Багатофункціональний секатор Felco 13: обома руками за доглянутий сад

 • 2020-10-01

Швейцарський бренд Felco покупці впізнають здалеку: червоні ручки їх садових ножиць або секаторів стали символом якості і зручності. Головний принцип компанії – догляд за садом повинен приносити задоволення, а не головний (або ручний) біль. Саме завдяки цьому з'явився багатофункціональний секатор Фелко 13.

Ця модель успішно виконує функцію садових ножиць та сучкоріза і зручна для використання як однією, так і двома руками. Купити інструмент можна в «Клубі Рослин». Завдяки тому, що ми є офіційним дистриб'ютором Felco в Україні, можем гарантувати високу якість товару і найдоступнішу на ринку ціну.

Сфера застосування багатофункціонального секатора Felco 13

Звична сфера використання секатора – видалення тонких гілок, обрізка і прищипування, формування крони рослини. Особливість моделі полягає в тому, що з її допомогою можна видаляти не тільки тонкі пагони, але також гілки і сучки з діаметром до 3 см.

Зазвичай для обрізки гілок такої товщини використовують інший інструмент – сучкоріз. Але якщо ви не хочете носити по саду цілу купу інструменту, то вам підійде ця модель багатофункціонального секатора, здатного виконувати різні завдання.

Ергономічні ручки багатофункціонального секатора Felco 13 підходять для долонь великого і середнього розміру. Для роботи, яка потребує великих зусиль (обрізка тонких гілок, прищипування верхівок для поліпшення розгалуження) інструмент використовується як звичайний секатор. При складній роботі його беруть в обидві руки, що знижує ризик травмування м'язів і сухожиль. Для цієї ж мети служить вбудований амортизатор. Подовжена ручка виконує функцію важеля, дозволяючи легко і без перенапруги обрізати навіть товсті гілки.

Завдяки гострому і міцному лезу із загартованої високовуглецевої сталі, багатофункціональний секатор залишає гладкий і чистий зріз навіть при видаленні дуже товстих гілок. Це важливо для рослини: чим швидше заживає «рана» від зрізаної гілки, тим менше шанс розвитку в зрізі грибка або будь-якого іншого захворювання. Щоб бути впевненим у відсутності негативних наслідків обрізки, рекомендується використовувати садовий вар.

Складно уявити, що цей невеликий секатор здатний справлятися з такими товстими гілками. Тому ми записали відео, щоб кожен покупець міг переконатися, що цьому інструменту все під силу.

Особливості моделі секатора Felco 13

Інструмент складається з двох основних частин: лез і ручок. Леза проходять багатоступеневе загартування і заточку, що забезпечує надійну службу впродовж довгого терміну. Прилягання лез можна регулювати самостійно, підкручуючи або послаблюючи болт (ключ йде в комплекті). При цьому спеціальний стопор не дає болту поступово розбовтуватися і розслаблятися, так що можна не турбуватися, що інструмент вирішить розібратися під час роботи.

Руків’я всіх секаторів Фелко виготовляють з кованого алюмінію і можуть прослужити не роки – століття. Компанія впевнена в якості свого винаходу і надає на рукоятки безстрокову гарантію.

Зовнішня частина ручок зроблена з протиковзкого поліаміду, армованого скловолокном. Це надає покриттю міцність і дозволяє працювати з інструментом навіть мокрими руками, не побоюючись його вислизання.

Характеристики секатора Фелко 13

 • виробник – Felco (Швейцарія);
 • особливості – багатофункціональний, дворучний інструмент;
 • вага – 310 г;
 • довжина – 270 мм;
 • товщина зрізу – до 30 мм;
 • матеріал леза – вуглеводнева сталь;
 • матеріал ручок – алюміній, покритий спеціальним поліамідом (розробка Felco);
 • комплектація – секатор, ключ, інструкція;
 • змінні елементи – всі.

Особливістю багатофункціонального секатора Фелко 13 є те, що за потреби в ньому можна замінити абсолютно будь-яку деталь, аж до покриття рукояток. Отже, можна купити інструмент один раз і користуватися ним нескінченно довго, замінюючи тільки окремі деталі, що вийшли з ладу. Це набагато вигідніше, ніж перед кожним сезоном купувати новий секатор.

У цьому відео ми наочно показуємо, як розібрати і зібрати інструмент для чищення, змащення або заміни деталей.

При покупці секатора Felco 13 в «Клубі Рослин» вас чекає:

 1. Найнижча ціна.
 2. Допомога у виборі і досвідчена консультація фахівця.
 3. Гарантія якості інструменту.
 4. Доставка садового інструменту в будь-який населений пункт України.

Замовте багатофункціональний секатор Felco 13 через наш інтернет-магазин або по телефону, і працюйте в саду з комфортом і задоволенням!

Залиште коментар