Секатор Фелко 8 (Felco 8) – інструмент преміум-класу для українських садівників

  • 2020-08-07

На вітчизняному ринку наявні ріжучі інструменти у широкому ціновому діапазоні. Компанії-виробники із різних країн представлені досить гарно. В такій ситуації покупець часто залишається дезорієнтованим. Головне питання, яке його тривожить, стосується підбору зручного і довговічного зразка. Ми радимо обрати швейцарський секатор Фелко 8. Підійде він професіоналам і початківцям. Про переваги, технічні характеристики та особливості використання секатора, мова ітиме далі. 

Переваги секатора Felco 8

  • наявність від виробника прижиттєвої гарантії на деталі;
  • висока маневреність та можливість без надмірних зусиль різати тверді гілки завтовшки до 25 мм;
  • заточка, змащення і регулювання надзвичайно прості – ці маніпуляції може здійснити будь-хто після перегляду тематичних відеороликів;
  • можливість використовувати у любительському садівництві чи квітникарстві та в якості робочого знаряддя на виробництві;
  • інструмент підходить для роботи практично із будь-якими здерев’янілими пагонами, дозволяє формувати крону кущів та дерев, зрізати плодоніжки фруктів, квіти, виконувати ряд інших завдань;
  • здатність обтинати тонкий садовий дріт робить цей виріб ще більш функціональним;
  • співвідношення ціна-якість на дану модель доволі хороше.

Технічні характеристики секатора Felco 8

Секатор ідеально підійде працівникам із великим чи середнім розміром долонь. Загальна довжина інструмента Фелко 8 – 210 мм. Ріжуча голівка та рукоятки добре збалансовані. Важить виріб усього 245 г, а отже, він не перевантажуватиме руки, ні жінок, ні чоловіків.

Леза виготовлені із високоякісної сталі, яка стійка до деформацій та іржі. Ріжуча поверхня довго залишається гострою. Таким чином, обрізку вдається виконати не просто акуратно, а бездоганно!

Рукоятки виконані із кованого алюмінію та мають прорезинене покриття. Це забезпечує належну міцність та запобігає випадковому виковзуванню чи травмуванню під час роботи. Яскраве забарвлення рукояток не дозволить загубити улюблений секатор у саду серед трави чи квітів.

Використання інструменту Фелко 8

Цей садовий інструмент популярний у багатьох країнах світу серед садівників-любителів, ландшафтних дизайнерів, квітникарів, дачників та селян. Залюбки використовують його в якості робочого знаряддя працівники промислових садів, лісництв, садових центрів, комунальних служб, інших організацій. Класичний дизайн, ергономічність, високий показник зносостійкості та змінність усіх деталей, сприяли тому, що секатор Felco 8 став одним із найбільш затребуваних у своїй лінійці.

Щоб експлуатація ріжучого інструмента була максимально приємною для господаря, виробник передбачив потребу у шкіряній кобурі для зберігання та безпечного перенесення, сумісних засобах для очистки, змащення і заточування ріжучої поверхні. Ці аксесуари завжди можна докупити за оптимальними цінами, як, зрештою, і будь-яку деталь. 

Декілька слів про покупку інструментів Фелко

Щоб гарантовано купити секатор Фелко 8, а не підробку, найкраще замовлення виконати у крамниці з хорошим іміджем. До таких в Україні належить інтернет-магазин Клубу Рослин. Досвідчені консультанти завжди радо допоможуть клієнту у виборі, нададуть цінні поради та підберуть супутні аксесуари (кобуру, засоби для очистки ріжучої голівки, замазки, бруски). При необхідності можна також докупити за вигідними цінами змінні деталі. Доставка покупки здійснюється по всій території України у стислі терміни. 

Годі економити на інвентарі! Не вагайтеся у виборі – купуйте швейцарський секатор преміум-класу Felco 8! Він стане Вашим надійним помічником на довгі роки та дозволить виконувати  навіть найважчу роботу завжди швидко і без надмірних зусиль.

Залиште коментар