Секатор LOWE 8 серії: надійність і якість обрізки твердих порід дерев

  • 2021-02-09

Секатори LOWE 8 добре зарекомендували себе при обрізці плодових дерев і виноградної лози. В продукції всесвітньо відомого виробника об'єднані німецька якість та витончений функціональний дизайн. Цей інструмент використовують як професіонали, так і аматори садівництва.

Конструкція і призначення LOWE 8

Моделі 8-ї серії мають інноваційну розробку. У структурі унікальним чином поєднані позитивні особливості двох видів секаторів. Це здатність до чистого і гладкого зрізу обвідних садових ножиць і спроможність сучкоріза з коваделком видаляти товсті жорсткі гілки.

Коваделко – це твердий упор, розташований безпосередньо на лінії різу, який забезпечує ідеальну передачу зусилля. Наявність цієї деталі зменшує навантаження на зап'ясті, запобігає передчасній втомі. Гостре лезо перерубує деревні волокна не тільки завдяки тиску вниз, але і внаслідок поздовжнього зсуву.

Секатори Льове 8 універсальні, але в деяких сферах вони не мають собі рівних. Як сучкорізи вони ефективні в густих заростях з поганим доступом до оброблюваних ділянок. Матеріал, який ріжуть, не зісковзує, тому можна спокійно працювати однією рукою. Фахівці відзначають практично повну відсутність віддачі.

Особливості моделей

У дизайні практичного і довговічного садового інструменту фірми LOWE враховані різні потреби клієнтів. В рамках 8-ї серії можна купити три види секаторів:

  1. Модель LOWE 8.104 представляє базову конфігурацію зі стандартною формою руків’я. Має такі технічні характеристики: ширина розкриття до 24 мм; довжина 21 см; вага 250 г. Секатор 8.104 рекомендується для обрізки дерев, а також виноградників і декоративних культур. Він зручний для роботи правою і лівою рукою.
  2. LOWE 8.107 призначений спеціально для невеликих рук. Його ергономічні руків’я зігнуті всередину, що робить ширину захвату меншою і зручнішою для власників тендітних пальців. Пропонуємо переглянути відео від наших експертів з детальним оглядом моделі Льове 8.107:
  1. Модель секатора Льове 8.109 призначена для ще більшого розвантаження виноградаря чи садівника. Нижнє руків’я, що обертається, перерозподіляє зусилля і допомагає уникнути утворення мозолів. Його рух компенсує знос леза, подовжуючи термін служби. Від попередніх моделей інструмент відрізняється трохи більшою вагою, підходить тільки для роботи правою рукою. Якості Льове 8.109 наочно продемонстровано в нашому відео:

Ергономічний дизайн і чудові технічні характеристики німецьких секаторів 8-ї серії гарантують ефективну роботу в важкодоступних місцях. Різноманітність і помірні ціни роблять їх найкращим вибором для садівника.

Просте обслуговування

Секатори LOWE потребують мінімального обслуговування. Безперервний контроль якості гарантує їх міцність і довгий термін експлуатації.

Легкий і рівний зріз забезпечують ідеально заточені леза з високовуглецевої сталі. Унікальний сплав металів і ручна фінальна обробка гарантують їх неперевершену якість. Швидка заміна деталей дозволяє заощадити час при тривалій роботі в саду. Зберігати інструмент необхідно в закритому стані.

Всі необхідні деталі до секаторів можна замовити, скориставшись нашим каталогом запасних частин. Наочну консультацію зі збирання та розбирання Льове 8 на прикладі моделі 8.109 дивіться в відеоогляді нашого експерта:

Секатори LOWE входять в обов'язковий набір професійного обладнання садівників по всьому світу. Це ідеальний вибір для тривалої роботи з твердими породами дерев, а також квітами та чагарниками. Купити товар з доставкою по Україні за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині. Садовий центр «Клуб Рослин» є офіційним дилером німецького бренду, що гарантує якість товару та помірну ціну.

Залиште коментар