Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Рандеву у Клубі – це навчання, майстер-класи, знайомства з колегами, обмін досвідом, вечірки, екскурсії, а також чудова нагода для відпочинку у найкращих місцях біля Львова. Скористайтеся нагодою приємно та з користю провести свій час!

Запрошуємо вас 20-22 серпня на вже традиційний семінар для ландшафтних дизайнерів «Рандеву у Клубі: Літо 2021». Програма семінару включає не тільки навчання, але і відпочинок, знайомства та вечірки. Вас чекають три насичених літні дні в фантастичному місці, де живе казка - заміському парк-готелі «Древній Град» поблизу Львова.

Парк-готель «Древній Град»

Парк-готель «Древній Град»

 

День 1 (20 серпня, п’ятниця)

Після зустрічі на головному залізничному вокзалі Львова, переїзду до місця проведення семінару та сніданку учасників чекають цікаві лекції.

Ландшафтна дизайнерка Олена Бальжик (керівник ландшафтної студії TERi-TORi)  розповість про «Соціальний простір Рошен – особливості проекту французьких архітекторів, його адаптація, процес і результати роботи», а також про «Сучасні підходи в проектуванні садів. Аналіз реалізованих садів. Чи справджуються очікування замовника і дизайнера?»

Пізніше про використання добрив для розвитку декоративних рослин та газонів розкажуть керівник «Клубу Рослин» Назарій Зінько та керівник промислової плантації лохини, біохімік Ігор Мазур.

Ще одна лекція від Олени Бальжик – «Власний сад ландшафтного архітектора. Чи достатньо двох гектарів для втілення задумів?»

Після робочих зустрічей учасників семінару очікує розважальна програма – вечірка-конкурс «Танці з ландшафтниками». Саме тут кожен бажаючий зможе розкрити себе як найкращий танцівник або танцівниця. Тож заздалегідь діставайте танцювальний костюм і готуйте свій виступ. Колеги з ландшафтної галузі України мають оцінити ваш танцювальний талант!

Танці з ландшафтниками

День 2 (21 серпня, субота)

Ранок суботи розпочнеться з екскурсій. Спочатку ми поїдемо в унікальний в Україні Парк скульптур PARK3020, який є першим українським парком сучасної скульптури. Його відкрили в 2020 році. Ви можете побачити найкращі роботи українських сучасних скульпторів та художників у мальовничому регіоні Львівське Опілля.

Парк Скульптур 3020Парк Скульптур 3020Парк Скульптур 3020Парк Скульптур 3020

Після екскурсії парком скульптур, ми поїдемо в розсадник «Клуб Рослин», де зможемо ознайомитися з новинками декоративних рослин, методами і якістю виробництва «Клубу Рослин». Під час екскурсії гості почують лекцію «Нові сорти та форми декоративних рослин для ландшафтного дизайну в Україні» і побачать багато рослин в живу.

Клуб Рослин

Після смачного обіду, продовжимо екскурсію розсадником рослин в ґрунті «Клубу Рослин». На розсаднику Андрій Усіченко (практикуючий фітопатолог, кандидат біологічних наук) проведе майстер-клас «Формувальна стрижка декоративних рослин на ландшафтному об'єкті».

Клуб РослинКлуб Рослин

На завершення суботнього дня гостей очікує прогулянка Казковими полями (місце натхнення та відпочинку з полями лаванди, гортензії, троянд та інших квітучих кущів), а також цікаві розмови з колегами за глінтвейном і чаєм біля ватри.

Казкові ПоляКазкові ПоляКазкові Поля

День 3 (22 серпня, неділя)

Недільний день також буде насичений лекціями. Андрій Усіченко розповість про організацію захисту декоративних рослин від хвороб та шкідників на ландшафтних об’єктах, а також про діагностику хвороб декоративних рослин у польових умовах.

Ландшафтний дизайнер Іван Федянін (керівник ландшафтної студії Le Green) ознайомить з принципами і способами озеленення терас в умовах клімату України, а також розкаже, як правильно працювати з крупномірами.

Ландшафтна студія Ландшафтна студія

Ще одна лекція від Івана Федяніна – «Як розвинути власний бренд ландшафтного дизайнера. 10 років досвіду».

Ландшафтна студія Ландшафтна студія

Завершиться семінар вручення дипломів.

 
  • Вартість з проживанням для перших 60-ти учасників (2-місні номери в будинку) – 5500 грн.
  • Вартість з проживанням в котеджі (наступні 60 учасників) – 6500 грн.
  • Вартість без проживання та сніданків – 4000 грн.

Додаткову інформацію про семінар можна отримати по телефону: 063-020-92-90; sales@plants-club.ua (Алла Загорулько)

  • Дата публікації: 15.07.2021


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...