Рандеву у Клубі: Літо 18-20.06.2018

Рандеву в Клубі: Літо

Людина вважається успішною тоді, коли прагне вдосконалювати свої знання та навики. Ми, у Клубі Рослин, слідуємо саме цьому принципу, і впевнені Ви, наші Друзі, Колеги та Однодумці також!

Саме з метою вдосконалення професійних навиків, оголошуємо про наступне Рандеву!

Пані та Панове, Клуб Рослин представляє «Рандеву у Клубі: Літо»!

Дата проведення: 18-20 червня 2018 року

Чому саме Ви повинні бути присутні?

Досвід усіх попередніх зустрічей показав нам, що все більше людей знайшли своє призначення саме у якості ландшафтного дизайнера. Дуже велика кількість серед них є новачками у цій справі, але з «палаючими очима» та величезною жагою до нових знань в обраній сфері.

Саме завдяки таким людям лекції проходять надзвичайно весело: багато дискусій, різноманітні тематичні запитання, жарти та веселощі, і, звісно надзвичайно багато корисної інформації від відомих особистостей у світі ландшафтного дизайну.

Ми, у Клубі Рослин, завжди тримаємо руку на пульсі, тому запрошуємо тільки кращих із кращих. Влітку, ми з Вами маємо чудову нагоду зустрітись у Львові з такими прекрасними особистостями та професіоналами своєї справи:

Izabela Coqui-Malachowska - керівник студії архітектури і ландшафтного дизайну Coqui Malachowska Coqui (Берлін).

Ізабелла працювала над величезною кількістю проектів озеленення міст. Її роботи захоплюють своєю оригінальністю у поєднанні з простотою. Сади та парки, майданчики для дітей та зелені насадження в місті.

Нам вона розкаже про“Зелені дахи в місті - концепція, рослини, вода. Технології реалізації” та “Зелені фасади - концепція, підбір рослин і водообмін”.

Василій Памятних - керівник Zodci Group, Варшава, проекти в Польщі, Росії, Казахстані).

Василій покаже нам з вами унікальний майстер клас зі створення проектів. Навіть, якщо ви вже спеціаліст у цій справі, повірте, того, що вам розкаже та покаже Василій ви точно не знали, адже саме він досконало володіє усіма можливими та неможливими техніками створення проектів.

Окрім того, разом з ним ми поговоримо про «Психологію сприйняття простору, як виникає позитивне або негативне сприйняття простору, яким ми користуємося”. А також «Конфлікт між архітекторами і ландшафтними дизайнерами: варіанти рішення”. Інформація надзвичайно корисна та допоможе вам уникнути неприємних моментів, які можуть виникнути в процесі роботи.

Ігор Мількін -  спеціаліст по формуванню бонсаїв та топіарів

Ігор – дуже талановита особистість. Він захоплює своїм професіоналізмом та цікавими проектами. Його роботи дуже цікаві та унікальні, і приємно дивують ваше око. Позитивна людина, від якої віє впевненістю і талантом. Знайомству з ним ви будете надзвичайно задоволені.

Спеціально для нас від проведе два чудові практичні майстер-класи. Для початку, Ігор покаже нам як правильно формувати бонсаї, а потім детально розкаже як правильно підтримувати в хорошій формі вже сформовані бонсаї. Не пропустіть! 

І спеціально для вас ми проведемо екскурсію розсадниками Клубу Рослин. Буде дуже весело, цікаво та квітуче. Не пропустіть!

<img alt="" data-cke-saved-src="/uploads/images/6_r.jpg" src="/uploads/images/6_r.jpg" "="">

Ми вас переконали?

Якщо коротко: 5 крутих спікерів, які точно розкажуть вам те, чого ви не знали. Робота та знання у поєднанні з відпочинком не тільки фізичним, але й культурним. Чудова аудиторія, прекрасний настрій, надзвичайний емоції та маса корисних знайомств вам точно гарантовані!

Вартість семінару 3200 грн. У вартість входить участь, проживання, харчування, трансфери, квиток в театр ім. Леся Курбаса, кава-паузи.

Детальна точна та повна програма:

 

 

Для реєстрації переходьте сюди: 

 

Звіт Зимового Рандеву: https://plants-club.ua/zymove-randevu

Інформація буде оновлюватись!

  • Дата публікації: 13.04.2018


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Професійний секатор з коваделком ARS VA-7Z: витончена ручна гільйотина

Японський секатор ARS VA-7Z – маленький, зручний і ефективний, як гільйотина. І справа не тільки в розмірах, але і у фірмовій легкості управління однією рукою, яку можна оцінити в нашому огляді. ...

Серповидна пила ARS CT-37PRO: найтонша увага до деталей

Японська серповидна пила АРС CT-37PRO – ідеальний інструмент садівника, якому можуть позаздрити навіть хірурги. Зручність цієї пилки в тому, що не потрібно докладати занадто багато зусиль, щоб якісно пиляти. ...

Японські секатори ARS 130DX: зручність, якість, багатофункціональність

Багатофункціональні секатори ARS 130DX виробництва японської компанії ARS створювалися за принципом: максимальна зручність, найвища якість, багатофункціональність. Модель вельми популярна серед квітникарів та садівників. ...

Секатор-ножиці ARS 300L: гарний сад за декілька клацань!

Секатор-ножиці ARS 300L має спектр особливих функцій, які роблять роботу в саду більш комфортною. Таким секатором можна легко здійснювати різноманітну дрібну обрізку - тонкі гілки і стебла, плодоніжки фруктів, бур'ян. Кожна його деталь продумана до дрібниць. ...