Професійний секатор з коваделком ARS VA-7Z: витончена ручна гільйотина

  • 2020-11-23

Санітарна обрізка, особливо видалення сухих гілок, вимагає не тільки рішучості, але і точкового додавання фізичної сили. Інструмент для подібних маніпуляцій зазвичай розрахований на міцну чоловічу долоню, тому жінці з ним працювати вкрай некомфортно. Все змінилося, коли з'явився секатор ARS VA-7Z – маленький, зручний і ефективний, як гільйотина.

Вся справа в ковадельці

Сухі гілки вимагають особливого підходу. Їх важко акуратно зрізати, не розщепивши, і не пошкодивши при цьому живі тканини. Звичайно, завжди можна взяти пилку. Але пилка не допоможе з дворічним приростом, заплутається в загущеній кроні, не пробереться до основи куща біля ґрунту і не забезпечить повноцінну прикореневу чистку живоплоту.

У цьому випадку ідеальний секатор типу гільйотини, який не ріже за принципом ножиць, а відсікає – як сокира, але набагато інтелігентніше. Йому не потрібен простір для руху, не потрібен розмах, але в силу конструкції він справляється навіть з найтвердішою і непоступливою сухою деревиною.

У таких моделях лезо розташоване тільки вгорі. Нижня губа – просто майданчик, тобто безпосередньо коваделко або плаха, на яку опускається лезо. Його завдання фіксувати гілку, поки верхній заточений різець не відсіче необхідне.

Відсікання відбувається швидко і чисто, хоча можливі некритичні травми з нижньої сторони гілки, яка контактувала з ковадлом. За технологією обрізки сухих гілок рекомендується залишати невеликий пеньок, на якому можна зачистити пошкодження.

Особливості інструменту АРС VA-7Z

Довгий час японська компанія ARS обходила увагою секатори гільйотинного типу, концентруючись на моделях з двома ріжучими кромками. Ситуація змінилася тільки в 2020 році, коли в асортименті бренду вперше з'явився професійний секатор з коваделком АРС VA-7Z, який можна купити навіть наймініатюрнішій жінці-садівниці.

І справа не тільки в розмірах, але і у фірмовій легкості управління однією рукою, яку можна оцінити в відеоогляді від нашого експерта.

У новинці виробник випробував відразу кілька інноваційних ідей, які, ймовірно, з часом поширяться на весь модельний ряд. Але, незважаючи на нові рішення, ціна інструменту традиційно розумна.

У професійному секаторі з коваделком ARS VA-7Z змінився замок положення лез, який став більш надійним і зручним. Однак він, як і раніше, дозволяє закривати і відкривати секатор легким рухом пальця. При належному догляді вузол працює легко і м'яко, але в той же час не норовить зісковзнути в невідповідний момент.

Вперше в історії бренду використано покриття для ріжучих поверхонь: леза секатора VA-7Z покриті органічним полімером флюорокарбоном, який витримує температуру від -40°C до +160°C, не боїться впливу сонячних променів і феноменально стійкий до стирання.

Секатор ARS VA-7Z
Секатор ARS VA-7Z

Технічні характеристики моделі

Професійний секатор з коваделком VA-7Z – механічний секатор типу гільйотини, розрахований на маленьку кисть (розмір S):

  • довжина 180 мм;
  • маса 215 г;
  • лезо 35 мм;
  • зріз до 22 мм.

Ручки секатора з коваделком VA-7Z від АРС легкі, з алюмінієвого сплаву, покриті прогумованими накладками, не ковзають, не промерзають, зручно лежать в руці завдяки анатомічній формі.

Секатор повністю розбірний, всі деталі легко замінні. Як обслуговувати інструмент – дивіться в покроковій інструкції нашого відеоогляду:

Професійний секатор VA-7Z від АРС можна купити в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-який населений пункт України. «Клуб Рослин» – офіційний дилер японського виробника садового інструменту ARS, тому гарантує кращу ціну, професійне обслуговування і безперебійні поставки необхідних запасних частин.

Залиште коментар