«Рандеву у Клубі: Досвід роботи ландшафтної компанії. Проектування і будівництво садів»

Шановні Друзі, Однодумці та Колеги!

Спішимо повідомити вас, що Клуб Рослин продовжує серію захопливих та мотивуючих семінарів. Наступна тема нашої з вами зустрічі: «Організація роботи ландшафтної компанії. Проектування та будівництво садів».

Роботи Юрія Фоменка. МОХ

Саме цю тему ми обрали наступною з певного ряду причин:

 • ми розуміємо, що ви прагнете відкрити свій бізнес, але, інколи, вам не вистачає досвіду чи мотивації;
 • ви точно знаєте, що робите те, що любите, та наступна ваша мета - чітко організувати свій бізнес (ландшафтну компанію);
 • ви впевнені, що ваш досвід дозволяє вам братись за більші проекти, такі як будівництво приватних об’єктів та виставкових садів, але, чомусь, все ще сумніваєтесь;
 • ви не дуже орієнтуєтесь у тому, яким має бути він: оптимальний шлях від ідеї до реалізації;
 • ви поки не стикались із проблемами, які  можуть виникнути у процесі створення проектів.

І саме тому, ми прагнемо поділитись своїм досвідом із вами. Адже ми прагнемо, щоб люди, котрі вкладають душу у свою справу, отримували, насамперед, віддачу не тільки у матеріальному плані.

Роботи Юрія Фоменка. МОХ             

Щоб наша з вами дискусія велась на рівні високого професіоналізму, ми запросили одного із найбільш досвідчених професіоналів у справах ландшафтних – Юрія Фоменка. Так, ми знаємо, що більшість з вас не тільки чули про цю надзвичайно креативну людину, а ще й бачили його роботи (правда, вражаюче?). Тому 10-11 листопада, Юрій Фоменко буде ділитись із вами своїм досвідом, адже, направду, він має чим поділитись.

Роботи Юрія Фоменка. МОХ

Ну, а для тих, хто поки ще не знайомий з роботами Юрія Фоменка, пропонуємо негайно це зробити (просто натисніть кнопочку нижче). 

 

Звісно, для нас також важливо вміти правильно аналізувати бажання замовника, та правильно знайти вихід із ситуації у випадку, коли можуть виникнути якійсь проблеми у процесі роботи. Саме для вирішення таких запитань, ми запросили майстра з бізнес-комунікацій – Михайла Ткача.

Роботи Юрія Фоменка. МОХ

Що ж, ми не тільки будемо говорити з вами про бізнес, у нас також буде змога відпочити та отримати насолоду від навколишнього середовища, тому що семінар ми проводимо у надзвичайному місці – Бухта Вікінгів. У цю прекрасну золоту пору – це місце особливе. (До речі, тільки для учасників семінару зарезервований окремий корпус) Ознайомитись місцем проведення, можна тут

Щодо цін

 • перші 40 учасників (так звані «Ранні Пташки») – 1950 грн;
 • наступні 40 – 2300

У вартість входить участь у семінарі, трансфер зі Львова, проживання, харчування, святкова вечеря та перерви на каву.

Ознайомтесь із програмою, та мерщій зареєструйтесь! Не проґавте шансу отримати нові знання у приємній атмосфері та можливість відпочити в одному із найбільш мальовничих місць.

Вечір дегустацій

Наша країна –  не тільки могутня та надзвичайно красива, а ще й різноманітна. Регіони країни мають не тільки однакові, але й відмінні риси. Саме у такому різноманітті і проявляється краса України. Коли ми з вами приймаємо цю різноманітність, ми починаємо краще пізнавати інших людей, регіони, де вони народились та нашу країну загалом.

Саме для того, щоб краще познайомитись один з одним, 10.10.2017 запланований «Вечір-дегустація» регіональних продуктів. Починається ця подія о 20.00 і триватиме аж до ранку. У нашому розпорядженні окремий корпус та хол. Ми впевнені, що «Вечір-дегустація» допоможе нам краще пізнати особливості окремого регіону.

Для того, щоб цей вечір вдався, ми просимо кожного із учасників привезти зі свого регіону невелику кількість саме регіональних продуктів та невелику розповідь (історію) про цей продукт.

Що це може бути? Для прикладу: солодощі, м’ясо, сири, риба, джеми, повидла, консервація, міцний алкоголь, наливки, пиво, домашні приготування та інші цікаві продукти, які можна продегустувати. 

Якщо для Вашого продукту потрібні додаткові речі (наприклад, хліб до джему) просимо повідомити про це Назарію (050-35-34-333, mail@plants-club.ua).

 • Дата публікації: 12.09.2017


Відгуки користувачів про

2 Коментарів
 • Доброго времени суток! Скажите пожалуйста, как подать заявку?

  Корисний відгук?
  0
  1
 • Доброго дня. Прошу звернутись до Оксани Кушти, sales@plants-club.ua, +38 (063) 020 92 90

  Корисний відгук?
  0
  1
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Агроволокно для полуниці: посадка полуниці під агр​оволокно

Проблема вирощування якісної полуниці актуальна в ХХІ столітті для безлічі садівників і дачників. Про те, як слід доглядати за цією культурою правильно і отримувати хороший результат, мова йтиме далі. ...

Щеплення рослин: покращуємо техніку

Чудовий та надзвичайно інформативний посібник. Саме завдяки цьому посібнику ви отримаєте вичерпну інформацію щодо до того, як проводити щеплення, які інструменти для цього необхідні та декілька професійних секретів! ...

Щеплення рослин: покращуємо техніку

Чудовий та надзвичайно інформативний посібник. Саме завдяки цьому посібнику ви отримаєте вичерпну інформацію щодо до того, як проводити щеплення, які інструменти для цього необхідні та декілька професійних секретів! ...

Каталог садового інструменту 2019

У каталозі Ви знайдете опис та характеристики садового інструменту провідних світових виробників. ...