Рандеву у Клубі: Ландшафтний дизайн під час війни (9 вересня 2023 р.)

  • 2023-08-20

Запрошуємо на семінар для ландшафтних дизайнерів «Рандеву у Клубі: Ландшафтний дизайн під час війни» 09 вересня 2023. Рандеву у Клубі – це навчання, майстер-класи, знайомства з колегами, екскурсії, а також чудова нагода для обміну досвідом. Скористайтеся нагодою приємно та з користю провести свій час!

Цього разу лекторами будуть виключно практики - власниці ландшафтних студій, які активно та успішно працюють на ринку ландшафтного дизайну:

  • Тетяна Чекалюк  - ландшафтна компанія «Етіс»;
  • Людмила Самойленко - Ландшафтно-архітектурна компанія Lada&Co.;
  • Мар'яна Качмар - ландшафтна компанія «Королівський Сад».

Лектори поділяться досвідом та висновками роботи власних ландшафтних студій протягом 2022-23 років.

Досвідчені лектори розкажуть, як переформатовувати бізнес ландшафтного дизайну, щоб втримати його на плаву, який вибрати підхід до клієнтів, щоб вони залишилися з вами, як проектувати сади, щоб вони вижили в екстремальних умовах, як збільшити кількість замовлень на проектування під час війни. Також заплановано круглий стіл, де кожен учасник зможе розповісти про власний досвід роботи.

Після лекцій відбудеться екскурсія по розсаднику Клубу Рослин та майстер-клас і показ методів викопки рослин ручним методом і за допомогою спеціальної машини Ezendam.

Місце проведення: Відпочинковий комплекс «Узвар» (Бібрка, Львівська обл.) та розсадник «Клуб Рослин» (Стрілки, Львівська обл.)

Час проведення: 9 вересня 2023 р., з 09:30 по 19:00 год.

Вартість: 1000 грн з учасника.

Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/hSEX6A6sYGo9rhJ89

Телефон для контактів: 067 326-00-75 (Оксана Кушта).

Залиште коментар