Рандеву у Клубі: Ландшафт і місто. 01.02.19 — 03.02.19

  • 2018-12-27

Дорогі наші Друзі, Колеги та Однодумці!

Радо повідомляємо про нове, Зимове Рандеву у Клубі: Ландшафт і місто!

Коли: 01. 02. 19 — 03.02.19

Де: Львів

Рандеву у Клубі — серія лекцій, практичних майстер-класів, знайомств та відпочинку для ландшафтних дизайнерів з усієї України (і не тільки), а також  - чудова нагода поспілкуватись з однодумцями та колегами.

Під час “Рандеву у Клубі: Ландшафт і місто” ви маєте нагоду не тільки отримати масу корисних знань, набути нових навиків та познайомитись з колегами, а також поділитись своїми знаннями, досвідом, можливо, певними секретами, та навіть розказати нам про свій перший проект.

Кожної зустрічі ми намагаємось здивувати учасників семінарів «Рандеву у Клубі». Ми запрошуємо тільки найкращих лекторів, які досконало володіють професійними знаннями та навиками, і які радо діляться ними разом із ландшафтними дизайнерами.

Спікерами у Рандеву у Клубі вже були професійні ландшафтні дизайнери з Ірландії, Польщі, Німеччини, Росії, а на Рандеву у Клубі: Ландшафт і місто, до нас приїде спікер із Великобританії.

Чому Вам варто бути тут?

Відповідь проста:

  • Проф. Beata Gawryszewska
  • Nigel Thorne
  • Марина Литвинович
  • Людмила Самойленко
  • Валерій Гусак

День 1

Перед нами виступить проф. Beata Gawryszewska (Варшава), ландшафтний архітектор, викладач Варшавського університету з лекціями на теми:  “Композиція саду” та “Проектування малих садів” .

Беата — випускниця кафедри ландшафтної архітектури Варшавського університету, де у 2001 році захистила кандидатську дисертацію. Беата працює в Департаменті (факультеті) ландшафтного мистецтва Варшавського аграрного університету.

Вона є автором та реалізатором багатьох громадських проектів, організатором дизайнерських майстерень для молодих дизайнерів та студентів, редактором шести монографій та творцем теорії сімейного саду. Говорити про її досягнення можна дуже довго але краще почути все з її уст. І це ви можете зробити, відвідавши Рандеву у Клубі: Ландшафт і місто.

Перший день буде дуже багатим на знання, адже опісля Беати — лекція Nigel Thorne на тему: “Унікальний проект по сталому відновленні міст за допомогою ландшафтного дизайну

Найджел — приїхав до нас з Лондона, де він є керівником і ландшафтним архітектором Королівських Парків в Лондоні.  Його широкий міжнародний досвід роботи у 35 років не може не здивувати! Та знову ж таки, інколи слова бувають зайвими! Приходьте та отримайте унікальну нагоду познайомитись із такою видатною людиною!

До речі, ми будемо не тільки слухати, а й приймати активну участь у майстер класі, який проведе для нас Беата. Цікаво? Заходьте:

Основною метою наших з вами зустрічей є не тільки отримання досвіду, а ще й обмін власними знаннями та комунікація з професіоналами. Також, на наших зустрічах, ми прагнемо більше дізнаватись про тих, хто до нас приходить, тому ми радо послухаємо про ваш перший проект, перший досвід в ландшафтному дизайні, про те, з якими проблемами ви зіткнулись та як ви їх вирішували.

День 2

Не менш насичений день, який розпочнеться з доповіді Найджела: “Зелена та синя інфраструктура в міському середовищі”.

Приблизно на цьому етапі, ви остаточно зрозумієте, що відвідали “Рандеву у Клубі: Ландшафт і місто” абсолютно недарма, і у цьому вас остаточно переконає лекція Найджела “Управління та обслуговування міських парків”, а Марина Литвинович тільки підвердить своєю лекцією “Особистий досвід ландшафтного архітектора: становлення та еволюція (з показом фото з портфоліо)” те, що на даний момент ви знаходитесь саме там, де повинні.

Ми не розказали вам про Марину Литвинович? Читайте уважно!

Марина Литвинович - ландшафтний дизайнер, “LD-Group” (Київ). Своїй улюбленій роботі, Марина віддала ось вже 18 років. У Марини великий досвід у проектуванні та реалізації проектів благоустрою та озеленення.

Після такого насиченого дня, пропонуємо вам трішки “розвантажити голову” та відвідати Театр. До речі, не забудьте відповідний одяг. Звісно, ви в курсі, що Львів славиться своїми театрами, і ми однозначно не могли пропустити відвідини одного з них.

День 3

Третій день розпочне Марина Литвинович лекцією “Історія створення одного скверу. Сквер на Оболоні як приклад сучасних підходів до озеленення міст”, і закінчить вона ж з лекцією “Окреслення проблем в українському міському озелененні. Пошуки рішень.”

А між лекціями Марини перед нами виступить Валерій Гусак, власник мережі “Домова Служба”, з інформативною лекцією про Методи ефективного продажу послуг!

І не можемо не розказати вам про ще одного нашого чудового лектора - Людмилу Самойленко, котра виступить перед нами з лекціями: “Вирішення технічних завдань за допомогою прийомів ландшафтного дизайну” та “Прийоми і рішення ландшафтного дизайну при перетині з технічними задачами”.

Людмила Самойленко - ландшафтний дизайнер. Людмила створює ексклюзивні сади, для тих, хто цінує комфорт. Навчалась Людмила у Київському будівельному інституті, а у сфері ландшафтного дизайну працює з 2008 року. На нові ідеї її надихає величезна любов до природи та подорожей.

І, дорогі друзі, не упустіть нагоди ближче поспілкуватись зі своїми колегами та з нашими шанованими лекторами за круглим столом. Всі запитання на які ви хотіли дізнатись відповідь, або які виникнуть у вас під час прослуховування лекцій — знайдуть свої відповіді саме тут.

Приходьте, та не пропустіть чудової події у світі ландшафтного дизайну!

P.S Ціна: 3600 грн (включено: участь, проживання, харчування, розваги, трансфери)

 

Залиште коментар