Пропонуємо огляд садового інструменту Стафор. ...