Сектор з оборотним руків’ям Felco 7 – завжди високі результати роботи!

 • 2021-02-01

Швейцарська компанія Felco прагне зробити свої вироби головними помічниками садівника, які максимально спростять його діяльність. Головне правило – робота повинна приносити задоволення, а не втому. Чим якісніше виконати обрізку, тим краще буде відчувати себе рослина. Швейцарці постійно вдосконалюють свої моделі, щоб досягти найкращих результатів.

Фелко 7 є модифікацією секатора під номером 8, в конструкцію якого було внесено певні вдосконалення. Найголовніше з них – це поворотне нижнє руків’я.

Характеристики секатора Felco 7

 • бренд – Felco (Швейцарія);
 • впізнаваний дизайн з яскравим, добре помітним руків’ям;
 • підходить для рук розміру L;
 • важить всього 290 г;
 • довжина – 21 см;
 • поворотне руків’я;
 • леза з високовуглецевої сталі;
 • фірмова технологія заточування лез;
 • міцні руків’я, на які виробник дає безстрокову гарантію, виготовлені з кованого алюмінію;
 • форма руків’я і розташування замку-фіксатора призначені для  роботи правою рукою;
 • найдоступніша ціна на ринку України від офіційного дистриб'ютора Felco.

Перш ніж купити секатор Фелко 7, подивіться наше відео, щоб переконатися, що працювати таким інструментом буде зручно і комфортно.

Особливості секатора

Ця модель є найбільшою в лінійці з поворотним руків’ям і передбачається, що зручніше за все нею буде користуватися людям з великим розміром долонь. У цьому випадку інструмент зручно лягає в руку, а різальна головка, яка має невеликий нахил, становить одну лінію з кистю обрізувача.

Інструмент позиціонується як модель для правші. Замок розташований зліва, щоб їм було зручно маніпулювати великим пальцем правої руки. Напрямок обертання поворотного руків’я також передбачає використання виключно правою рукою.

Поворотне руків’я спочатку може бути незвичним в роботі, але вже через деякий час ви відчуєте, що таким секатором набагато легше проводити обрізку. Якщо в моделях зі звичайним руків’ям потрібно докладати максимум зусиль, щоб зімкнути леза, то в цій моделі частину зусилля бере на себе обертовий елемент. Руків’я плавно рухається по вашій долоні в момент їх закриття.

Сектор Felco 7 в роботі
Сектор Felco 7 в роботі

Використання Фелко 7 і догляд за секатором

Це надійний і невибагливий помічник для будь-яких видів обрізки, якщо товщина гілок не перевищує 25 мм. «Сімкою» можна обрізати як живі тонкі пагони, так і видаляти сухі задерев'янілі гілки. Леза відсікають непотрібну частину, залишаючи гладкий зріз без заломів і пошкодження кори. Завдяки цьому гілка, що залишилася на дереві, отримує мінімум пошкоджень, а значить краще захищена від попадання грибка або інфекції. Чим рівніший і чистіший зріз, тим швидше він буде заживати.

Ергономічна форма і висока функціональність дозволяють відрізати непотрібні гілки, розташовані біля самого стовбура, та відсікати зайві пагони для формування крони.

Як і більшість професійних інструментів цього бренду, модель повністю розбирається на складові частини, кожну з яких можна купити на нашому сайті і при потребі замінити. Це гарантія того, що через кілька років використання ваш секатор як і раніше буде готовий до роботи, а його різальні властивості не погіршаться.

Процес розбирання і заміни запчастин коротко описується в інструкції, яка пропонується разом з секатором. Крім того, для наочності ми зняли невеликий відеоролик, який допоможе вам правильно зібрати та розібрати Фелко 7, а також провести його чистку і змащування.

Група компаній «Клуб Рослин» - офіційний дилер швейцарської фірми Felco, тому ми не тільки продаємо товар цього бренду за найвигіднішою ціною, а й знаємо все про особливості використання, догляду та призначення продукції Фелко. Хочете зробити замовлення або отримати консультацію – телефонуйте нам в інтернет-магазин, ми із задоволенням допоможемо вам!

Залиште коментар