Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

  • 2021-07-15

Рандеву у Клубі – це навчання, майстер-класи, знайомства з колегами, обмін досвідом, вечірки, екскурсії, а також чудова нагода для відпочинку у найкращих місцях біля Львова. Скористайтеся нагодою приємно та з користю провести свій час!

Запрошуємо вас 20-22 серпня на вже традиційний семінар для ландшафтних дизайнерів «Рандеву у Клубі: Літо 2021». Програма семінару включає не тільки навчання, але і відпочинок, знайомства та вечірки. Вас чекають три насичених літні дні в фантастичному місці, де живе казка - заміському парк-готелі «Древній Град» поблизу Львова.

День 1 (20 серпня, п’ятниця)

Після зустрічі на головному залізничному вокзалі Львова, переїзду до місця проведення семінару та сніданку учасників чекають цікаві лекції.

Ландшафтна дизайнерка Олена Бальжик (керівник ландшафтної студії TERi-TORi)  розповість про «Соціальний простір Рошен – особливості проекту французьких архітекторів, його адаптація, процес і результати роботи», а також про «Сучасні підходи в проектуванні садів. Аналіз реалізованих садів. Чи справджуються очікування замовника і дизайнера?»

Пізніше про використання добрив для розвитку декоративних рослин та газонів розкажуть керівник «Клубу Рослин» Назарій Зінько та керівник промислової плантації лохини, біохімік Ігор Мазур.

Ще одна лекція від Олени Бальжик – «Власний сад ландшафтного архітектора. Чи достатньо двох гектарів для втілення задумів?»

Після робочих зустрічей учасників семінару очікує розважальна програма – вечірка-конкурс «Танці з ландшафтниками». Саме тут кожен бажаючий зможе розкрити себе як найкращий танцівник або танцівниця. Тож заздалегідь діставайте танцювальний костюм і готуйте свій виступ. Колеги з ландшафтної галузі України мають оцінити ваш танцювальний талант!

День 2 (21 серпня, субота)

Ранок суботи розпочнеться з екскурсій. Спочатку ми поїдемо в унікальний в Україні Парк скульптур PARK3020, який є першим українським парком сучасної скульптури. Його відкрили в 2020 році. Ви можете побачити найкращі роботи українських сучасних скульпторів та художників у мальовничому регіоні Львівське Опілля.

Після екскурсії парком скульптур, ми поїдемо в розсадник «Клуб Рослин», де зможемо ознайомитися з новинками декоративних рослин, методами і якістю виробництва «Клубу Рослин». Під час екскурсії гості почують лекцію «Нові сорти та форми декоративних рослин для ландшафтного дизайну в Україні» і побачать багато рослин в живу.

Після смачного обіду, продовжимо екскурсію розсадником рослин в ґрунті «Клубу Рослин». На розсаднику Андрій Усіченко (практикуючий фітопатолог, кандидат біологічних наук) проведе майстер-клас «Формувальна стрижка декоративних рослин на ландшафтному об'єкті».

На завершення суботнього дня гостей очікує прогулянка Казковими полями (місце натхнення та відпочинку з полями лаванди, гортензії, троянд та інших квітучих кущів), а також цікаві розмови з колегами за глінтвейном і чаєм біля ватри.

День 3 (22 серпня, неділя)

Недільний день також буде насичений лекціями. Андрій Усіченко розповість про організацію захисту декоративних рослин від хвороб та шкідників на ландшафтних об’єктах, а також про діагностику хвороб декоративних рослин у польових умовах.

Ландшафтний дизайнер Іван Федянін (керівник ландшафтної студії Le Green) ознайомить з принципами і способами озеленення терас в умовах клімату України, а також розкаже, як правильно працювати з крупномірами.

Ще одна лекція від Івана Федяніна – «Як розвинути власний бренд ландшафтного дизайнера. 10 років досвіду».

Завершиться семінар вручення дипломів.

Додаткову інформацію про семінар можна отримати по телефону: 063-020-92-90; електронна адреса: sales@plants-club.ua 

Залиште коментар