Пили ARS: різноманіття моделей

Японський бренд ARS — один з провідних виробників садового реманенту. Японська компанія до питання створення інструментів підходить креативно та відповідально. Всі представлені в каталогах цього бренду вироби прослужать багато років, тривалий час не потребують заточування та прекрасно протистоять впливу корозії. Вони виглядають вишукано й елегантно, без жодних зайвих елементів. Садівництво у Японії — особливий вид занять, тому й інструменти для нього створюють особливо ретельно.

Американські садівники реманент цього бренду розшифровують як Always really sharp — дійсно постійно гострий. І це краща характеристика для цих пилок.

Інновації при створенні пилок

Компанія бере витоки з ХІХ століття і завжди слідувала трьом принципам:

  • Краща сталь має використовуватися для створення робочих інструментів;
  • Заточування ріжучих поверхонь має бути ідеальним;
  • Не треба боятися інновацій.

До інновацій належить і обробка металів, і конструкційні особливості пилок, що здатні різати під будь-яким кутом, і ергономічність, що передбачає не лише зручність використання, але й витрачання мінімуму сил для виконання простої робот з розчищення саду.

Оригінальна форма зубців, що розташовані в один ряд, а не розходяться в різні боки, як у пилок інших виробників, та ідеальне заточування до дзеркального блиску стають причинами ідеально рівного та бездоганно гладенького зрізу.

Загартований матеріал є не лише міцним, але й пластичним. Пилку від бренду ARS навіть недосвідченому садівнику зламати непросто.

Розробники продумують все до дрібниць. Пилки ARS можуть мати регульований кут ручки, а пластикові піхви, у яких зберігається лезо пилки, у багатьох випадках обладнані спеціальними роликами, що забезпечують обережне маніпулювання полотном пилки.

Особливою є форма полотна пилки — нерідко воно зверху набагато тонше, ніж знизу.

Друга видатна технологія — використання у ряду зубців різних рівнів, які до того ж можуть бути розташовані серіями.

Як обрати пилку з асортименту садового реманенту ARS

Існує кілька різновидів ручних пилок, кожна з яких має свої особливі переваги:

  • Складані пилки;
  • Пилки у кобурі;
  • Телескопічні моделі.

Складані пилки зручні своєю компактністю, для них просто знайти місце у кладовці або ж сумці, якщо до саду потрібно їхати, наприклад, на дачу.

Пилки у кобурі є бюджетним варіантом, вони такі ж зручні й легкі, при цьому відсутність складного механізму здешевлює собівартість виробництва.

Телескопічні пилки найдорожчі, зате вони можуть використовуватися для розчищення крони навіть на висоті 5 метрів над землею! Це робить роботу у саду з високими деревами значно безпечнішою. Для того, щоб пилки не зісковзували, адже керувати ними на такій висоті непросто, їхнє полотно виконують в особливій загнутій формі.

Виробник продумав конструкцію до дрібниць. Ручки пилок нерідко мають спеціальне прогумоване покриття, що робить застосування інструменту не лише зручнішим, але й безпечнішим, адже рука у процесі роботи не зісковзує.

Телескопічні рукоятки можуть бути різними — та, як правило, вони стальні й нікельовані, хоч є й варіанти встановлення пилки для розчищення крони на дерев’яні ручки.

Більшість пилок виконані з можливістю заміни леза. Компанія ARS також передбачила необхідність заточування полотна й пропонує спеціальні напилки, які мають повну відповідність потребам у плані форми зубців.

При виборі пилки потрібно звернути увагу не лише на бренд, але й на такі нюанси, як довжина полотна та можливість працювати на великій висоті.

Чим товщі гілки у саду, де буде працювати садівник, тим довшим має бути полотно пилки. А телескопічні пилки варто придбати навіть на перспективу, адже інструменти від ARS ви купуєте на багато років, тож при виборі їх враховуйте сортові особливості дерев.

В інтернет-магазині "Клуб Рослин" можливо придбати пилки чи інші інструменти бренду ARS. Наші компетентні менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір при покупці. Всі покупки оперативно доставляються в будь-який куточок України. Широкий асортимент товарів для садівництва, адекватні ціни.

Звертайтеся  будь-який зручний для вас час!

  • Дата публікації: 26.03.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...