Прищепний секатор Artitec 3T: ідеально дзеркальний зріз і щеплення брунькою

 • 2021-04-13

Сезон щеплень вимагає від садівника мобілізації сил і терпіння, і не важливо, професійно ви займаєтеся копуліровкою, чи як садівник-любитель. Найбільше складнощів виникає у новачків – адже з першого разу вибрати потрібний матеріал, а головне – зробити правильні надрізи не кожному під силу.

Щоб зробити процес простим і безпечним, ми рекомендуємо купити секатор Artitec 3T для щеплення рослин. Виготовлений в Італії, секатор має всі ознаки професійного інструменту, при цьому його ціна доступна і для садівників-любителів.

Застосування секатора Artitec 3T

Для того, аби щеплення було вдалим, важливо підібрати підщепу з привоєм однакового діаметру і максимально точно поєднати розрізи в них. Для цього і потрібен секатор для щеплення – з його допомогою можна швидко і без зусиль прищепити декоративні або плодові дерева чи виноград.

Використання секатора Artitec 3T
Використання секатора Artitec 3T

Секатор укомплектований трьома різними ножами з вуглецевої сталі (модель Artitec 4T має відповідно 4 ножі). Два з них використовуються для живців і забезпечують рівний Ω-подібний і U-подібний зріз. Виїмка, яка робиться на торішній гілці (підщепі), дзеркально повторює зріз на привої.

Ніж секатора м'яко входить в деревину, створюючи акуратні зрізи без зламів. Завдяки цьому підщепа і щепа щільно притискаються одна до одної, що збільшує ймовірність успішного приживлення. Додатково з'єднані гілки краще обмотати плівкою для щеплень, яка не дасть привою зрушити під впливом зовнішніх факторів.

Третій ніж призначений для щеплення брунькою, що відрізняє сектор Артітек від більшості моделей на ринку професійного садового інструменту. Тим, кому потрібен додатковий функціонал, також варто звернути увагу на секатор для щеплення Artitec 4Т. Це модель того ж виробника, в комплекті з якою передбачено додаткове лезо.

Секатор Artitec 3T
Секатор Artitec 3T

Характеристики прищепного секатора Artitec 3T

 • призначення – для щеплення черешком і брунькою;
 • діаметр зрізу – до 12 мм;
 • матеріал ножів – сталь без домішок;
 • корпус секатора – твердий пластик;
 • рухомий важіль руків’я – оцинкована сталь;
 • вага інструменту – 300 г;
 • довжина секатора – 20 см;
 • комплектація: U-подібний ніж, омего-подібний ніж, додатковий упор для ножів, ніж Gemma для вирізання бруньки, блок для ножа для бруньки;
 • бренд – Artitec;
 • країна-виробник – Італія.

Особливості прищепного секатора Artitec 3T

Модель розроблена в першу чергу для комфорту і безпеки садівника. Перше забезпечується ергономічною формою руків’я, яке ідеально лягає в долоню середнього і великого розміру й не ковзає, адже має шорстку поверхню. Безпека забезпечується продуманою конструкцією, завдяки якій порізатися лезом досить складно навіть при розбиранні інструменту.

Ножі виконані з міцної сталі, що витримує навіть великі навантаження при зрізанні дуже твердої деревини. При цьому процес вирізання бруньки та щеплення абсолютно безпечний для пальців, що оцінять ті, хто до цього завжди користувався ножом.

Завдяки загартуванню вуглецевої сталі леза довго зберігають гостроту. Коли приходить час, кожне лезо можна підточити самостійно, а також замінити новим при втраті або зламі. Про те, як це зробити, а також детальний огляд інструменту дивіться в нашому відеоогляді.

Вигідно купити секатор для щеплення рослин Artitec 3T та змінні леза ви можете через наш інтернет-магазин. У «Клубі Рослин» найнижча ціна на професійний італійський інструмент, адже компанія є офіційним дилером бренду Artitec на території України. Замовте секатор через сайт або телефоном, і ми доставимо його для вас в будь-який населений пункт країни.

Залиште коментар