Секатор Felco 19 з пульверизатором – надійна гарантія захисту рослин

Проблема зараження здорових рослин при обрізанні шляхом перенесення на них інфекції з хворих гілок завжди хвилює садівників, дачників, ландшафтних дизайнерів, працівників парків і лісових господарств. Уникнути цих неприємностей допоможе секатор Felco 19 з пульверизатором.

Ця модель розроблена на базі секатора Felco 8 і оснащена додатковою ємністю для дезінфікуючого розчину. Продумана система дозволяє ефективно зрошувати свіжі зрізи і леза інструменту.

Секатор Felco 19

Переваги інструменту

Секатор з пульверизатором Felco 19 належить до обвідних моделей – його верхнє лезо нерухоме під час роботи, воно зігнуто «назустріч» рухомій нижній ріжучій частині. Така конструкція гарантує максимально чистий і точний зріз, і як результат – якнайшвидше загоєння пагону.

Різці виконані із загартованої сталі, що пройшла спеціальну термообробку по запатентованим технологіям компанії Felco. На лезах передбачена спеціальна виїмка – для перерізування тонкого дроту. На опорному лезі є жолоб для видалення соку, що запобігає засміченню ріжучої головки, та поліпшує переміщення її елементів відносно один до одного. Це значно підвищує ефективність обрізки.

Ручки виконані з кованого алюмінію, вони міцні, але при цьому зменшують загальну вагу інструменту. Є нековзне покриття. У конструкцію секатора Felco 19 з пульверизатором входять упор і амортизатор – для ще більш легкого і зручного поводження з інструментом. Для безпечного транспортування і зберігання в конструкції передбачений стопорний замок.

Ємність з дезінфікуючою рідиною підвішується на пояс працівникові. Від неї відходить гнучкий шланг, підключений до насадки-розпилювача з регульованим соплом, прикріпленим в області ріжучої головки секатора. Необхідний тиск в резервуарі можна створити кількома накачувальними рухами ручкою.

Секатор Felco 19

Ключові особливості моделі

Серед основних характеристик секатора з пульверизатором Felco 19:

  • довжина інструменту – 210 мм;
  • вага секатора (без контейнера) – 340 г;
  • обсяг контейнера – 1 л;
  • рекомендований діаметр зрізу – не більше 25 мм;
  • розмір кисті руки користувача – M-L.

Положення лез легко регулювати за допомогою затискної гайки (регулювальний ключ входить в комплект поставки).

Призначення секатора Felco 19

Це портативний універсальний секатор, призначений для роботи в фруктових і пейзажних садах, виноградниках, міських скверах і на інших ділянках озеленення або в лісових господарствах. Він підійде як для професійного масштабного використання, так і для періодичних операцій зі стрижки рослин. З його допомогою можна обрізати сухі і зелені гілки дерев і чагарників. Підходить для будь-яких видів обрізки: санітарної, омолоджуючої, формуючої.

Користуватися секатором зможе навіть користувач-початківець. Наявності особливих знань і навичок не потрібні. У відеоогляді представлені основні принципи роботи з інструментом.

Купити секатор Felco 19 з вбудованим пульверизатором пропонує інтернет-магазин садового центру «Клуб Рослин». Ми є офіційним дилером швейцарської торгової марки Felco в Україні і пропонуємо тільки оригінальну продукцію найвищої якості. Організуємо доставку товару в будь-яке місто України.

  • Дата публікації: 21.12.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Сучкорізи Felco 230 та 231: комфорт в пріоритеті

Садовий інструмент мусить бути зручним, зносостійким і ефективним. Саме такими є сучкорізи Felco 230 і 231, які варто купити не тільки професійним садівникам, а й садівникам-любителям ...

Сучкоріз STAFOR 702.85: суворий професіонал з серйозними намірами

Огляд STAFOR 702.85 – одного з найбільших із представлених на ринку сучкорізів обвідного типу. Довжина його ручок дозволяє пробратися всередину будь-якого колючого куща й привести його до ладу. ...

Серія сучкорізів STAFOR 700 – обрізка в саду без втоми та проблем

Італійські сучкорізи STAFOR 700-ї серії мають маленьке лезо та призначені для роботи в обмеженому просторі. Про інші характеристики обвідного сучкоріза цієї лінійки читайте в нашому огляді. ...

Надійний помічник в саду: особливості італійських сучкорізів STAFOR

Італійський бренд STAFOR створює надійні сталеві сучкорізи для обробки жорсткої рослинності, які стануть в нагоді і професійним садівникам, і в особистому домашньому господарстві. Пропонуємо огляд садового інструменту Стафор. ...