Рандеву у Клубі: Літо 18-20.06.2018

Рандеву в Клубі: Літо

Людина вважається успішною тоді, коли прагне вдосконалювати свої знання та навики. Ми, у Клубі Рослин, слідуємо саме цьому принципу, і впевнені Ви, наші Друзі, Колеги та Однодумці також!

Саме з метою вдосконалення професійних навиків, оголошуємо про наступне Рандеву!

Пані та Панове, Клуб Рослин представляє «Рандеву у Клубі: Літо»!

Дата проведення: 18-20 червня 2018 року

Чому саме Ви повинні бути присутні?

Досвід усіх попередніх зустрічей показав нам, що все більше людей знайшли своє призначення саме у якості ландшафтного дизайнера. Дуже велика кількість серед них є новачками у цій справі, але з «палаючими очима» та величезною жагою до нових знань в обраній сфері.

Саме завдяки таким людям лекції проходять надзвичайно весело: багато дискусій, різноманітні тематичні запитання, жарти та веселощі, і, звісно надзвичайно багато корисної інформації від відомих особистостей у світі ландшафтного дизайну.

Ми, у Клубі Рослин, завжди тримаємо руку на пульсі, тому запрошуємо тільки кращих із кращих. Влітку, ми з Вами маємо чудову нагоду зустрітись у Львові з такими прекрасними особистостями та професіоналами своєї справи:

Izabela Coqui-Malachowska - керівник студії архітектури і ландшафтного дизайну Coqui Malachowska Coqui (Берлін).

Ізабелла працювала над величезною кількістю проектів озеленення міст. Її роботи захоплюють своєю оригінальністю у поєднанні з простотою. Сади та парки, майданчики для дітей та зелені насадження в місті.

Нам вона розкаже про“Зелені дахи в місті - концепція, рослини, вода. Технології реалізації” та “Зелені фасади - концепція, підбір рослин і водообмін”.

Василій Памятних - керівник Zodci Group, Варшава, проекти в Польщі, Росії, Казахстані).

Василій покаже нам з вами унікальний майстер клас зі створення проектів. Навіть, якщо ви вже спеціаліст у цій справі, повірте, того, що вам розкаже та покаже Василій ви точно не знали, адже саме він досконало володіє усіма можливими та неможливими техніками створення проектів.

Окрім того, разом з ним ми поговоримо про «Психологію сприйняття простору, як виникає позитивне або негативне сприйняття простору, яким ми користуємося”. А також «Конфлікт між архітекторами і ландшафтними дизайнерами: варіанти рішення”. Інформація надзвичайно корисна та допоможе вам уникнути неприємних моментів, які можуть виникнути в процесі роботи.

Ігор Мількін -  спеціаліст по формуванню бонсаїв та топіарів

Ігор – дуже талановита особистість. Він захоплює своїм професіоналізмом та цікавими проектами. Його роботи дуже цікаві та унікальні, і приємно дивують ваше око. Позитивна людина, від якої віє впевненістю і талантом. Знайомству з ним ви будете надзвичайно задоволені.

Спеціально для нас від проведе два чудові практичні майстер-класи. Для початку, Ігор покаже нам як правильно формувати бонсаї, а потім детально розкаже як правильно підтримувати в хорошій формі вже сформовані бонсаї. Не пропустіть! 

І спеціально для вас ми проведемо екскурсію розсадниками Клубу Рослин. Буде дуже весело, цікаво та квітуче. Не пропустіть!

<img alt="" data-cke-saved-src="/uploads/images/6_r.jpg" src="/uploads/images/6_r.jpg" "="">

Ми вас переконали?

Якщо коротко: 5 крутих спікерів, які точно розкажуть вам те, чого ви не знали. Робота та знання у поєднанні з відпочинком не тільки фізичним, але й культурним. Чудова аудиторія, прекрасний настрій, надзвичайний емоції та маса корисних знайомств вам точно гарантовані!

Вартість семінару 3200 грн. У вартість входить участь, проживання, харчування, трансфери, квиток в театр ім. Леся Курбаса, кава-паузи.

Детальна точна та повна програма:

 

 

Для реєстрації переходьте сюди: 

 

Звіт Зимового Рандеву: https://plants-club.ua/zymove-randevu

Інформація буде оновлюватись!

  • Дата публікації: 13.04.2018


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...