Рандеву у Клубі: організація проектування

Чекали? Розпитували? Цікавились?

Дорогі Друзі, Колеги та Однодумці!

Знову, з великим задоволенням ми хочемо зібрати разом професіоналів ландшафтної індустрії (і не тільки професіоналів, і не тільки ландшафтної)!

Гостинно запрошуємо вас відвідати осіннє "Рандеву у Клубі: організація проектування"!

Місто: Львів

Дата: 19-20 жовтня 2019

 

Як вже склалось традиційно, трішки розкажемо хто приїде та що будемо робити.

День 1: міжнародний

Саме так ми можемо його охарактеризувати, адже до нас приїдуть спікери з Великобританії та Польщі!

Але все по-порядку.

Ми зустрічаємо вас по приїзді до Львова на головному залізничному вокзалі. Із залізничного вокзалу буде організований трансфер.

Мабуть, Ви вже знаєте, що гостей ми любимо і піклуємось про них, тому без сніданку Ви не залишитесь. Після сніданку, ми проведемо вам невеличкі екскурсії по нашому розсаднику контейнерних рослин (p.s вам сподобається) (p.p.s Після того, як зробите багато фото з нашими неймовірними рослинами, позначайте нас в instagram: https://www.instagram.com/plants_club/ ТА FB:https://www.facebook.com/Klub.Roslyn/)

Після обіду починаємо активно та старанно вчитись! Першу лекцію семінару проведе Peter Fink (ландшафтний архітектор, Лондон) на тему: “Відмінність між ландшафтною архітектурою та дизайном саду? Як ви виражаєте та розумієте різницю в термінах клієнтів, співробітників та брендингу та маркетингу”. Другу лекцію Пітер виголосить на тему: “Ландшафтний дизайн міських просторів”.

Peter Fink - ландшафтний архітектор, Лондон. Його проекти широкомасштабні, в них поєднується мистецтво та архітектура, урбанізм та екологічний дизайн. Писати про Пітера можна дуже багато, адже ця людина варта сотень списаних сторінок, його погляд на архітектуру та дизайн, його масштабні проекти та простір, який він створює навколо того вартий! Нагород за його працю просто не перелічити! Більш детально про проекти, нагороди та творчий шлях можна побачити тут: http://www.studiofink.eu/  

І ми вам дуже рекомендуємо відвідати його лекції, адже це реально найвищий пілотаж!!!

 

Ще один цікавий спікер - Rafal Kochanowicz (Польща). Цікаві та креативні проекти, наповнені змістом. Спеціаліст у сфері ландшафтного дизайну. В перший день він розкаже нам про “Ландшафтне проектування ві А до Я”.  Більше можна побачити тут: http://rafalkochanowicz.eu/

Впевнені, що впродовж всього дня, ви будете настільки зайняті екскурсіями та лекціями, що ви навіть не встигнете познайомитись між собою. Саме з метою ближчого та більш плідного знайомства, ми і проводимо “Вечір знайомств”. Ви отримаєте нагоду не тільки особисто познайомитись зі спікерами, познайомитись з колегами та обговорити сучасні тренди та проблеми у галузі, а ще й розказати про себе багато цікавого.

День 2: насичений

Максимально отримати корисні знання ви зможете і другого дня. Адже він, в основному наповнений цікавими лекціями. Для вас будуть виступати:

  • Peter Fink з лекцією “Дизайн ігрових майданчиків”;
  • Rafal Kochanowicz -  “Організація процесу проектування”;
  • Наталя Підлісна - “Психологія продаж: як дорого продавати творчість” та “Психологія роботи з VIP-клієнтами: чим VIPи відрізняються від всіх інших”.

До речі, розкажемо трішки про Наталю Підлісну. Наталя весь час шукає і знаходить розумних людей. Вона психолог,  тренер, лектор на теми розвитку, психічного здоров'я, психології творчості. Кожні 5-7 років вона змінює у своєму  професійному житті все на 90 градусів, щоб колись знати про світ і всі його 360 градусів побільше.

Поспішіть пройти реєстрацію, адже цей семінар буде надзвичайно крутий та інформативний! 

 

*Важливі деталі участі:

  1. Вартість участі перших 50 учасників (участь, матеріали, трансфери, проживання, харчування, розваги) - 2900 грн.
  2. Вартість участі без проживання (участь, матеріали, трансфери, харчування, розваги) - 2500 грн.
  3. Готельний фонд – 2х і 3х місні номери для 50 осіб. Тому ми зможемо поселити в готелі "Патріарший Двір" перших 50 учасників, які оплатять повну вартість за участь у семінарі.
  4. Хто не встиг потрапити у перелік перших 50 учасників, може приймати участь у семінарі, однак має самостійно організувати проживання.
  • Дата публікації: 12.09.2019


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Садовий секатор ARS 120EU-R: ідеальний помічник садівника

Японський секатор ARS 120EU-R – це зручний інструмент з продуманою ергономікою, зроблений з високоякісних матеріалів і оснащений спеціальним утримувачем. Модель 120EU-R має чудові характеристики, які ми розглянемо у цьому огляді. ...

Професійний секатор з коваделком ARS VA-7Z: витончена ручна гільйотина

Японський секатор ARS VA-7Z – маленький, зручний і ефективний, як гільйотина. І справа не тільки в розмірах, але і у фірмовій легкості управління однією рукою, яку можна оцінити в нашому огляді. ...

Серповидна пила ARS CT-37PRO: найтонша увага до деталей

Японська серповидна пила АРС CT-37PRO – ідеальний інструмент садівника, якому можуть позаздрити навіть хірурги. Зручність цієї пилки в тому, що не потрібно докладати занадто багато зусиль, щоб якісно пиляти. ...

Японські секатори ARS 130DX: зручність, якість, багатофункціональність

Багатофункціональні секатори ARS 130DX виробництва японської компанії ARS створювалися за принципом: максимальна зручність, найвища якість, багатофункціональність. Модель вельми популярна серед квітникарів та садівників. ...