Секатор Felco 19 з пульверизатором – надійна гарантія захисту рослин

Проблема зараження здорових рослин при обрізанні шляхом перенесення на них інфекції з хворих гілок завжди хвилює садівників, дачників, ландшафтних дизайнерів, працівників парків і лісових господарств. Уникнути цих неприємностей допоможе секатор Felco 19 з пульверизатором.

Ця модель розроблена на базі секатора Felco 8 і оснащена додатковою ємністю для дезінфікуючого розчину. Продумана система дозволяє ефективно зрошувати свіжі зрізи і леза інструменту.

Секатор Felco 19

Переваги інструменту

Секатор з пульверизатором Felco 19 належить до обвідних моделей – його верхнє лезо нерухоме під час роботи, воно зігнуто «назустріч» рухомій нижній ріжучій частині. Така конструкція гарантує максимально чистий і точний зріз, і як результат – якнайшвидше загоєння пагону.

Різці виконані із загартованої сталі, що пройшла спеціальну термообробку по запатентованим технологіям компанії Felco. На лезах передбачена спеціальна виїмка – для перерізування тонкого дроту. На опорному лезі є жолоб для видалення соку, що запобігає засміченню ріжучої головки, та поліпшує переміщення її елементів відносно один до одного. Це значно підвищує ефективність обрізки.

Ручки виконані з кованого алюмінію, вони міцні, але при цьому зменшують загальну вагу інструменту. Є нековзне покриття. У конструкцію секатора Felco 19 з пульверизатором входять упор і амортизатор – для ще більш легкого і зручного поводження з інструментом. Для безпечного транспортування і зберігання в конструкції передбачений стопорний замок.

Ємність з дезінфікуючою рідиною підвішується на пояс працівникові. Від неї відходить гнучкий шланг, підключений до насадки-розпилювача з регульованим соплом, прикріпленим в області ріжучої головки секатора. Необхідний тиск в резервуарі можна створити кількома накачувальними рухами ручкою.

Секатор Felco 19

Ключові особливості моделі

Серед основних характеристик секатора з пульверизатором Felco 19:

  • довжина інструменту – 210 мм;
  • вага секатора (без контейнера) – 340 г;
  • обсяг контейнера – 1 л;
  • рекомендований діаметр зрізу – не більше 25 мм;
  • розмір кисті руки користувача – M-L.

Положення лез легко регулювати за допомогою затискної гайки (регулювальний ключ входить в комплект поставки).

Призначення секатора Felco 19

Це портативний універсальний секатор, призначений для роботи в фруктових і пейзажних садах, виноградниках, міських скверах і на інших ділянках озеленення або в лісових господарствах. Він підійде як для професійного масштабного використання, так і для періодичних операцій зі стрижки рослин. З його допомогою можна обрізати сухі і зелені гілки дерев і чагарників. Підходить для будь-яких видів обрізки: санітарної, омолоджуючої, формуючої.

Користуватися секатором зможе навіть користувач-початківець. Наявності особливих знань і навичок не потрібні. У відеоогляді представлені основні принципи роботи з інструментом.

Купити секатор Felco 19 з вбудованим пульверизатором пропонує інтернет-магазин садового центру «Клуб Рослин». Ми є офіційним дилером швейцарської торгової марки Felco в Україні і пропонуємо тільки оригінальну продукцію найвищої якості. Організуємо доставку товару в будь-яке місто України.

  • Дата публікації: 21.12.2020


Відгуки користувачів про

0 Коментарів
Новини, Статті, Огляди, Поради Показати всі новини, статті, огляди, поради
Кембрик для підв'язування рослин Agrario: швидко, надійно, зручно

Щоб не витрачати багато часу на підв'язування і захистити рослину від пошкоджень, рекомендуємо купити якісний кембрик Agrario для підв'язування рослин від надійного українського виробника ...

Електричні обприскувачі Stocker: більше роботи, менше втоми

Щоб виконувати садову рутину швидко та отримувати задоволення від виконаної роботи, а не біль у м'язах, рекомендуємо купити електричні обприскувачі італійської компанії Stocker ...

Рандеву у Клубі: Літо 2021. Семінар для ландшафтних дизайнерів 20-22 серпня

Клуб Рослин продовжує серію Рандеву та запрошує колег провести три спекотні літні дні в колі друзів та однодумців! Чекаємо на Вас 20-22 серпня ...

Пік цвітіння лаванди на «Казкових Полях» поблизу Львова

Розпочався пік цвітіння лавандового поля на «Казкових Полях». Цей короткий період зазвичай триває два тижні. Зараз масово цвіте лаванда Platinum Nico, а сорт Hidcote Blue вже завершує цвітіння ...