Японські секатори ARS 130DX: зручність, якість, багатофункціональність

 • 2020-11-16

Багатофункціональні секатори ARS 130DX, виробництва японської компанії ARS, створювалися за принципом: максимальна зручність, найвища якість, багатофункціональність. За допомогою секаторів цієї моделі можна обрізати невеликі гілки (до 15 мм), доглядати за квітами і розчищати чагарники. Модель вельми популярна серед квітникарів та садівників.

Особливі риси модельного ряду ARS 130DX – компактний розмір (для маленьких і середніх за розміром рук) і широка колірна гамма інструментів.

Сфера використання інструменту

Секатори від відомого японського бренду ARS добре відомі в колі людей, чия професійна діяльність пов'язана з садовими роботами і вирощуванням квітів у великих масштабах. Все завдяки гарній ергономіці руків’я, що дозволяє працювати з інструментом тривалий час, і високій якості хромованих лез з високовуглецевої сталі.

Область застосування секаторів ARS 130DX – різні види садових робіт. Вони прекрасно справляються з сухими і живими гілками невеликого діаметра, залишаючи акуратний зріз, що актуально для робіт по щепленню фруктових дерев або квітів.

Розмір секатора компактний. Виробник ARS позиціонує модельний ряд 130DX як орієнтований для маленьких або середніх за розміром рук (M-L). Тобто секатори створені скоріше для жіночих рук. Про це свідчить і невелика вага інструменту (всього 165 г), і кілька варіантів забарвлень, включаючи навіть секатор з рожевими ручками.

Характеристики інструменту ARS 130DX

 • секатори виготовляють в Японії;
 • виробник – компанія ARS;
 • вага виробу – 165 г;
 • універсальне руків’я – секатором можна користуватися як правою, так і лівою рукою;
 • тип інструменту – обвідний;
 • модельний ряд спеціально розроблений для невеликих за розміром рук (M-L);
 • матеріал руків’я – твердий пластик;
 • довжина секатора – 18 см;
 • максимальний діаметр зрізу гілок – не більше 1,5 см;
 • лезо з високовуглецевої сталі з хромованим покриттям;
 • інструмент виготовляється в шести колірних рішеннях.

Особливості модельного ряду 130DX

Кожен виробник інструментів для садових робіт намагається виділити свою продукцію на тлі інших за рахунок особливостей в конструкції або за допомогою унікальних нововведень. Модельний ряд 130DX теж має такі особливості, серед яких:

 1. Інструмент підходить як садівникам-початківцям так і професіоналам.
 2. Компанія ARS запатентувала власну, унікальну технологію виготовлення лез. Вони дуже гострі і довго не затуплюються, а хромований шар не дозволяє розвиватися корозії.
 3. Одна з важливих особливостей моделей 130DX – хороша ергономіка руків’я, що дозволяє працювати з інструментом тривалий час. Держаки зручні і акуратно лягають в долоню.
 4. Висока якість матеріалу виготовлення. Секатори від японської компанії ARS виготовляють з високоякісних матеріалів, включаючи зносостійкі сплави. Так, ціна японського інструменту трохи вище звичайних секаторів, але вона виправдана високою якістю виробу.
 5. Секатори випускають з різними за кольором руків'ями, включаючи червоний, зелений, фіолетовий, рожевий, жовтий і класичний білий. Можна купити інструмент улюбленого кольору.

Інструменти від японського виробника ARS відомі у всьому світі. Продукція компанії продається практично у всіх країнах, в тому числі і в Україні. Наш інтернет-магазин «Клуб Рослин» є офіційним дилером японської компанії ARS, що виробляє садові інструменти. У нас ви можете купити секатор улюбленого кольору. Надішлемо товари кур'єрською службою в будь-який куточок країни.

Залиште коментар