Електросекатор Felco 820: ідеальне рішення для великого обсягу садових робіт

  • 2020-12-14

Електросекатор Felco 820 – портативний універсальний садовий інструмент для роботи на великих площах фруктових та ландшафтних садів, виноградників, міських зелених територій, лісопарків, лісових господарств. Це одна з найпопулярніших в Європі розробок швейцарського бренду Felco. Секатор визначається своєю високою продуктивністю, багатофункціональністю, надійністю, простотою і зручністю в експлуатації.

Переваги моделі Фелко 820

Ріжуча головка електросекатора Felco 820 працює по «прямому» типу дії (рухаються обидві її половинки), що гарантує максимально рівний зріз, це особливо актуально при застосуванні в виноградарстві. Її форма – вигнута, що особливо корисно при роботі на висоті – під час виконання зрізу гілка не вислизає з інструменту. Леза мають два режими відкриття:

  1. базове – для роботи в нормальних умовах;
  2. зменшене – для економії заряду батареї, оперативності зрізу, та для пагонів невеликого діаметру.

Змінити розмір покриття можна натиснув кнопку спуска, і цей параметр можна регулювати навіть у процесі роботи.

Краї ріжучої головки заточені за особливою технологією, що гарантує гостроту впродовж декількох сезонів роботи навіть при інтенсивній експлуатації інструменту. Головку необхідно регулярно змащувати (в області центрального болта), для цього не треба розбирати секатор.

Cекатор Felco 820
Cекатор Felco 820

Інструмент визначається компактністю і продуманою конструкцією робочої частини – для простого доступу до гілок, які потребують видалення. Форма корпусу – ергономічна, не ковзає в руці. Спусковий пристрій гарантує миттєве і безпечне вмикання та вимикання. Секатор легкий, але одночасно міцний – що стало можливим завдяки використанню в процесі виробництва спеціальних алюмінієвих сплавів.

Ключові особливості електросекатора

Серед основних характеристик електросекатора Felco 820:

  • напруга/ємність акумулятора – 37 В (постійний струм)/2500 мАч;
  • час зарядки від 0 до 100% – 2 години;
  • довжина інструменту (без шнура і АКБ) – 290 мм;
  • вага секатора (сам пристрій, електронний блок управління, шнур, рюкзак з батареєю) – сумарно не більше 3 кг, частина з них розподілена на плечі користувача, а не на руки.

Рекомендований діаметр зрізу – не більше 45 мм. Можлива обрізка і сухих і зелених пагонів. Електросекатором зручний для користувачів з розміром руки M-L, підходить правші і шульзі.

Електросекатор Felco 820
Електросекатор Felco 820

У комплект поставки входять: акумуляторна батарея (існують модифікації з двома АКБ однакової потужності – основний і запасний, але запасну можна купити і окремо), блок живлення для зарядки і рюкзак. Останній використовують не тільки для зберігання і транспортування, а й безпосередньо в процесі роботи – саме в ньому знаходиться акумулятор. Завдяки лямкам, що регулюються, рюкзак легко надівати і знімати. Виріб забезпечує максимальну свободу рухів.

Призначення секатора Felco 820

Портативний секатор Фелко 820 надзвичайно затребуваний для професійного догляду за чагарниками, деревами та іншими «міцними рослинами» в садово-парковій, виноградарській, лісовій справі. Його також активно уживають в приватних господарствах при виконанні великого обсягу робіт.

Використання інструменту не вимагає особливих знань і навичок. Основні принципи роботи з електросекатором можна опанувати, подивившись відеоогляд наших експертів:

Купити електросекатор Felco 820 з доставкою в будь-який регіон України пропонує інтернет-магазин садового центру «Клуб Рослин». Ціна доставки залежить від відстані пересилки і тарифів компанії-перевізника. Всю необхідну інформацію – про ціну товару, його наявність на складі, особливості використання – вам нададуть наші консультанти.

Наша компанія є офіційним дилером бренду Felco в Україні, тому ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію найвищої якості.

Залиште коментар