Пили ARS: різноманіття моделей

  • 2020-03-26

Японський бренд ARS — один з провідних виробників садового реманенту. Японська компанія до питання створення інструментів підходить креативно та відповідально. Всі представлені в каталогах цього бренду вироби прослужать багато років, тривалий час не потребують заточування та прекрасно протистоять впливу корозії. Вони виглядають вишукано й елегантно, без жодних зайвих елементів. Садівництво у Японії — особливий вид занять, тому й інструменти для нього створюють особливо ретельно.

Американські садівники реманент цього бренду розшифровують як Always really sharp — дійсно постійно гострий. І це краща характеристика для цих пилок.

Інновації при створенні пилок

Компанія бере витоки з ХІХ століття і завжди слідувала трьом принципам:

  • Краща сталь має використовуватися для створення робочих інструментів;
  • Заточування ріжучих поверхонь має бути ідеальним;
  • Не треба боятися інновацій.

До інновацій належить і обробка металів, і конструкційні особливості пилок, що здатні різати під будь-яким кутом, і ергономічність, що передбачає не лише зручність використання, але й витрачання мінімуму сил для виконання простої робот з розчищення саду.

Оригінальна форма зубців, що розташовані в один ряд, а не розходяться в різні боки, як у пилок інших виробників, та ідеальне заточування до дзеркального блиску стають причинами ідеально рівного та бездоганно гладенького зрізу.

Загартований матеріал є не лише міцним, але й пластичним. Пилку від бренду ARS навіть недосвідченому садівнику зламати непросто.

Розробники продумують все до дрібниць. Пилки ARS можуть мати регульований кут ручки, а пластикові піхви, у яких зберігається лезо пилки, у багатьох випадках обладнані спеціальними роликами, що забезпечують обережне маніпулювання полотном пилки.

Особливою є форма полотна пилки — нерідко воно зверху набагато тонше, ніж знизу.

Друга видатна технологія — використання у ряду зубців різних рівнів, які до того ж можуть бути розташовані серіями.

Як обрати пилку з асортименту садового реманенту ARS

Існує кілька різновидів ручних пилок, кожна з яких має свої особливі переваги:

  • Складані пилки;
  • Пилки у кобурі;
  • Телескопічні моделі.

Складані пилки зручні своєю компактністю, для них просто знайти місце у кладовці або ж сумці, якщо до саду потрібно їхати, наприклад, на дачу.

Пилки у кобурі є бюджетним варіантом, вони такі ж зручні й легкі, при цьому відсутність складного механізму здешевлює собівартість виробництва.

Телескопічні пилки найдорожчі, зате вони можуть використовуватися для розчищення крони навіть на висоті 5 метрів над землею! Це робить роботу у саду з високими деревами значно безпечнішою. Для того, щоб пилки не зісковзували, адже керувати ними на такій висоті непросто, їхнє полотно виконують в особливій загнутій формі.

Виробник продумав конструкцію до дрібниць. Ручки пилок нерідко мають спеціальне прогумоване покриття, що робить застосування інструменту не лише зручнішим, але й безпечнішим, адже рука у процесі роботи не зісковзує.

Телескопічні рукоятки можуть бути різними — та, як правило, вони стальні й нікельовані, хоч є й варіанти встановлення пилки для розчищення крони на дерев’яні ручки.

Більшість пилок виконані з можливістю заміни леза. Компанія ARS також передбачила необхідність заточування полотна й пропонує спеціальні напилки, які мають повну відповідність потребам у плані форми зубців.

При виборі пилки потрібно звернути увагу не лише на бренд, але й на такі нюанси, як довжина полотна та можливість працювати на великій висоті.

Чим товщі гілки у саду, де буде працювати садівник, тим довшим має бути полотно пилки. А телескопічні пилки варто придбати навіть на перспективу, адже інструменти від ARS ви купуєте на багато років, тож при виборі їх враховуйте сортові особливості дерев.

В інтернет-магазині "Клуб Рослин" можливо придбати пилки чи інші інструменти бренду ARS. Наші компетентні менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір при покупці. Всі покупки оперативно доставляються в будь-який куточок України. Широкий асортимент товарів для садівництва, адекватні ціни.

Звертайтеся  будь-який зручний для вас час!

 

Залиште коментар