Садовий степлер HTB-MAX

 • 2016-07-26

Садовий степлер, степлер-швидкозшивач або тейптул, тапенер (tapetool, taping tool) - це спеціальний інструмент для підв'язки рослин, який значно полегшує роботу садівникам і всім працівникам сільськогосподарської галузі. Цей інструмент був розроблений для підв'язки декоративних і плодоносних в’юнких рослин (ліан, винограду, плюща, огірків) і високорослих садово-городніх культур (малини, томатів). Цей степлер для рослин особливо ефективний і зручний для підв'язки винограду: за допомогою нього процес проходить набагато легше і швидше. Купити підв'язки для винограду ви зможете в нашому інтернет-магазині "Клуб Рослин".

Степлер для підв'язки рослин: особливості інструменту

Кожен садівник знає, що підв'язка рослин - це досить клопітне заняття: необхідно самостійно заготовити стрічки з тканини або мотузки, які є самими підв'язками і кілочки, після чого вручну, максимально акуратно, підв'язувати кожну рослину, не заподіявши їй шкоди. Цей процес може зайняти досить багато часу. Ручний садовий степлер для підв'язки рослин дозволить вам виконати підв'язку винограду і будь-якої іншої рослини в 3 рази швидше, що заощадить ваш час для виконання інших робіт або для відпочинку. Головною перевагою степлера-швидкозшивача є поєднання в одному інструменті і підв'язувальної стрічки і скоб, що скріплюють її.

Принцип дії цього інструментарію досить простий: вам буде потрібно зробити лише один рух - натиснути на важіль і степлер автоматично оберне спеціальною стрічкою гілку, лозу або ліану, закріпить її скобою і зріже стрічку. Коли рукоять повертається у вихідне положення, з барабана автоматично витягується новий відрізок стрічки і тейптул знову готовий до роботи. Цей інструмент досить простий і легкий в обслуговуванні - достатньо лише заправити барабан підв'язувальною стрічкою і скобами.

На сучасному ринку садівництва особливою популярністю користується інструмент для підв'язки від відомого японського виробника - Max. Аналогів цьому інструменту, які володіють такою ж високою продуктивністю, багатофункціональністю, чітко продуманою, до самих дрібниць, конструкцією і класичнім дизайном, на даний момент не існує. Він може використовуватися як степлер для ліан, степлер для винограду, степлер для підв'язки в’юнких, високорослих і тендітних городніх культур (гороху, баклажанів, томатів). До того ж, оригінальний японський степлер для підв'язки рослин, ціна якого приємно здивує вас в нашому інтернет-магазині, не вимагає спеціальних навичок для роботи з ним.

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи варто купувати степлер для рослин Max, чи ні, ознайомтеся з його перевагами:

 • підв'язка однієї рослини забере у вас менше 1 секунди;
 • завдяки легкій вазі і ергономіці працювати з інструментом можна однією рукою;
 • до найдрібніших деталей продумана конструкція дозволяє працювати на будь-якій висоті;
 • можливість самостійно замінити витратні матеріали - скоби, стрічку і навіть, при необхідності, лезо;
 • можливість працювати як з ПВХ-стрічками, так і з паперовими стрічками для підв'язки;
 • мала вага (до 500 г) і компактні габаритні розміри (33х16 см).

Пристрій і принцип дії тапенера - степлера для підв'язки рослин

Степлер для підв'язки винограду, а якщо бути точніше - його корпус, виконаний з металу, барабан для заправки підв'язувальний стрічки - з міцного пластику. Кришка барабана легко відкривається, сам рулон надійно кріпиться на спеціальний стрижень, на якому він вільно прокручується в процесі роботи. У барабані є ще один отвір з кришкою, через який протягується стрічка. Механізм для подачі скоб і витягування стрічки, важіль з ручкою і пружина, за допомогою якої важіль повертається у вихідне положення, лезо для зрізу стрічки - всі ці складові виконані з нержавіючої сталі, стійкої до корозії і незначних механічних ушкоджень. Роботу максимально спрощують спеціальний скобозабивний механізм і пружина для подачі скоб.

Приступаючи до роботи зі степлером-швидкозшивачем тейптулом, необхідно провести ряд нескладних підготовчих робіт:

 1. Встановити рулон стрічки для підв'язки так, що б кінець стрічки проходив через отвір прямокутної форми і виходив спереду степлера.

 2. Шматок стрічки, який пройшов через прямокутний отвір, потрібно загнути вгору і протягнути через спеціальну улоговинку (виїмку), що знаходиться в металевій частині швидкозшивача.

 3. Притримуючи інструмент таким чином, щоб важіль "дивився" вгору, необхідно натиснути на рукоять чорного кольору, тим самим витягнувши пружину і стрижень, який подає скоби.

 4. Останнє, що вам необхідно буде виконати - це правильно вставити скоби в отвір, повернути на свої місця пружину і стрижень. Якщо ви все правильно виконали, то почуєте характерний звук - клацання, що сигналізує про те, що інструмент для підв'язки винограду готовий до використання.

Інструкція із застосування:

 1. Насамперед, слід натиснути на важіль до клацання, після чого плавно його відпустити. У цей момент спеціальним гачком стрічка для підв'язування рослин підхоплюється і підтягується вгору.
 2. Потім треба піднести степлер-швидкозшивач до тієї частини рослини, де її необхідно підв'язати таким чином, щоб стрічка повністю обернула лозу, гілку або стебло.
 3. Завершуєте процедуру як і починали - натисканням на важіль до упору. Спеціальний механізм скобою скріпить стрічку з обох кінців, а лезо зріже її з рулону.

Як бачите, купити степлер для підв'язки рослин - означає придбати корисний садовий інструмент, який швидко, акуратно і точно виконає за вас підв'язку будь-якої рослини. Він простий в експлуатації і обслуговуванні, точно дотримуючись інструкції із застосування ви набагато швидше підв'яжете будь-яку рослину. Щоб інструмент прослужив вам якомога довше і ККД його було максимальним, стежте за гостротою леза (лезо, що затупилося, необхідно замінити на нове), а також час від часу змащуйте маслом основні робочі вузли степлера.

Купити степлер для винограду, а також витратні матеріали до нього (стрічки для підв'язування, лезо, скоби, мастильні матеріали) ви можете в нашому інтернет-магазині "Клуб Рослин". Ми продаємо тільки оригінальний японський інструмент бренду MAX co. LTD., що підтверджує офіційний гарантійний талон від цього виробника, а в безпрецедентній якості, надійності, довговічності і зручності у використанні ви зможете переконатися самостійно на своєму досвіді.

Купити підв'язку, інструменти для винограду та іінших садово-городніх культур, комплектуючі до них, засоби по догляду ви можете в будь-який зручний для вас час, заповнивши онлай-форму замовлення на нашому сайті. Як тільки менеджери отримають ваше замовлення і оброблять його, ми відразу ж вам передзвонимо для підтвердження замовлення, уточнення способу оплати і адреси доставки. Якщо у вас ще залишилися сумніви або деякі питання стосовно цього унікального інструменту, зателефонуйте нашим консультантам і вони дадуть відповідь на будь-яке ваше питання. Економте свій час - підв'язуйте рослини за лічені секунди за допомогою степлера-швидкозшивача Max!

Залиште коментар