Рандеву у Клубі: вода, скульптура, музика і світло

  • 2019-09-18

Дорогі друзі, колеги та однодумці!

Раді повідомити вам про проведення грандіозної події у сфері ландшафтного дизайну: “Рандеву у Клубі: вода, скульптура, музика і світло”

Зіркові лектори! Зіркова програма! Зіркова вечірка! Зірковий готель!

Навчання. Відпочинок. Знайомства. Вечірки.

4 лектори. 3 дні. 2 тематичні вечірки. 1 вечір біля ватри з глінтвейном і чаєм.

Лекції від ландшафтної дизайнерки - золотої медалістки Chelsea Flower Show.

Лекції від ландшафтного архітектора з Мілану.

Концерт живої музики.

Семінар буде проходити в фантастичному місці, де живе казка! Парк-готель «Древній Град» 

Коли: 24 - 26 січня, 2020

Семінари для ландшафтних дизайнерів “Рандеву у Клубі” - це навчання, знайомства і розваги! У нас ви завжди першими дізнаєтесь про нові, світові тренди у ландшафтному дизайні та про інновації у нашій сфері! Відвідувачі наших попередніх “Рандеву у Клубі” точно знають, що ми, у якості спікерів, запрошуємо людей, які працюють не тільки словом, а й ділом, тільки найкращих серед найкращих, найбільших професіоналів серед професіоналів. 

На “Рандеву” у Клубі Рослин, ви маєте змогу особисто познайомитись та поспілкуватись із людьми, які досягли в даній сфері надвисот, проекти яких прикрашають світові площі та співпрацювати з якими прагне майже весь світ! А також можна добре розважитися в компанії колег, відкрити для себе магію Львова, відвідати Львівську Оперу, побувати на незвичних концертах. 

Зимою 2020 ми запланували справді грандіозний семінар! Ми не могли дочекатись, коли вже можна буде про нього розказати. І ось прийшов час розповісти вам, наші дорогі, всі деталі зимового “Рандеву у Клубі”! 

Які лектори будуть на “Рандеву у Клубі: вода, скульптура, музика і світло”?

З великою радістю ми представляємо вам нашого першого спікера - Charlotte Rowe (ландшафтний архітектор, Лондон). За плечима Шарлотти та її команди понад 200 садів, ландшафтів та терас на даху в Лондоні, Великобританії та у всьому світі!

Шарлотта завоювала золоту медаль за проект ‘No Man’s Land’, на RHS Chelsea Flower Show, а також ряд галузевих нагород за останні п'ять років. Сади та проекти створені командою Шарлотти вирізняються красивим та функціональним дизайном, наповненим широкою палітрою кольорів, елегантним стилем та чіткими архітектурними лініями.

 

Шарлотта розкаже нам воду і світло в сучасному ландшафтному дизайні, відкриє секрети про дизайн, який “ховається” в деталях, а також поділиться досвідом про використання скульптур в садах і дизайні. Не пропустіть надзвичайно цікаві та інформативні лекції, від однієї із провідних ЛД Лондона!

Наступний,зірковий гість, який є спікером на “Рандеву у Клубі: вода, скульптура, музика і світло” - Vittorio Peretto (ландшафтний архітектор, Мілан).

Вітторіо  - ландшафтний архітектор, керівник студії Hortensia. Він створює неймовірні та неповторні сюжети! Він та його креативна команда створюють просто неймовірні проекти, наповнені гармонією та комфортом. 

Для нас Вітторіо виступить із доповідями про “Сади, які надихають”, про те, що, мабуть, останнім часом тривожить всіх спеціалістів галузі - “Зміни клімату: як планувати сади і змінювати підхід до дизайну”, про “Сади і музику” та “Створення ландшафтного дизайну для терас і дахів”. Дуже рекомендуємо вам прослухати доповіді від професіонала у своїй справі -  Vittorio Peretto.

Зірками у галузі ландшафтного дизайну є не тільки іноземні гості, а й чудові українські спеціалісти. Спікерами семінару будуть Тетяна Чекалюк та Людмила Корчинська (ландшафтна компанія “Etis”, Вінниця).

За плечима у дівчат більше 300 проектів, від маленьких двориків до масштабних ландшафтних рішень великих садиб і громадських територій. Сади, які вони проектували тричі ставали переможцями національного конкурсу “Україна квітуча”.

Нам вони розкажуть про “Досвід створення та розвитку ландшафтного бізнесу” та про “Особистістний підхід у створенні ландшафтів. Філософія ландшафтної компанії Etis на прикладі створених садів”.

А ще до нас приїде Геннадій Рашковський - ландшафтний дизайнер (Київ). Ті, хто вже відвідував наші попередні семінари, точно запам'ятали його лекції, адже вони не тільки надзвичайно цікаві, а ще й дуже інформативні!

Приєднуйтесь, до нас:

Коли: 24-27 січня 2020

Де: м. Львів

Три дні ми проведемо з вами разом. Але не навчанням єдиним. 

Ми завжди раді новим обличчям на “Рандеву у Клубі”, тому з великим задоволенням практикуємо “Вечір Знайомств”. Він відбувається в перший день семінару, з метою познайомитись з усіма учасниками та дізнатись про них якнайбільше. Правду кажучи - це надзвичайно цікава і хороша практика, адже ми отримуємо не тільки нові професійні знайомства, а ще й отримуємо корисну інформацію від “колег по цеху”.

Не навчанням єдиним. Ми підготували для вас чудові вечірки!

1 вечір: Вечір Зірок і Знайомств. Кожен має відчути себе Зіркою. Дрес-код: одяг з кінофільмів, одяг мультяшного героя, одяг кінозірки, одяг з церемонії нагородження Оскаром або одяг для виконання пісні, танцю чи номеру. Просимо підготувати кожного учасника Зірковий номер (пісня, вірш, картини, танець, музика під гітару чи інший інструмент). Ввечері організуємо спілкування з розмовами навколо багаття (з глінтвейном і чаєм). 

2 вечір: Вечірка 80х з концертом живої музики і танцями. Дрес-код: одяг 80х та/або одяг диско. 

І ще трішки про місце, де ми будемо проводити час. "Древній Град" - знаходиться буквально у п'яти кілометрах від Львова. "Древній Град" - це казка, яка втілена в реальність. Чудові краєвиди навколо, приємна атмосфера та ще багато-багато цікавого. Приєднуйтесь до нас, буде надзвичайно захоплююче!

Що ж, Дорогі, з великим нетерпінням чекаємо вас на нашому Рандеву у Клубі: вода, скульптура, музика і світло!

Вартість з проживанням: 5400 грн. (включає: участь у семінарі, трансфери, 2 ночі в готелі, сніданки, обіди, вечері, кава-паузи, глінтвейн біля варти, участь у вечірках)

Вартість без проживання: 4100 грн. (включає: участь у семінарі, трансфери, обіди, вечері, кава-паузи, глінтвейн біля ватри, участь у вечірках)

Залиште коментар