Рандеву у Клубі: Догляд за рослинами

  • 2020-02-24

Дорогі друзі, колеги та однодумці!

З радістю повідомляємо вам про “Рандеву у Клубі: Догляд за рослинами”

Коли: 17-18 липня, 2020

Де: Місце проведення: м. Київ, "Добропарк"

Для багатьох з нас "Рандеву у Клубі" стали семінарами, де отримували практичні знання та навики про ландшафтний дизайн і рослини; подією, яку обовязково варто відвідати; місцем, де ми отримували масу позитивних емоцій від вечірок, Опери, театрів, концертів; спільнотою однодумців.

Наступний семінар "Рандеву у Клубі: Догляд за рослинами" був запланований на 17-19 липня у Львові. Однак, цей рік виявився дуже несподіваним і нестандартним. Доїзд до Львова досі залишається ускладненим, іноземний лектор не може приїхати через карантин і закриті кордони. Тому ми вирішили провести 2-х денний семінар поблизу Києва в чудовому місці, яке називається "Добропарк".

Тематика лекцій є дуже актуальна і вчора, і сьогодні, і завтра. Виступати на семінарі "Рандеву у Клубі: Догляд за рослинами" будуть справжні професіонали своєї справи. Через невеликий конференц-зал і необхідність дотримання соціальної дистанції, кількість учасників обмежена 40 особами.

Отже, що нас чекає.

День 1

Почнемо ми з лекції Андрія Усіченка, на тему: “Основи ґрунтознавства для ландшафтних дизайнерів”. Андрій Усіченко - практикуючий фітопатолог, садівник, кандидат біологічних наук, доцент кафедри мікології і фітоіммунології. Професіонал своєї справи, чітко та доступно відкриє для вас, дорогі колеги, свою тему.

Після невеликої кава-паузи, ми продовжимо отримувати знання. На нас чекає лекція від Назарія Зінька, керівника “Клубу Рослин” та Володимира Кірюшина, садівника, консультанта, практикуючого фітопатолога, про використання добрив і стимуляторів для розвитку декоративних рослин та газонів.

Після обіду, Андрій Усіченко прочитає нам лекції про хвороби декоративних рослин: діагностика, профілактика та захист та шкідників декоративних рослин: боротьба та захист.

Під кінець першого дня, нас чекає захоплива екскурсія “Добропарку” разом з засновником - Ігорем Добруцьким. Краса навколо не залишить нікого байдужим.

День 2

Другий день ми почнемо з майстер-класу по обрізці та стрижці декоративних рослин від Андрія Усіченко, а після кава- паузи, він розкаже нам про організацію догляду за ландшафтними об’єктами.

Після такого продуктивного ранку, ми підготували для вас екскурсію по Садовому Центрі “Грінсад” (с.Мила). По обіді, ми продовжимо навчання з лекцій Володимира Кірюшина про багатоликі іржі декоративних рослин. та про те,  як не допустити і як справитися з іржами хвойних, газону і троянд та борошниста роса. Що це і як з нею боротися? Чим підживлювати хворі рослини.

Всі, хто відвідав семінар Клубу Рослин отримують сертифікати.

Важлива інформація:

  1. Вартість участі (участь, обіди, кава-паузи, екскурсії) — 1500 грн.
  2. Проживання учасники забезпечують самостійно.
  3. Участь підтверджується тільки після внесення передоплати.
  4. Заявки на участь приймаються виключно від ландшафтних дизайнерів та садових центрів.
  5. Максимальна кількість учасників семінару - 40 осіб.

З великою радістю та нетерпінням чекаємо вас!

Давайте разом робити світ навколо кращим!

Залиште коментар